مقابله طول COVID-19: تصور زندگی من منجر به یک جهان دور

ما از خوانندگان خود خواست به ما بگویید که چگونه آنها مقابله طول COVID-19 بیماری همه گیر. امروز ما به شما برخی از پاسخ. ما منتشر خواهد شد بیشتر در روزهای آینده. برای خواندن همه از مقابله سری اینجا را کلیک کنید.

قبل از منطقه خلیج پناهگاه در محل منظور من تحصیل در خارج از کشور در انگلستان است. اگر چه من شنیده ام در مورد COVID-19 افزایش حضور در ایالات متحده کسانی که احساس نگرانی جهان از من دور.

تا زمانی که ایالات متحده صادر سطح 4 مشاوره سفر در ماه مارس است. در کمتر از 12 ساعت من رفت مسالمت آمیز از رومینگ خیابان از شفیلد به دیوانه وار رزرو خانه پرواز و بسته بندی تمام وسایل من.

حتی اگر من در کالیفرنیا برای یک ماه, من هنوز هم پیدا کردن آن به چالش کشیدن برای ایجاد یک حس ظاهر ، برای تقویت روحیه من من سعی کنید به نگه دارید تا با شیوه زندگی من ایجاد شده در انگلستان است.

با وجود هشت ساعت اختلاف زمان من هنوز در تلاش برای حضور در سخنرانی آنلاین و شرکت در مجازی فعالیت های فوق برنامه. جالب اینجاست که کسانی که در اوایل صبح زمانی که من در ورود به کلاس یا پاسخ به یک باشگاه Facebook گروه هستند که من احساس می کنم بیشتر بیدار.

من مطمئن شوید که برای برقراری ارتباط با دوستان و البته آمپول در انگلستان ما ممکن است بر روی قایق های مختلف — پراکنده در شهرهای مختلف و مناطق — اما ما در حال سوار همان موج است. ما نگران آینده نهایی ما پروژه های دریچه در مورد دانشگاه پاسخ و به اشتراک گذاری امید ما برای سال تحصیلی آینده.

فعل و انفعالات مانند این به من یادآوری می کنند که من هنوز هم می تواند خاطرات از مطالعه-برنامه های خارج از کشور حتی اگر من در یک کشور دور از آن.

استفانی لامکوپرتینو

برای خواندن دیگر ارسالی از خوانندگان در مورد چگونه آنها در حال مقابله طول coronavirus shutdown اینجا را کلیک کنید.

ما نیز با استقبال از مطلب ارسالی. این که آیا شما در حال کار از خانه از محل کار و یا انتقادی مقدم کارگر, ما می خواهم از شما بشنوم. فکر می کنم از این به عنوان یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن با خوانندگان دیگر. نه در مورد سیاست اما در مورد چگونه شما در حال گرفتن و چگونه این زمان به چالش کشیدن شما تاثیر می گذارد.

ارسال مقاله به [email protected] لطفا, برای, انتشار, نام خود و شهرستان خود را و افقی عکس از شما. لطفا همچنین شامل, نه برای, انتشار, خود, آدرس و شماره تلفن. لطفا حد افکار خود را به 250 کلمه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>