کام اسکور در یمن برای Comcast در تلویزیون داده


شرکت گزارش سود در محلی رتبه بندی آنلاین درآمد

کام اسکور در آنچه در آن نامیده می شود یک صنعت تبدیل مقابله توافق رسیده با Comcast به ادغام set-top-box مشاهده اطلاعات از Comcast در خانه به آن محلی و ملی خدمات اندازه گیری.

Comcast ساخته شده است آن را به مصرف کننده داده های در دسترس به مخاطبان شرکت تحقیقات محدود کردن دقت دانه دانه بودن و جغرافیایی پوشش set-top-box اطلاعات-بر اساس رتبه بندی است که تبلیغ به عنوان یک سرشماری در سطح رویکرد برای اندازه گیری. Comcast را NBCUniversal واحد فروخته است برخی از تبلیغات محصولات است که بینندگان هدفمند بر اساس Comcast set-top داده است.

مرتبط: گزارش کام اسکور کوچکتر از دست دادن سه ماهه چهارم

این معامله نیز یک مزیت برای کام اسکور که در حال ظهور است که از چند سال از آشفتگی و مدیریت پس از کشف مسائل حسابداری در گزارشگری مالی. در سپتامبر گذشته کام اسکور حل و فصل تقلب اتهامات عنوان شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در برابر این شرکت و مدیر عامل سابق سرژ Matta.

“این یک بازی در حال تغییر لحظه ای در تاریخ تلویزیون اندازه گیری” گفت: لایحه Livek که شد مدیر عامل شرکت کام اسکور در ماه نوامبر.

“کام اسکور را با همکاری Comcast یک گام مهم در تحول ما از تلویزیون, اندازه گیری, به عنوان ما ساخته شده است بزرگترین مشاهده مجموعه دوم-توسط-دوم بینندگان داده است که جمع آوری تمام حق بیمه تصویری ارائه دهندگان از دستگاه, به خانواده, به فایل های فشرده به بازار و به ملت” Livek گفت.

کام اسکور گفت: Comcast اطلاعات را به مخاطبان خود رأی و برداشت پیشرفته مخاطبان و دقیق تجاری رتبه بندی محصولات با ثبات تر و پیش بینی است. که باید به کمک آن ملی و محلی و مشتریان بیشتری را جذب درآمد حاصل از تبلیغات به دنبال بیشتر قابل اعتماد داده است.

“به عنوان رسانه در ادامه به افزایش هزینه های تبلیغ و سازمان ها تحت فشار برای نشان دادن نتایج گفت:” برت Leece جهانی, رئیس اطلاعات و نوآوری افسر در Havas گروه رسانه ای. “این توافق مهم است زیرا آن را تقویت کام اسکور در حال حاضر-مقیاس گسترده و حذف عدم قطعیت در اطراف تلویزیون اندازه گیری. برای Havas, این ترکیب را به ما می دهد اعتماد به نفس به استفاده از کام اسکور به ما کمک به رشد کسب و کار مشتری ما.”

“کام اسکور همواره هدف به انجام سرشماری در سطح اندازه گیری برای مشاهده تلویزیون و با علاوه بر این از Comcast در آنها به خوبی می چرخاند برای تحویل در هدف خود گفت:” کیت Kazerman, اجرایی, معاونت, دیجیتال, فروش, پیشرفته تبلیغات و تحقیقات در کشف. “بیل Livek در حال حاضر ساخت فوری و تاثیر مثبت در کام اسکور و صنعت است.

این Comcast داده باید گنجانیده شود به کام اسکور داده تا پایان سال Livek گفت.

“داستان این است که Comcast معتقد است که در آنچه که ما انجام می دهیم که چگونه ما در حال تغییر چهره از اندازه گیری به نفع هر کس در اکوسیستم” Livek گفت. این اطلاعات کمک خواهد کرد کام اسکور دانم چه چیزی را نشان می دهد مردم پخش می شود و قادر به لینکی که به محصولات مصرف می کنند.

کام اسکور رتبه نظام است که بر اساس داده های بزرگ رویکرد در تضاد با نیلسن پنل سیستم استفاده می شود که به پایگاه ملی رتبه بندی بر رفتار چند هزار نیلسن خانه. نیلسن مکمل های پانل های خود را با جعبه تنظیم بالا داده اما تنظیم آن را بر اساس قرائت بیرون آمدن از آن نیلسن خانه.

با استفاده از set-top-box داده مورد انتقاد قرار گرفته به دلیل وجود برخی از اپراتورهای کابلی مانند Comcast که ارائه داده های ترک شکاف در پوشش ملی است که تا به حال به مدل های ریاضی. داده های بزرگ نیز انتقاد صورت, نمایندگی غیر کابل و اقلیت خانه.

“در حال حاضر ما یک نمایش کامل از آنچه هر کس در حال انجام است و طول می کشد که این آخرین اعتراض دور چرا مردم نمی شد با استفاده از ما به خرید. آنها با استفاده از ما به برنامه ریزی [ad campaigns] اما این یک gamechanger,” Livek گفت.

Livek گفت که Comcast در ایران نشان میدهد که پس از سال ها از حال پریشان به کام اسکور از طریق رفت و گران قیمت و وقت گیر دوباره ممیزی در چهار ماه گذشته این شرکت در مسیر رشد.

کام اسکور راه اندازی شد به گزارش سه ماهه خود را درآمد پنج شنبه بعد از ظهر و از آن انتظار می رود به گزارش یک افزایش بزرگ در محلی رتبه بندی درآمد و یک افزایش کوچک در آنلاین اندازه گیری است که کاهش چند سال گذشته. در ماه های اخیر چندین مشتریان آنلاین باید بازگشت به کام اسکور از جمله Buzzfeed, PGA, ناشران, تهاتری, شورش رسانه ها و Accenture.

“این نشان می دهد که مشتریان بر این باورند دوباره. آنها در حال آمدن به عقب” Livek گفت.

در ماه ژانویه کارول Hinnant ترویج شد به رئیس درآمد افسر گزارش به کریس ویلسون که به عنوان رئیس تجاری افسر متمرکز شده است در طرح های جدید از جمله اندازه گیری مستقیم به مصرف کننده سیستم عامل است.

“ما وفراهم فروش ما تلاش های ما محصول تلاش است که به عنوان مهم ما به بازار” گفت: Livek. “این شرکت در حال رفتن در مسیر درست از سرگیری رشد تمرکز دوباره بر روی مشتریان بهبود محصولات و انجام آنچه که اعتقاد ما بر این است که یک تحول معامله لزوما برای کام اسکور اما برای این صنعت که در نهایت آنچه در آن برای درخواست شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>