کام اسکور راه اندازی سریع تر تلویزیون های محلی رتبه بندی خدمات


Nexstar در میان برای اولین بار به استفاده از QuickScore

کام اسکور گفت: از آن آغاز شده است ارائه آن در تلویزیون محلی مشتریان رتبه بندی داده ها سریعتر–در عرض 48 ساعت یا کمتر از پخش.

محصول جدید کام اسکور QuickScore طراحی شده است برای کمک به رسانههای را سریع تر و کارآمد آگهی خرید و فروش برنامه نویسی و توسعه تصمیم گیری.

غول پخش Nexstar گروه رسانه ای کمک کرد کام اسکور توسعه محصول جدید است و در میان اولین مشتریان خواهد شد که گرفتن اولیه QuickScore داده خواهد شد که پوشش بالای 30 بازارهای علاوه کلمبوس, اوهایو و Hartford., Conn.. QuickScore اندازه گیری خواهد شد بزرگ 4 شبکه وابسته به علاوه بزرگ مستقل از جمله Nexstar متعلق به WGN-تلویزیون شیکاگو.

مرتبط با: کام اسکور در یمن برای Comcast در تلویزیون داده

آن را قبلا در زمان دو هفته به ایستگاه دریافت اعتبار داده ها از کام اسکور.

“Nexstar پخش تشویق است با توسعه QuickScore و کام اسکور بیشتر مصلحت رتبه بندی خدمات تحویل” گفت: تیم بوش رئيس جمهور از Nexstar پخش. “ما مشتاقانه منتظر به کار با کام اسکور در جدیدترین ارائه به موقع اعتبار داده ها در سراسر بسیاری از Nexstar بازار و با ما تبلیغات و بازاریابی همکاران که دریافت سود از این بیشتر بینندگان گزارش.”

کام اسکور گفت که قصد دارد به گسترش به بازارهای دیگر در آینده ،

“ما مفتخریم به سرعت توسعه یافته این توانایی به مشتریان ما این بینش باید آنها را در قاب زمان زمانی که آن را مهم ترین” گفت: Comcast مدیر عامل لایحه Livek. “QuickScore اجازه خواهد داد که مشتریان به منظور تسریع در تصمیم گیری به تاثیر مثبت خود را در برنامه نویسی تبلیغاتی و استراتژی های تبلیغاتی است.”

کام اسکور در یک موقعیت بهتری برای راه اندازی محصولات جدید پس از حل اتهام تقلب در سپتامبر 2019. اتهامات مربوط به مسائل حسابداری که ظاهر چهار سال پیش.

پس از دستیابی به Rentrak در سال 2016 کام اسکور شده است و رقابت برای محلی ایستگاه های کسب و کار با نیلسن ارائه می دهد که یک شبه رتبه بندی در بزرگترین محفظه بازار.

کام اسکور پایگاه رتبه خود را عمدتا بر روی داده ها از 30 میلیون cable set-top box و استدلال می کند که پانل های مبتنی بر سیستم های اندازه گیری نمی تواند نگه دارید تا با سیستم عامل های جدید و دستگاه های بینندگان با استفاده از امروز.

“به عنوان پانل های مبتنی بر تلویزیون اندازه گیری مبارزات با چالش های بی سابقه ای برای حفظ پانل با کیفیت به دلیل نمونه کاهش می یابد و فن آوری تعمیر و نگهداری در طول Coronavirus بحران کام اسکور را منفعل اندازه گیری را فراهم می کند ثبات این صنعت به دنبال” کام اسکور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>