کنکورد سلاح ایستگاه خوبی توسعه متوقف شده به عنوان شورا رد توافق با توسعه

کنکورد — آینده خوبی توسعه کنکورد سلاح های دریایی ایستگاه نامشخص است پس از شورای شهر در روز سه شنبه را رد کرد و چندین خواسته های ساخته شده توسط master توسعه دهنده این پروژه از جمله به بلافاصله اجازه یک فرمت منحصر به فرد مذاکره و توافق است.

بدون پسوند مذاکره و توافق است که به master توسعه دهنده Lennar حقوق انحصاری برای نقشه برداری از پروژه منقضی خواهد شد در پایان ماه مارس. اگر این شورا را ندارد اقدام به تمدید توافق می تواند به طور موثر فشار Lennar به عنوان استاد توسعه و نیروی شورا برای انتخاب یک شریک جدید.

“به جای دادن قدرت به شهرستان مدیر به تماس با شورای اساسا در زمان اقتدار می گویند ما نمی خواهیم به آن را گسترش دهد. هر دو طرف از نوع راه رفتن به دور” گفت: شهردار Tim McGallian در مصاحبه ای پس از روز سه شنبه جلسه شورای.

در قلب این آشفتگی یک اختلاف کار است که آب پز را بیش از در ژانویه هنگامی که — پس از Lennar و کنترا کوستا معاملات ساختمان شورای اسلامی نشان داد آنها در بن بست بر استفاده از اتحادیه های کارگری در پروژه — شورای خواسته شده بود به مرحله و تصمیم می گیرید که آیا قرارداد کار ارائه شده توسط Lennar ارضا شهر-تصویب شرایط و ضوابط. پس از یک ماراتن جلسه در ماه ژانویه به خود جلب کرد که جمعیت اتحادیه کارگران مسکن طرفداران و اعضای جامعه و کشیده در سراسر دو روز شورا گفت: اساسا هر دو طرف به بازگشت به میز و کار کردن تفاوت های خود را.

نشست روز سه شنبه موجب کمتری آتش بازی. با مجوز از وزارت امور خارجه درباره برگزاری جلسات در طول پناه سفارشات برای جلوگیری از گسترش coronavirus کنکورد شورای اسلامی برگزار شد جلسه ویدئو کنفرانس با کارکنان و اعضای شورای تماس و اعضای عمومی خواست به ایمیل نظرات خود را به فروشنده به عنوان خوانده شده به ضبط.

پس از ده ها تن از نظر وزن از طریق ایمیل در خواست شورا از یک طرف برای برگزاری Lennar برای استفاده به عنوان بسیاری از اتحادیه های کارگری به عنوان امکان پذیر است و یا در طرف دیگر برای رد این درخواست توسط معاملات و دریافت پروژه حرکت کنکورد شورا را رد کرد کلید مطالبات Lennar تا به حال ساخته شده به شورا از طریق یک ژانویه نامه.

که نامه ای از Lennar نمایندگان خواستار آن است که شورای تایید می کنند که Lennar عمل کرده بود در “حسن نیت” در مذاکرات خود با کار و با شهر در مسائل کار. این شورا به اتفاق آرا تصمیم گرفت که آن را نمی تواند تایید کند که آیا Lennar تا به حال عمل در ایمان خوب است یا نه.

Lennar هم می خواستم این شهرستان به می گویند که آن را می تواند به مذاکره با فقط یک یا بیشتر از فردی اتحادیه های کارگری به جای ساخت و ساز ساختمان معاملات شورا تحت شرایط قرارداد خود را با این شهر است. معاون شهردار Dominic Aliano و councilmembers Carlyn Obringer و Edi Birsan رای به تایید می کنند که در حالی که شهردار McGallian و councilmember لورا Hoffmeister رای دادند به جای رفتن با کارکنان شهرستان توصیه به توافق با Lennar که این کار می تواند با فردی اتحادیه های کارگری.

“هیچ جا آن را می گویند (در اصطلاح ورق) که آنها را مجبور به مذاکره با (ساخت و ساز ساختمان معاملات شورای)” McGallian گفت. “من تنها تفسیر آن را از منظر حقوقی. من از پشتیبانی معاملات ساختمان اما از نظر قانونی بر روی کاغذ وقتی که می آید به اصطلاح ورق. … آن مبهم است.”

Lennar بود نیز گفت: شهرستان این امر نیاز به وعده گسترش منحصر به فرد مذاکره و توافق به منظور باقی می ماند در این پروژه که مشخص نیست چه اتفاقی خواهد افتاد در حال حاضر که این شورا را رد کرده است کارکنان توصیه به اجازه فرمت.

کارکنان نیز توصیه می شود اصلاح توافق نیاز به Lennar به پرداخت هزینه های این پروژه آن متوقف شده بود پرداخت در ماه اکتبر زمانی که آن را متوقف کار در میان اختلاف کار است که کارکنان برآورد خواهد رسیدن به $330,000 از طریق پایان سال مالی در ماه ژوئن.

Aliano, Obringer و Birsan رای دادند در برابر گسترش این توافقنامه در حالی که McGallian و Hoffmeister رای به اجازه آن.

اگر یک معامله نیست با حل و فصل Lennar, شورای امر به احتمال زیاد به دنبال یک توسعه دهنده جدید به عنوان master توسعه دهنده برای این پروژه و برای ساخت فاز اول.

McGallian گفت که نمی خواهد به معنای پایان پروژه. خاص طرح پیش نویس توسط Lennar و کارکنان شهرستان می تواند با استفاده از یک توسعه جدید است اما می تواند در صورت تغییرات بسته به برآورد هزینه و عوامل دیگر.

پیشنهاد توسعه در سابق کنکورد سلاح های دریایی ایستگاه خواهد بود که بزرگترین در کنکورد تاریخ و یکی از بزرگترین در منطقه زنجان به پوشش 2,300 هکتار با 13,000 واحد مسکونی و میلیون ها متر مربع از دفتر خرده فروشی و پردیس فضا.

“این پروژه را هنوز هم اتفاق می افتد فقط شاید نه در شکل کنونی آن” او گفت:. اما این امر شامل همان عناصر مسکن پردیس, پروژه جاده ها و زیرساخت های دیگر. “همه چیز خسته کننده است. اما خوشبختانه ما هنوز توانایی آن را اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>