نگرانی در گوزن شمالی دریاچه که در آن زندان است COVID-19 شیوع

Cheryl فیتزجرالد ساخته شده takeout patty ذوب شدن در کوره در هنر, کافه.

در سراسر آب از زندان ریک Cisar عینک عایق Carhartts به بند در برابر باد در Moosehead دریاچه اسکله کشیدن در یک bucketful از مکنده.

“این یک whiteout اینجا زودتر او گفت:” در طول ساعت چهارم از ماهیگیری.

همه آنها تا به حال ایده های در مورد COVID-19 شیوع بیماری در زندان که در آن بیش از 40 عفونت گزارش شده به تاریخ از جمله 10 کارکنان و 32 زندانیان — هفت نفر از آنها بهبود بود که از آخرین گزارش.

برای کوتا از Barnum وجود دارد نگرانی در مورد آنچه که او به نام “خوشنودی” در شهر. او شده است می خواهم با پوشیدن یک ماسک برای چهار هفته دریافت مخالف نگاهها زمانی که او آغاز شده است. او هنوز هم نمی بینیم بسیاری از ماسک پوشیده بودن و مشاهدات در اطراف شهر ثابت کرد او بیشتر صحیح است. شوهر مرحوم او تا به حال مشغول به کار در زندان است. او بهترین مردم, او گفت:, و هنگامی که او فوت کرد و او دریافت نامه از زندانیان را تسلیت گفت.

“ما پناه اینجا,” او گفت:. “این مثل این است که در این شهر بزرگ و یا در دولوت و یا حتی کلوکت. من احساس می کنم برای همه. من احساس می کنم برای زندانیان و نگهبانان.”

Leslie Cota talks outside the Moose Lake Post Office. She’s concerned too many people are complacent about COVID-19. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

لسلی کوتا مذاکرات خارج گوزن شمالی دریاچه اداره پست. او نگران بیش از حد بسیاری از مردم راضی در مورد COVID-19. (استیو کوچرا / [email protected])

کوتا مادر بزرگ به شش اشاره کرد تعداد زیادی از شهروندان ارشد در این منطقه است.

“این یک نگرانی” او گفت: امید مردم رشد می کنند با وجدان تر به حفاظت در برابر گسترش ویروس.

فیتزجرالد یک بازنشسته پیراپزشک و در حال حاضر یک صاحب کافه. او شده است ارائه takeout وعده های غذایی دستور داد از زندان کارکنان.

“آنها در حال گرفتن هر گونه شانس,” او گفت:, توصیف چگونه تحویل به زندان و ملاقات با مردم در دستکش و ماسک.

کارمندان زندان حمایت از او و کسب و کار. در اطراف شهر خود را با حضور قابل توجه برای نگهبانان پوشیدن لباس و او را شنیده در مورد موارد از نگهبانان که “دوری” در مکان.

“آنها در حال انجام یک کار و که هیچ راهی برای درمان می شود,” او گفت: رشد پرشور در مورد این موضوع. “من یک مقدار زیادی از عشق برای این شهر و مردم آن است.”

نقاب و دستکش به همراه دو نفر از کارکنان او به دنبال گسترش coronavirus به اندازه کافی می دانیم که جمع تنظیمات در معرض خطر هستند ،

“این چیزی است که اتفاق می افتد در آن مکان های کوچک,” او گفت:. “اگر یکی می شود آن گسترش می یابد.”

زندان خانه های بیش از 1000 زندانیان و نگهبانان آمده بیش از همه — از دلوت به مورا فیتزجرالد گفت.

Rick Cisar fishes the Moosehead Lake Thursday. He’s not overly concerned about COVID-19, because he was encountering few people other than when buying worms. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

ریک Cisar ماهی Moosehead دریاچه پنج شنبه. او را نه بیش از حد نگران COVID-19 چرا که او در مواجهه با چند نفر دیگر از زمانی که خرید کرم. (استیو کوچرا / [email protected])

Cisar پسر و دختر در قانون هر دو کار در زندان است. Cisar گفت: او می داند که 10 آلوده کارکنان شده اند قرنطینه و دور از زندان.

“من بیش از حد نگران او گفت:” به عنوان مرغان شناور در خلیج فارس از آب و یخ باقی مانده که بین او و زندان است. “من بیشتر نگران برای پسر من است. من واقعا نمی رفتن هر جا به غیر از گرفتن کرم.”

از آنچه که او می شنود زندان همچنان به برنامه ریزی برای موارد بیشتر به آمده است. اما او فقط به عنوان با احتیاط از فروشگاه های مواد غذایی به عنوان هر جایی گفت.

“همه به پایان می رسد وجود دارد” Cisar گفت.

The Minnesota Correctional Facility in Moose Lake has reported more than 40 confirmed or suspected COVID-19 cases among staff and inmates. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

مینه سوتا Correctional Facility در Moose Lake گزارش کرده است بیش از 40 تایید شده یا مشکوک به COVID-19 موارد در میان کارکنان و زندانیان. (استیو کوچرا / [email protected])


آنتونی Toulou-گارنت از وینونا صحبت می کند به طور منظم با برادر خود که مودبانه متعهد به مینه سوتا مجرم جنسی برنامه های مجاور به زندان در Moose Lake. برادر خود را ساخته شده یک ماسک از یک سربند و آن را مصادره شد Toulou-گارنت گفت.

“او طرز فکر است که او فقط می خواهد به ارائه خود را و مطمئن شوید که او نمی آمد تا با چیزی” Toulou-گارنت گفت. “من می ترسم برای او و هر کس دیگری وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>