کنترا کوستا که آغشته 11 ساله از دست می دهد پیشنهاد برای محاکمه جدید

SAN FRANCISCO — San Pablo مردی که پدر یک کودک با او سپس-11-ساله دختر خوانده از دست یک درخواست تجدید نظر از اعتقادات خود از کودک آزاری و سوء استفاده پس از یک دادگاه استیناف را رد کرد و استدلال او را که او نیاز به کمک به قربانی پیدا کردن مراقبت های پزشکی در دوران بارداری خود را به خاطر او نبود بیولوژیکی خود را ،

خوزه Flores, 39 محکوم شد در سال 2016 به 150 سال به زندگی, به علاوه یکی دیگر از 58 سال پس از محکومیت به ده ها تن از جنایات. دختر خوانده خود را شهادت در دادگاه است که فلرس تجاوز و تعرض او شروع زمانی که او 5 ساله بود و در ادامه تا روز او به هنگام تولد.

علاوه بر این, Flores,’ همسر جوانا Alejandra Damian, 42, از دست رفته خود تجدید نظر نیز هست. او به اعدام محکوم شد و لوازم جانبی و سوء استفاده از کودکان برای نادیده گرفتن علائم واضح از دخترش بارداری و محکوم به شش سال و هشت ماه در زندان پرونده های دادگاه نشان می دهد.

فلورس و دامیان استدلال اعتقادات خود بودند نامعتبر برای تعدادی از دلایل; هر دو آنها گفت: به عنوان مثال که هیئت منصفه باید داده های مختلف دستورالعمل قبل از مذاکرات. فلورس همچنین درخواست یک کودک آزاری اعتقاد است که او را نگه داشته حامله سکس از دریافت مراقبت های پزشکی در دوران بارداری و گفت که به خاطر او نبود او را پدر بیولوژیکی او تا به حال هیچ تعهد قانونی برای کمک به دختر.

“اینجا ثبت حاوی شواهد کافی که فلرس فرض وظایف خبرنگار به نقش Jane Doe پدر. در محاکمه او به صراحت توضیح داده شده جین سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان ‘دختر'” دادگاه استیناف قضات نوشت و در 38 صفحه تصمیم صادر شده در ماه گذشته. “علاوه بر این وجود شواهد که فلرس ایجاد می شود و مجاز جین سازمان حفاظت محیط زیست به مجروح و که او نیز قرار داده شده خود را در یک وضعیت که در آن او زندگی و سلامت در معرض خطر بودند. او این چیزها نه تنها با عدم کمک به جین سازمان حفاظت محیط زیست امن قبل از زایمان, مراقبت, اما باعث بارداری و پس از آن به طور فعال کتمان جرم و جنایت است.”

با توجه به شهادت فلرس خواهد او را به مکان های که در آن دو می تواند به تنهایی به تجاوز ، گاهی او را به معامله با او هنگامی که او گفت که او می خواست او را به خرید چیزی او را; او شهادت داد مثلا که فلرس تعرض او و پس از او در خواست جاستین بیبر ارسال شده است.

او تعرض در برکلی وان داغ به عنوان به خوبی به عنوان یک ریچموند در هتل ها و دیگر مکان های منزوی او شهادت در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>