مصرف کنندگان می خواهند تبلیغات تلویزیون در مورد شرکت های حمایت از کارکنان


تنها 2% می خواهید برندها به توقف تبلیغات سرکش بررسی می یابد

مصرف کنندگان انتظار برندها به ادامه تبلیغ در طول Coronavirus یک مطالعه جدید در بر داشت.

موهای بخشی از آگهی شرکت فن آوری لرزش بین المللی به میدان فرستاد یک نظرسنجی جهانی از 2,638 درخواست آنها در مورد چگونه خود را مشاهده و عادات تغییر کرده و تنظیمات خود را در مورد تبلیغات.

این بررسی نشان داد که در آمریکا مصرف کنندگان صرف زمان بیشتری را با تلفن همراه خود را و تلویزیون متصل.

در ایالات متحده تنها 2 درصد گفت: آنها فکر می کردند که برندها باید مکث تمام تبلیغات خود را اما پاسخ دهندگان ارائه پیشنهادات مختلفی برای چه نوع از پیام های آنها می خواستند برای دیدن از مارک های.

بالا پیشنهاد ارائه شده توسط 22 درصد از پاسخ دهندگان بود که برندها باید به اشتراک گذاری چگونه آنها در حال حمایت از کارکنان و مشتریان که حس می کند با بیکاری فزاینده و داستان در مورد کاهش و پرداخت و ساعت ساخت مصرف کنندگان عصبی است.

یکی دیگر از گروه های بزرگ–21% – می خواهد برندها برای ارائه پیام های آموزنده در مورد COVID 19. تنها 7 درصد گفت: آنها فکر نمی برند باید ارسال محتوای مرتبط با این بیماری همه گیر.

مصرف کنندگان نیز تبلیغات می خواهید برای کمک به آنها را از طریق روز با 17 درصد گفت: آنها می خواهند تبلیغ برای ایجاد خنده دار و یا محتوای مثبت برای منحرف کردن اذهان از آنچه می گذرد و دیگری 17% دیدن وجود تبلیغات ارائه حس تداوم و نرمال.

یک گروه کوچکتر می خواهد برندها برای به اشتراک گذاشتن چگونه آنها حمایت خوب باعث می شود.

به طور کلی مصرف کنندگان تبلیغات را می خواهید به آنها را احساس آگاهانه (49%) گرم و شاد (37%) الهام (33%) و خوشحال (18%).

“این بیماری همه گیر است منجر به سریع تغییرات بی سابقه ای در رفتار مصرف کنندگان و تنظیمات خود گفت:” ترنس Scroope VP بینش در متمرد است. “اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان هنوز هم می خواهید برای دیدن تبلیغات اما کلید موفقیت این است که در محتوا و ترتیب پیام منتقل شده است. این قدر از این تغییرات نیاز به برندها به زیرک در تطبیق با استراتژی های تبلیغاتی خود را برای حفظ و رشد ارتباط با مصرف کنندگان ارائه پشتیبانی و به حداقل رساندن اختلال در عملکرد است.”

این بررسی همچنین نشان داد که 47 درصد از مصرف کنندگان افزایش هزینه های خود را در صفحه اصلی سرگرمی. تنها 22 درصد از مصرف کنندگان در حال تماشای ورزشی, در حالی که 59 درصد در حال تماشای کمدی.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>