کنگره و کاخ سفید در رسیدن به سطح بعدی ویروس لایحه

توسط لیزا Mascaro | آسوشیتد پرس

واشنگتن — رهبران کنگره در حال jolting پیش با یکی دیگر از coronavirus بسته نجات به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که آمریکایی ها خواهد شد نیاز به کمک های بیشتر در طول استارک همه گیر اقتصادی و خاموش کردن.

مجلس نانسی پلوسی گفت: یکی دیگر از $1 تریلیون دلار نیاز است فراتر از فقط گذشت 2.2 تریلیون دلار تلاش است. او می خواهد دور دیگری از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و پول بیشتر برای شرکت ها برای حفظ حقوق و دستمزد. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در روزهای اخیر که مراقبت های بهداشتی باید در بالای لیست نشان می دهد قصد خود را برای شروع به کار در یک لایحه جدید.

“ما در حال رفتن به مراقبت خوب از ما مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را در کاخ سفید جلسه. “این تقصیر آنها نیست.”

این نادر از نشانه های ظهور اجماع به عنوان واشنگتن در پاسخ به اضطراری برای بهداشت عمومی و شدید اقتصادی خرید اینترنتی است که غارت جوامع در سراسر کشور یک بحران در تاریخ همتراز با جنگ تلاش و یا رکود بزرگ.

خطوط بسته هنوز در حال بحث و هر رای در کنگره باقی می ماند یک لجستیکی معمای. مجلس نمایندگان و سنا موکول برای بسیاری از ماه به عنوان بخشی از سخت اقامت در خانه دستور از مقامات بهداشت عمومی برای جلوگیری از گسترش این ویروس بسیار مسری.

در یک بعد از ظهر کنفرانس تلفنی با خانه دموکرات پلوسی گفت: قانونگذاران حداقل یکی دیگر از $1 تریلیون مورد نیاز خواهد بود با توجه به یک فرد غیر مجاز به بحث در مورد تماس و اعطا شده اند.

کالیفرنیا از حزب دموکرات قول داده است برای قرار دادن بسته بعد با هم در یک خانه رای دادن در این ماه است.

سابق فدرال رزرو رئیس جانت یلن پیوست خصوصی تماس بگیرید و هشدار دموکرات اقتصادی خرید اینترنتی بستگی به سلامت عمومی پاسخ به همه گیر, فرد گفت. به عنوان کسب و کار شاتر برای جلوگیری از ویروس’ گسترش آن پرتاب اقتصاد آمریکا به سمت رکود است.

یلن گفت: آن را غیر ممکن بود به می دانم که چقدر عمیق و طولانی رکود اقتصادی خواهد بود و افزود که این امر بستگی به سلامت پاسخ.

سابق فدرال رزرو صندلی نیز به آنها گفت که این کشور نرخ بیکاری در حال حاضر حداقل 13 درصد و این هفته بیکاری گزارش را نشان می دهد تعداد بالاتر از هفته گذشته.

یلن گفت که او انتظار دارد که 30 درصد انقباض تولید ناخالص داخلی در این سال, اما دیده می شود مدل به عنوان بالا به عنوان 50 درصد با توجه به دموکراتیک دستیار غیر مجاز به بحث در مورد تماس و اعطا شده اند.

زودتر امداد بسته تصویب شده در اواخر ماه مارس شامل یک بار $1,200 پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها همراه با بخشایش وام کسب و کار کوچک برای شرکت ها برای حفظ حقوق و دستمزد. آن را نیز شامل افزایش بیکاری پرداخت پول برای بیمارستان و 500 میلیارد دلار از صندوق برای شرکت های بزرگتر و صنایع.

پلوسی گفت: دموکرات ها گفت: 1200 $در پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک به اندازه کافی نیست و بیشتر باید انجام شود فرد گفت.

او همچنین گفت: وجود نیاز به کمک های بیشتر از طریق Supplemental Nutrition Assistance Program, همچنین شناخته شده به عنوان مواد غذایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که مورد علاقه مستقیم چک به آمریکایی ها داد و اشاره ای به یکی دیگر دور بعدی بسته است.

“این کاملا تحت توجه جدی” او گفت:.

این تغییرات از رهبران سیاسی هستند استارک میان آنچه که مقامات هشدار می دهند می تواند یکی از سخت ترین هفته برای کشور به عنوان تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر صعود.

مک کانل گفت: آسوشیتد پرس روز جمعه که وجود خواهد داشت یکی دیگر از بسته و مراقبت های بهداشتی باید در بالای لیست.”

مک کانل R-Ky., گفت: کنگره باید تمرکز بر اصلاح هر گونه کاستی در اوایل 2.2 تریلیون دلار کمک بیل و تکیه بر کارشناسان بهداشت برای راه حل به “پاک کردن” ویروس.

پلوسی D-کالیفرنیا هفته گذشته نیز حمایت خود را گسترده تر طرح های پیشنهادی برای زیرساخت های بسته را قرار داده و مردم را به کار و تمرکز بیشتری فوری مراقبت های بهداشتی و اقتصادی نیاز دارد.

به عنوان فرمانداران درخواست برای مداخله فدرال به ارائه سخت-آمار بیمارستان ها در نیویورک و جاهای دیگر با پزشکی حیاتی هواکش تجهیزات و لوازم رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر به نام برای بهتر هماهنگ تلاش برای مراقبت از بسیاری از افراد بیمار.

شومر گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه که او اصرار کاخ سفید برای تعیین یک واحد نیز واجد شرایط “تزار” که مسئولیت رسیدگی به هر دو تولید و توزیع لوازم پزشکی و تجهیزات برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

در حال حاضر شومر گفت: فرمانداران و مقامات دیگر هیچ چاره ای اما برای جستجو کردن مواد بطور-شتاب کردن.

“هر کس شکار و سلسله مراتب برای تجهیزات و لوازم آنها نیاز به,” او گفت:. “آن را فقط کار نمی کند. آن را مانند یک شکار روبنده برای زندگی خود را.”

شومر D-n. y. گفت: او به سخن هر دو معاون رئیس جمهور مایک پنس و جدید کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و پیشنهاد سه نامزد بالقوه برای این کار: دو معاون سابق رئیس ستاد مشترک ارتش بازنشسته نیروی هوایی ژنرال پل سلبا و بازنشسته Adm. James A. Winnefield و بازنشسته میلر ، علامت Harnitchek مدیر سابق دفاع آژانس حمل و نقل.

مغلوب ساختن پیشی جستن ناراضی با شومر تلاش متهم سناتور بودن کاملا سیاسی است.

این خواهد بود چهارمین بسته از کنگره پس از آغاز شیوع ویروس. دو تلاش های اولیه به دنبال سومین ماه گذشته بود که تا کنون بزرگترین و جاه طلبانه ترین در نوع خود در تاریخ ایالات متحده است. با خیلی فدرال کمک شود تحت فشار قرار دادند تا به سرعت به کنگره نیز در تلاش است تا به سرعت ایستادن نظارت پانل.

پلوسی در اواخر هفته گذشته اعلام کرد که تشکیل یک خانه را انتخاب کنید کمیته با حکم قدرت برای نظارت بر تصمیم گیری و جریان نقدی.

گسترده تر نظارت هیئت مدیره تشکیل شده برای پیگیری وزارت خزانه داری را پراکندگی کمک به کسب و کار و به ویژه بیش از 500 میلیارد دلار در تجارت و صنعت کمک کار و استیون Mnuchin اختیار.

شومر نام یک مشاور اقتصادی ایالت Elizabeth Warren, بهارات Ramamurti به عنوان انتخاب خود برای این بیماری همه گیر پاسخ accountabilty کمیته تاسیس اخیرا به تصویب قانون.

آسوشیتد پرس نویسندگان کوین Freking و لوری tanya warren کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>