کنترا کوستا ممنوعیت داخلی عبادت خدمات پوست ماسک قوانین به عنوان رای مثبت COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان افزایش

به عنوان رای مثبت COVID-19 نتایج آزمون رشد است و در شهرستان کنترا کوستا ایالت مقامات بهداشتی در حال صدور قوانین جدید از جمله محرومیت های داخلی خدمات عبادت و نیاز به هوای شام به پوشیدن ماسک در همه زمان ها به جز زمانی که از خوردن و نوشیدن.

موثر 11:59 p. m. روز شنبه, داخلی خدمات عبادت خواهد بود به طور موقت ممنوع اعلام کرد مقامات از کنترا کوستا خدمات بهداشتی و درمانی اعلام کرد بعد از ظهر شنبه.

پرستش پا, خدمات و یا مراسم فرهنگی خود ادامه خواهد داد و اجازه داده می شود همراه با تظاهرات های اجتماعی با هیچ محدودیتی در اندازه زمانی که مردم در حفظ و فاصله بین آنها و پوشیدن ماسک.

فضای باز ناهار خوری است که هنوز هم مجاز است اما کارکنان و مشتریان را مجبور به پوشیدن ماسک یا پوشش در همه زمان ها “به جز زمانی که قرار دادن مواد غذایی و نوشیدنی در دهان” شهرستان اعلام کردند. داخل سالن ناهار خوری همچنان ممنوع است.

افرادی که جمع آوری با خانواده یا دوستان خود را در حال حاضر که در آن صورت ماسک زمانی که با هم و کسانی که تجمعات باید در خارج از سلامت سامان می گوید.

محدودیت های جدید می آیند به عنوان 8.04 درصد از COVID-19 آزمون اداره در طول هفته گذشته بازگشت مثبت — نشانه سلامت, مقامات می گویند که این ویروس به سرعت در حال گسترش است و می تواند منجر به ضعف سیستم بهداشت و درمان. زمانی که در شهرستان کنترا کوستا ایالت دریافت مجوز از دولت برای بازگشایی برخی از فعالیت های در ماه ژوئن طرح به نام به نقد و بررسی بازگشایی آن دسته اگر مثبت تست میزان آمار 8 درصد است.

شاخص های دیگر در حال نشان دادن افزایش گسترش ویروس. هفت روز به طور متوسط تعداد ثبت موارد جدید گل رز از 38 در ژوئن 8 تا 146 در جولای 8 و متوسط از بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 گل رز از 17 تا 54 بیش از مدت زمان مشابه.

از 209 تخت در بخش مراقبت های ويژه در اطراف شهرستان کمی بیش از نیمی کامل بر روی “یک روز داده شده” در این شهرستان خبر گفت:. شهرستان مقامات بهداشت نگران است که با افزایش COVID-19 بستری شدن در بیمارستان وجود دارد می تواند به اندازه کافی فضا و منابع را به تمایل به بیماران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>