کنکورد مرد می پذیرد زندان برای 2019 DUI سقوط

مارتینز — کنکورد یک مرد که متهم شده بود با فضایی قتل نفس در حالی که مست در یک کشنده واسکو تصادف جاده ای پذیرفته شده و چهار سال در زندان های کشور به عنوان بخشی از درخواست معامله دادستان گفت.

Jan Kristian Gyllstrom, 47, التماس کرد گناه را به یک ناخالص فضایی اتهام قتل نفس در ازای چهار سال مدت است. به گفته پلیس Gyllstrom خون/الکل اندازه گیری شد در اطراف .12 درصد پس از سقوط.

تصادف رخ داده است حدود 4:30 بعد از ظهر در مارس 6, 2019 در واسکو جاده در برنتوود. به گفته پلیس Gyllstrom رانندگی آبی هوندا که منحرف خارج از آن خط و رفت به ترافیک می دوزند. هوندا زده, سفید, تویوتا رانده شدن توسط ریپون ساکن Jose Munoz Padilla, 51, که در تصادف کشته شد.

پلیس می گویند که پس از پاسخ اضطراری وارد Gyllstrom ادعا کرد که تویوتا به حال منحرف کردن آن خط و مقصر تصادف در پدیللا. داستان او بود که در تضاد با چندین شاهدان عینی که گفته بود که هوندا در واقعیت بود که رانندگی نامنظم. یکی از شاهدان گفته پلیس او رانندگی پشت پدیللا و تا به حال به منحرف از راه برای جلوگیری از هوندا.

Gyllstrom داده شد دو DUI آزمون. یکی ثبت نام خود خون/سطح الکل در .126 دیگر در .127. تحت قانون دولت چیزی بیش از .08 می شمارد که از نظر قانونی ،

Gyllstrom منتقل شد و به زندان ایالتی سن کوئنتین در مارس 12, جایی که او باقی مانده است. زندان پرونده می گویند او خواهد بود واجد شرایط برای انتشار در فوریه 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>