فشار محافظه کاران برای باز کردن تمام 6 GHz طیف به بدون مجوز

گفت: سنگین تر بودن از مزایای بیش از حد دخالت خطرات

تعدادی از گروه های محافظه کار در حال هل دادن FCC برای آزاد کردن طیف در 6 گیگاهرتز, گروه, گفته, آن است که مورد استفاده قرارگرفته و خطرات به امتیازهای بیش از حد.

کمیسیون تحت FCC صندلی Ajit Pai پیشنهاد کرده است که اجازه می دهد پویا های گروه بین امتیازهای از جمله مجوز پخش ENG کاربران و آب و برق و بدون مجوز کاربران است.

مرتبط: پخش کابل و مربع خاموش در بیش از 6 GHz

“با باز کردن 6 گیگاهرتز باند بدون مجوز استفاده از FCC را قادر می سازد عظیم نوآوری در فن آوری با تعیین یک بسیار مورد استفاده قرارگرفته بخشی از طیف رادیویی به صورت گسترده تر و کارآمد تر با استفاده از” آنها نوشت: Ajit Pai جمعه (Feb. 14).

آنها باز نامه ای با چیزی از ولنتاین به رئیس گفت که تحت رهبری او این کشور می تواند “به زودی ببینید فوق العاده ای فن آوری و اقتصادی پاداش.”

پخش و شرکت های آب و برق هشدار داده اند در مورد دخالت به خود مجوز استفاده می کند اما این گروه می گویند که وجود دارد “بیش از حد بسیاری از مزایای به باز کردن این ارزش طیف به این هشدارهای شدید در ارزش روبرو شود.”

شرکت های کامپیوتری می خواهید FCC برای رایگان کردن کل 1200 مگاهرتز 6 GHz طیف در حالی که رسانههای می گویند FCC می تواند آزاد کردن برخی از, اما نباید اجازه دهید بدون مجوز کاربران به اشتراک ENG گروه است.

محافظه کار گروه ها به وضوح در سابق اردوگاه. “اگر چه برخی از وقت کاربران از 6 گیگاهرتز طیف رنگ تلخ و مهیب عکس های این طیف تکنولوژی در حال حاضر با موفقیت در استفاده از می توانید فعال همزیستی در گروه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر