کنترا کوستا کلانتر نام, قتل, قربانی, دستگیری مظنون

یک زن 48 ساله بود در زندان شهرستان روز شنبه پس از دستگیری اتهام قتل در ارتباط با مرگ گزارش روز پیش, مقامات گفت.

حدود 4:05 بعد از ظهر چهارشنبه نمایندگان از وزارت خلیج ایستگاه های پاسخ به تماس های مشکوک شرایط در یک ساختمان آپارتمان در 4800 جلوگیری از Appian Way در ال سبرنت Contra Costa کلانتر سخنگوی جیمی لی در بیانیه ای گفت.

زمانی که نمایندگان وارد, آنها به زودی پیدا تجزیه بدن و بخش قتل و واحد جرم-آزمایشگاه کارکنان نیز پاسخ داد.

کالبد شکافی صبح روز پنجشنبه شناسایی بدن به عنوان John B. Sussdorf, 64, ال sobrante و یافت-نیروی بلانت قفسه سینه آسیب و تیز-نیروی مغزي به عنوان علل مرگ لی گفت. نمایندگان به زودی دستگیر Anthony M. Rodriguez 48 و کارآگاهان آموخته دو می دانستند یکدیگر زندگی می کردند و در همان محل اقامت لی گفت.

رودریگز ذکر شده بود در بازداشت پنج شنبه شب در مارتینز زندان شهرستان ظن قتل و سرقت هویت و اتهامات و برگزار شد در $1,350,000 وثیقه با توجه به سوابق شهرستان.

هر کسی با اطلاعات باید تماس کلانتر بخش تحقیقات در 925-313-2600 e-mail [email protected] تماس بگیرید و یا 866-846-3592 برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات ناشناس.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>