داده ها کمک خواهد کرد ایستگاه های فروش تبلیغات برای نامزدها

کام اسکور گفت: آن را راه اندازی کرده است یک محصول جدید فراهم می کند که مشاهده تلویزیون و دیگر مخاطبان داده های شکسته توسط کنگره منطقه.

کام اسکور کنگره منطقه رتبه های طراحی شده به ایستگاه های تلویزیونی محلی توانایی رانندگی بالاتر درآمد تبلیغات سیاسی از تبلیغ این شرکت اعلام کرد. آنها می تواند کمک به ایستگاه های مشتریان و درک مخاطبان جمعیت رای گیری الگوها و تلویزیون عادات مصرف در هر منطقه.

“داشتن TV دقیق رتبه بندی اطلاعات می تواند بسیار موثر در رسیدن و مؤثر در رای گیری مخاطبان به خصوص در ده ها بسیار رقابت میدان نبرد ولسوالی که در آن حاشیه برای خطا است تیغ نازک” گفت: Steve Walsh, اجرایی, معاونت, بازرگانی, در کام اسکور. “ما هیجان زده به معرفی یک راه حل که در دیدار یک نیاز حیاتی در عرصه تبلیغات سیاسی.”

در این سال چندین ایستگاه گروه باید گفت: سرمایه گذاران انتظار دارند سیاسی صرف برای رسیدن به سطح رکورد. بیا خدمات مشاوره ای این هفته مطرح برآورد آن چقدر خواهد بود صرف شده توسط نامزدها و موضوع تبلیغ در محلی over-the-air تلویزیون توسط $171 میلیون به $3.3 میلیارد دلار است.

کام اسکور گفت: آن کنگره منطقه رتبه های ساخته شده از روی کد پستی در سطح بالا اعمال نفوذ تلویزیون داده های اندازه گیری از 30 میلیون خانوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im