کنترا کوستا: ماراتن مارتینز پالایشگاه مجموعه به بیکار تولید

یک پالایشگاه در unincorporated Contra Costa County برنامه ای برای توقف عملیات به طور موقت با استناد به فشارهای اقتصادی مربوط به رمان coronavirus.

ماراتن مارتینز پالایشگاه سایت شده است در عمل از سال 1913 با ماراتن شرکت نفت در نظر گرفتن مالکیت در اکتبر 2018 پس از ادغام با Andeavor. آن را در حال حاضر 740 کارکنان.

“COVID-19 و بهداشت عمومی پاسخ به آن باید منفی نهفته اقتصاد جهانی و تقاضا برای محصولات ما” سخنگوی پاتریشیا دویچه گفت. “ما برنامه ریزی برای استفاده از یکپارچه ما شبکه ای از دارایی های به ادامه جلسه تعهدات مشتری و پیش بینی نیست اختلال در عرضه در منطقه است.”

دویچه گفت: این پالایشگاه خواهد “حفظ کارمند منظم سطح نیروی انسانی در طول موقت بیکار دوره با کارکنان اختصاص داده شده به کارهایی که لازم است برای حمایت از ما بیکار و وضعیت احتمالی بازگشت به عملیات عادی […] هنگامی که تقاضا سطوح حمایت انجام این کار است.”

اگرچه کمی سابقه برای تولید مشابه مکث دویچه گفت: قبلی حملات متوقف شده بود در سایت که در ادامه به کار به عنوان یک ترمینال.

ماراتن پالایشگاه در گالوپ, New Mexico, به تازگی اعلام کرد قصد دارد به بیکار تولید دویچه گفت.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>