به زودی به مینه سوتا: COVID-19 تست برای همه

در یک مفصل نشان می دهد همکاری زیر موافقت نامه های اجرا شده در اوایل صبح که Gov. تیم Walz و مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد یکشنبه, مارس 22 میلیارد و 36 میلیون داد, ارتباط, مینه سوتا, وزارت بهداشت, کلینیک مایو دانشگاه مینه سوتا و دولت پیشرو در سیستم های بهداشتی در یک برنامه به ارائه رایگان سریع تست برای coronavirus به همه کسانی که به آن نیاز دارید.

ابتکار نیز استفاده گسترده ای از آنتی بادی آزمایش به منظور تعیین شیوع این بیماری در کشور است.

“این همکاری به ما اعلام امروز با کلینیک مایو دانشگاه مینه سوتا و دولت را به سیستم بهداشت و درمان راه اندازی یک استراتژی برای تست همه علامت مردم منزوی مورد تأیید و گسترش نظارت بر بهداشت عمومی در سراسر بیشتر مینه سوتا” Walz گفت: در یک کنفرانس خبری با حضور سران مایو کلینیک آزمایشگاه U M دانشکده پزشکی و HealthPartners. “همکاری خواهد شد که ظرفیت آزمون 20,000 Minnesotans در هر روز است.”

تحت توافق Walz گفت: مایو و تو در رابطه با دولت و شهرستان برنامه های بهداشت را شرکت در هماهنگ در سطح ایالت, تماس, ردیابی, شناسایی نقاط داغ در حال ظهور برای مداخله و مجموعه ای از داده ها بر روی شیوع و توزیع جغرافیایی بیماری از جمله موانع مراقبت.

گفت: “من در ابتدا که این یک moonshot,” Walz گفت: “خوب کشتی در سکوی پرتاب. این است که یک دولت که فقط رفتن را از طریق COVID-19 این دولت است که خود را برای رهبری ملت از این. طرح ما قرار داده و در جای خود باید اجازه می دهد مینه سوتا برای انجام تست بیشتر از هر جای دیگری در کشور و به طور بالقوه جهان است.”

به عنوان یک موضوع عملی توافق جدید مکان های دولت مرکزی آزمایشگاه در دست مایو و U M ایجاد یک به اصطلاح مجازی مرکز فرماندهی به تجميع ایالت جریان تست مواد به بیرون از این دو پزشکی نیروگاهی بازگشت نمونه برای تجزیه و تحلیل سریع در دولت و استفاده از دانشگاه مینه سوتا گسترده در سطح ایالت حضور برای رسیدن به دورترین گوشه از دولت است.

“ما در حال از بین بردن هر گونه سردرگمی در مورد که نیاز به آزمایش می شود” گفت: دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم. “ما در حال گفت که هر علامتی فرد آزمایش با استرس اضافی در بخش تست از جمعیت های آسیب پذیر و کارکنان که آنها خدمت می کنند. شما می توانید آزمون خود را به طور منظم منبع مراقبت است.”

مالکوم گفت که دولت در حال ساخت یک وب سایت را نشان می دهد ساکنان آن تست مکان خواهد بود با یک شماره تماس به اطمینان حاصل شود که آنها می توانند در سرعت.

“من خواهد بود شوخی اگر من گفت که اتفاق می افتد فردا” مالکوم گفت و اشاره کرد که فاز اول این پروژه استفاده خواهد شد $36 میلیون نفر در قبلا اختصاص داده شده COVID-19 بودجه دولت بیش از سه تا چهار هفته “به ساخت و عرضه کار کردن تدارکات و همه چیز در حال حرکت است.”

“این یک معامله بزرگ” مالکوم گفت. “ما در حال ایستاده در پشت سیستم های بهداشتی به آنها اطمینان می دهم که اگر آنها را جمع آوری این نمونه ها آنها پردازش شده است. این کار ما برای دریافت منابع مالی از راه به منظور حمایت از مراقبت های محلی سیستم های نزدیک به کسانی که شیوع و ایجاد دسترسی برای یک تیم از U یا مایو به سرعت مکمل است که فعالیت.”

“یک (تشخیصی) coronavirus آزمون ساده است,” دکتر گفت: Jakub Tolar رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا. “چه ساده است تدارکات — چگونه بسیاری از صدها نفر از ایستگاه های تست ما راه اندازی در سراسر مترو ؟ چگونه ما می رویم به دریافت آن در محل به صورت قبیله ای سازمان ملل و ساکنان outstate?”

Tolar گفت که او خوش بینانه است. “این را باید دو تا سه هفته و شاید کمتر.”

مالکوم گفت: وزارت بهداشت در حال حاضر تلاش های در حال انجام برای ساختن کارکنان برای تماس با ردیابی بر روی تمام کسانی که تست مثبت یک شماره است که انتظار می رود افزایش می یابد به عنوان تست می رود به حجم بالا.

“دولت در بخش بهداشت و درمان آغاز شده و با 20 تماس ردیاب و در حال حاضر ما 100. بهداشت عمومی محلی است که یک کلید بزرگ برای این, و ما در حال همکاری با دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه مینه سوتا است. آنها مقدار زیادی از سلامت عمومی دانش آموزان و پرستاران ما امیدواریم که به قطار ،

“تقاضا برای تست فوق العاده بالا” گفت: HealthPartners مدیر عامل Andrea والش “اما آزمایشگاه ظرفیت شده است ناکافی — ما می تواند جمع آوری کنون نمونه های بیشتر از ما همیشه می تواند روند.” برای کلینیک مایو پاک کردن کسانی که ظرفیت و سرعت بازگشت مشکلات و موانع این طرح برای مقابله با اولین.

“این همکاری مهم است چرا که دیگر سیستم بهداشت و درمان باید رد پا در سراسر کشور و ما باید لجستیکی شبکه است که می تواند به نوبه خود در اطراف بسیاری از آزمایش های خود را در کمتر از 24 ساعت گفت:” دکتر ویلیام Morice دوم رئیس جمهور از مایو کلینیک و آزمایشگاه. “ما اعتقاد داریم که ما می توانیم که برای دولت از جمله استفاده از آنچه ما در مورد چگونه به مقیاس این عملیات.”

گسترش تست شده است و هدف از مقامات بهداشت از آغاز شیوع اما دولت گریخته از عمومی و خصوصی در نظام سلامت مواجه اند کمبود کیت های آزمایش و رسمی راهنمایی برای ذخیره مواد برای اولویت بندی گروه های در معرض خطر افراد و مشاغل است.

این موضوع تشدید دو هفته پیش هنگامی که Walz گفت: اقتصاد نمی تواند بازگشایی بدون وسیله ای برای تست از 5000 نفر در روز است. به زودی هر دو مایو و دانشگاه مینه سوتا در حال ایجاد ظرفیت برای آزمون دهها هزار نفر از بیماران روزانه اما در روزهای پس از آن دولت را تست اعداد همچنان صاف باقی می ماند.

توافق قرار می دهد پایان دادن به یک بحران است که در آن دولت دارای ظرفیت برای آزمون هر کس برای coronavirus اما هیچ مکانیزم متمرکز برای متحد کردن کار در یک منحصر به فرد سیستم.

“هیچ کدام از این نیست که اگر ما همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله ساخته شده است که مینه سوتا صاف منحنی” گفت: Walz. “این است که یک عبور است که می گوید همه چیز به حالت عادی برمی گردد. آن است که یک ابزار در جعبه ابزار. اگر ما انجام این کار است که لازم است ما باید یک راه برای شروع به باز شدن جامعه ما به طوری که مردم می تواند انجام آنچه آنها نیاز به انجام است.”

19 مرگ و میر

دولت دیگر ارسال تک روز رکورد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز چهارشنبه. نوزده مرگ و میر گزارش شده از همه اما یکی در شهرستان Hennepin.

تنها outstate مرگ و میر ثبت شده در اشراف شهرستان که یکی دیگر از 25 نفر و روز چهارشنبه که به دست آورده تقریبا همه از آن 126 تایید موارد در کمتر از یک هفته.

دانا فرگوسن از فروم, اخبار, خدمات کمک به این گزارش. به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>