کام اسکور کمک به تبلیغ وزن در حال اجرا در ویروس محتوا


تا آنجا که 30% از تبلیغات به نظر می رسد در مواد با بحران تم

کام اسکور گفت نام تجاری آن ایمنی ابزار اضافه شده اند یک بخش است که محتوای صفحه برای محافظت از مارک های ناخواسته انجمن با COVID-19 بحران است.

طی هفته گذشته 22 درصد به 30 درصد از این آگهی در حال اجرا در کنار محتوایی که شامل تم های مربوط به کروناویروس و مرتبط با بیماری تم.

این ابزار جدید به شما اجازه تبلیغ ریز لحن خود را با نام تجاری امنیت برنامه های کاربردی مبتنی بر ریسک به عنوان مواد بیشتر در مورد این بیماری همه گیر به نظر می رسد در رسانه ها.

این ابزار همچنین به ناشران انعطاف پذیری آنها نیاز به کمک خود را تبلیغ حرکت در حال تحول Coronavirus اخبار, چرخه کام اسکور اضافه شده است.

“حجم خالص از محتوا با توجه به شیوع کروناویروس است بازاریابان به دنبال پیچیده و راه حل های خاص برای جلوگیری از افشای مارک های خود را به ناخواسته محتوای منفی گفت:” راشل Gantz, general manager, فعال سازی راه حل های کام اسکور. “ما در حال همکاری نزدیک با مشتریان ما برای حفظ نام تجاری ایمن مخاطبان تعامل و استفاده از این ابزار امیدوارم به بازاریابان یک چیز کمتر به نگرانی در مورد.”

نسخه جدید در حال اضافه شدن به کام اسکور را فعال مجموعه, که طراحی شده است برای کمک به تبلیغ رسیدن به جمعیتی خاص و رفتاری, تلویزیون, OTT و CTV مخاطبان…این بیماری همه گیر با نام تجاری فیلتر ایمنی است که در حال حاضر در دسترس برای تمام کاربران از کام اسکور متنی را با هدف قرار دادن مجموعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>