برکلی — 59-سال-پیر مرد آزاد شده از زندان فدرال در ماه جولای پس از خدمت مدت برای بانک سرقت کرده و التماس کرد گناه نیست به اتهام او سرقت چهار بانک در برکلی و هیوارد در ماه گذشته با توجه به مقامات و سوابق دادگاه.

برایان ریچاردسون از اوکلند است که یک مظنون در سرقت بانک در شهرهای دیگر وارد التماس او Feb. 14. او برنامه ریزی شده است پیش از محاکمه شنوایی در مارس 18 و برگزار شد در ازای $510,000 وثیقه در سانتا ریتا زندان است.

ریچاردسون دستگیر شد و توسط پلیس برکلی Jan. 30 در اوکلند در غرب مک آرتور بلوار متل.

او به اتهام سرقت از یک بانک ولز فارگو شعبه در Southland بازار در هیوارد در Jan. 9 و سه بانک در برکلی — Jan. 14 در مکانیک بانک 2301 Shattuck Ave. Jan. 22 در مکانیک بانک 1801 سلنو راه Jan. 27 سرقت از ولز فارگو بانک شعبه 1800 سلنو Ave

مقامات گفتند او یا تصویب تقاضای توجه داشته باشید به یک گوی یا کلامی خواسته این ادعا به یک تفنگ. او در حدود 10000 $در مجموع در این سرقت با توجه به سوابق دادگاه. او به عنوان مظنون از طریق مدارک و شواهد جمع آوری شده در بانک های مختلف از جمله نظارت تصویری.

او همچنین مظنون به سرقت از بانک ها در پینول و دیگر شهرستانها است اما نه متهم شده است و در عین حال در این موارد.

یک انگیزه برای سرقت شده است منتشر شد. اما پس از دستگیری او در مارس 2009 برای سرقت و اقدام به غارت هشت منطقه خلیج بانک, مقامات گفتند که مشکوک او در حمایت از یک دارو عادت. او در سال 2009 ولگردی و قانونی شکنی مشبک بیش از 12000 دلار و شامل بانک ها در اوکلند, San Leandro دوبلین و سان فرانسیسکو.

او دستگیر شد, مه 13, 2009 در روند تلاش برای غارت یک بانک در اوکلند چینی که تا به حال بوده است بنا توسط پلیس.

با توجه به سوابق دادگاه فدرال او التماس کرد گناه را به هشت سرقت از بانک مربوط به شمارش در فوریه 2010 و محکوم به 10 سال است و برای هر تعداد که به طور همزمان اجرا.

با توجه به سوابق دادگاه ریچاردسون دو قبل از وزارت امور خارجه در محکومیت جنایت. هر دو به جرم سرقت یکی در مارس 1988 در لس آنجلس کانتی و دیگری در ژانویه 2000 در Solano County است. او به زندان رفت برای هر اعتقاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر