کنترا کوستا: اسب آهن دنباله آتش سوزی در دست بررسی عنوان آتش سوزی

کنکورد — چند آتش کوچک فنر دوشنبه در کنار بخش های مختلف از اسب آهن نوین و تحت بررسی قرار گرفتند که آتش سوزی موارد ترغیب مقامات به یاد ساکنان نکات ایمنی قبل از آینده چهارم جولای آخر هفته.

فقط قبل از 2:50 بعد از ظهر, Contra Costa County Fire Protection District آتش نشانان در پاسخ به گزارش های گیاهی آتش سوزی در 1200 بلوک از بنای یادبود بلوار ConFire سخنگوی استیو هیل گفت.

پس از تحقق چندین تماس بودند در آینده به گزارش آتش سوزی نزدیک به سازه در امتداد اسب آهن قطار بین Bayview دایره به شرق و شرمن رانندگی در پلیزنت هیل به غرب آتش نشانان به نام دوم-زنگ پاسخ هیل گفت.

بیش از 50 آتش نشان در پاسخ 13 سرنشین موتور و کامیون به حداقل دو نفر دیگر دنباله سمت مکان های حاوی آنها را با 3:12 p. m. و خاموش آنها را با 3:30 بعد از ظهر با برخی از واحدهای باقی مانده برای mop-و تعمیرات اساسی تلاش کنند. آتش سوزی بازرسان شد و در صحنه امروز آتش سوزی شدند و تحقیق از آنها به عنوان آتش سوزی, موارد پلیس با متوقف کردن یک نفر برای بازجویی در صحنه قبل از تعیین آنها درگیر شدند و آنها را آزاد تپه گفت.

هیل گفت: شرایط آب و هوایی از جمله درجه حرارت گرم و قوی شمالی باد و رطوبت کم چراغ مقامات منطقه به کارکنان به شدت بیش از آخر هفته.

“سوخت وجود دارد این است که خشک و به یک نقطه از آن به طور معمول نمی توانید تا ماه اوت” تپه روز دوشنبه گفت:. “این فقط آماده برای سوزاندن در هر جرقه. اگر شما زن و شوهر که با نسبتا افزایش قابل توجه ما دیده ایم در غیر قانونی اتش بازی استفاده کنید و جلوتر از تعطیلات شما یک فرمول برای فاجعه است.”

بیش از یک دوجین منطقه آتش پاسخ این ماه به تنهایی شده اند برای آتش سوزی به طور مستقیم مربوط به آتش بازی استفاده هیل گفت: بالا بردن ریسک برای آتش نشانان در حال حاضر دست زدن به چهار برابر افزایش در چمن و پوشش گیاهی و آتش سوزی و همچنین افزایش خطاب وسایل نقلیه سردستی دور انداخته سیگار کشیدن, مواد و افراد بی خانمان-گاه فعالیت است.

هیل گفت: ساکنان نیاز به یاد داشته باشید که آتش بازی بودند نه تنها غیر قانونی برای استفاده و خطرناک داده شده آتش-خطر شرایط اما به احتمال زیاد به آسیب کودکان و نوجوانان که مسئولیت رسیدگی به آنها را بدون احساس بالقوه آسیب است.

او را تشویق ساکنان به استفاده از آتش بازی گزارش خود را با استفاده از محلی به اجرای قانون و بلافاصله پس از تماس با 911 به منظور نگه داشتن آتش کوچک از رشد و در نظر گرفتن تب و تاب بودن چوب یا تلویزیونی و یا آنلاین آتش بازی نمایش به عنوان گزینه های سرگرمی.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>