‘آسایش زنان’ مستند تولید در سراسر جهان بهره و طرح دعوی در دادگاه در برابر آن مدیر

Shusenjo Poster

‘Shusenjo’ تبلیغاتی, تصویر حسن نیت ارائه میدهد از میکی Dezaki. با اجازه استفاده می شود.

یک پروژه توسط یک دانشجوی کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده به بررسی موضوع برده داری جنسی سازمان یافته توسط نیروهای ژاپنی در جنگ جهانی دوم منجر به یک محبوب مستند در ژاپن و فراتر از آن — و نیز مشتعل یک طرح دعوی در دادگاه و مداوم آزار و اذیت توسط دولت ژاپن.

“‘Shusenjo’: اصلی میدان جنگ از آسایش زنان موضوع” یک سال 2018 فیلم مستند توسط Miki Dezaki. صحبت من با او در طول فیلم نمایشگاه در ویکتوریا جشنواره بین المللی فیلم (VIFF) در کانادا در تاریخ 15 فوریه سال 2020 است.

“فیلم من بازتابی از چگونگی ‘آسایش زنان’ موضوع مورد بحث در حال حاضر می گوید:” Dezaki. “من می خواستم برای پیدا کردن که چرا بسیاری از مردم وجود دارد که باید اختصاص داده شده خیلی زمان و منابع نسبت به پاک کردن این موضوع است.”

در حدود 200,000 زنان از بیش از ده اشغال کشورها در آسیا شد اجباری و یا مجبور به برده داری جنسی توسط ارتش سلطنتی ژاپن. این زنان بودند حمایت گراها به نام “ianfu” (comfort women) که توسط مقامات نظامی. پس از پایان جنگ جهانی دوم این موضوع شده است یک منبع سیاسی بحث.

“این ‘آسایش زنان’ موضوع شده است منبع به اصطلاح “تاریخچه جنگ’ – عمدتا بین کره جنوبی و چین – از 1990s می گوید:” Sujin لی استادیار در بخش اقیانوس آرام و مطالعات انجام شده در دانشگاه ویکتوریا که کمک حامی “Shusenjo” برتر در کانادا نیز در مصاحبه با صداهای جهانی در VIFF.

“‘Shusenjo’ […] دقت اسناد و مدارک ديدگاه مخالف در مورد تاریخچه ‘آسایش زنان بدون هر گونه قضاوت و یا گرفتن یک طرف می گوید:” لی.

Dezaki بومی ایالت فلوریدا در ایالات متحده در اصل سفر به ژاپن به عنوان بخشی از حمایت مالی دولت ژاپن بورس و آموزش (جت) برنامه که در آن فارغ التحصیلان دانشگاهی از سراسر جهان قرار داده شده در مدارس برای آموزش زبان انگلیسی.

در حالی که شرکت در جت برنامه Dezaki راه اندازی یک کانال یوتیوب تحت رسیدگی Medama سنسی که در بخش تمرکز بر مسائل اجتماعی در ژاپن است. پس از دو-بخش تصویری اکتشاف در نژاد پرستی در ژاپن شد ویروسی ضربه Dezaki را ویدئوها جلب توجه ناخواسته از راست.

miki dezaki sujin lee

“Shusenjo” مدیر Miki Dezaki پاسخ سوالات مخاطبان پس از نمایش فیلم مستند خود را در ویکتوریا جشنواره بین المللی فیلم در تاریخ 15 فوریه سال 2020 است. Sujin لی از دانشگاه ویکتوریا می ایستد در سمت چپ. عکس Nevin تامپسون CC-BY 3.0

“اینترنت راست-کنار بودند هجوم و تهدید من آنلاین” Dezaki می گوید. “آنها حتی فراخوانی مدرسه من.”

پس از ترک ژاپن Dezaki صرف یک سال به عنوان یک راهب در یک صومعه و سپس بازگشت به فلوریدا برای مراقبت از یک بیمار پدر و مادر است. بعد Dezaki به ژاپن بازگشت و این بار به عنوان یک دانش آموز در برنامه های تحصیلات تکمیلی در مطالعات جهانی در دانشگاه سوفیا در توکیو.

داشتن honed تولید فیلم مهارت در یوتیوب Dezaki تصمیم به ایجاد یک فیلم مستند در مورد راحتی زنان موضوع به عنوان پروژه فارغ التحصیل.

“چگونه مردم ژاپن و کره مردم درک این موضوع بسیار متفاوت هستند می گوید:” Dezaki. “من فکر کردم که اگر من یک فیلم که به نوعی زمینه بیشتر به این موضوع کمک خواهد کرد که مردم در هر دو کشور متوقف نفرت هر یک از دیگر.”

“Shusenjo” با تمرکز بر رقابت تاریخی روایت در مورد “آسایش زنان” موضوع و در واقع منncludes بسیار محدود شهادت از زنان خود را.

به جای Dezaki مستند ویژگی های شگفت آور یک لیست جامع از مصاحبه شوندگان برای تحصیلات تکمیلی پروژه از جمله فعالان حقوق بشر و جدی مورخان کار در ژاپن و کره جنوبی.

“Shusenjo” سپس juxtaposes واقعی این تفسیر با استدلال شده که از برجسته ترین و بدنام تاریخی revisionists که به طور معمول انکار ژاپنی نظامی تا کنون مجبور به برده داری جنسی در طول جنگ جهانی دوم است.

“کره مخاطبان خسته از شنیدن در مورد ‘آسایش زنان و مخاطبان نیست در واقع بر این باورند که شهادت زنان در وهله اول می گوید:” Dezaki.

ستاره نکردم جنایتکاران و مجرمین گالری قابل توجه revisionists در این مستند عبارتند از: نویسنده Kase Hideaki روزنامه نگار Sakurai Yoshiko و کنت گیلبرت یک رسانه شخصیت در اصل معروف ساخته شده در ژاپن برای قادر بودن به شایستگی صحبت ژاپنی در تلویزیون اما چه کسی است که در حال حاضر بهتر شناخته شده به عنوان یک تقویت کننده برای این کشور دور از حق.

Shusenjo Poster English

‘Shusenjo’ پوستر تبلیغاتی حسن Miki Dezaki. با اجازه استفاده می شود.

“من می خواهم به خود را در همایش یا سخنرانی به آنها معرفی خودم به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد و از آنها بخواهید اگر آنها می خواهم به نظر می رسد در مستند” Dezaki می گوید. “آنها معمولا به توافق رسیدند.”

با کنار revisionists که اغلب به نظر می رسد تکرار همان صحبت کردن امتیاز با جدی مورخان و فعالان که به ارائه نکات دقیق وظریف و متن در مورد موضوع “Shusenjo” باعث می شود برای یک فوتی و فوری مستند.

“این روش کمک می کند تا مخاطب را در درک آنچه در خطر است در آسایش زنان” بحث و دقت در قضاوت در مورد موضوع خود به خود می گوید:” Sujin لی در دانشگاه ویکتوریا.

پس از این مستند منتشر شد, با این حال, برخی از revisionists ناراضی بودند با آنها چگونه احساس می شود نظرات خود را به تصویر کشیده شد.

“تیوارث نظر به طور کامل در این فیلم می گوید:” Dezaki. “این فقط در کنار نظرات دیگر.”

Dezaki می گوید او همیشه مراقب باشید برای اطمینان از مصاحبه شوندگان امضا قبل از انتشار از جمله سخنان خود در این فیلم مستند و حتی فرستاده مصاحبه بخش به مصاحبه شوندگان در پیشبرد بدون دریافت پاسخ. کنت گیلبرت این شخصیت تلویزیونی در ژاپن معروف خود را برای مهارت های ژاپنی ادعا کرد او نمی تواند درک از آزادی به دلیل این نوشته در ژاپنی.

“او آن را امضا کردند به هر حال آزادی او در واقع به زبان انگلیسی نوشته شده است می گوید:” Dezaki.

سرانجام پنج نفر از بازنگری مصاحبه شوندگان تصمیم به شکایت Miki Dezaki و شرکت توزیع در ژاپن است. Dezaki می گوید: طرح دعوی در دادگاه است که در اصل یک “استراتژیک طرح دعوی در دادگاه در برابر مشارکت عمومی” (SLAPP) یک نوع از طرح دعوی در دادگاه است که هنوز هم مجاز توسط ژاپن در نظام حقوقی

“(شاکیان) می گفت که من به نوعی فریب آنها را به امضای انتشار یا این که آنها را درک نمی کنند انتشار فرم می گوید:” Dezaki. “دادگاه خود استدلال بسیار گیج کننده است و به وضوح به معنای اتلاف وقت من.”

طرح دعوی در دادگاه نیز استفاده شده است برای تضعیف توزیع Dezaki مستند. به دلیل شکایت یک جشنواره فیلم در کاوازاکی نزدیک به لغو نمایش فیلم “Shusenjo” تا Hirokazu Kore’eda برجسته ژاپنی, مدیر مداخله کرد.

دولت ژاپن نیز با استفاده از طرح دعوی در دادگاه به تلاش برای خاموش کردن نمایش فیلم در سراسر جهان است.

“ژاپنی کنسولگری شده اند با استفاده از طرح دعوی در دادگاه به فشار مدارس به توقف نمایش فیلم” Dezaki می گوید و اضافه کرد که کنسولگری فرانسه و هامبورگ آلمان با نزدیک شدن سالن برای هشدار دادن به آنها در مورد طرح دعوی در دادگاه.

شگرد به ندرت آثار Dezaki می گوید: اگر چه در ژاپن از جمله پرونده های حقوقی یک اثر سرما بر آزادی بیان.

“گرفتن شکایت کرد ناخوشایند تجربه” Dezaki می گوید. “هیچ کس نمی خواهد که به آنها اتفاق می افتد.”

چند تا از مصاحبه شوندگان نیز در تلاش برای متقاعد کردن سوفیا دانشگاه به لغو Dezaki را فارغ التحصیل.

“آنها گفتند که فرستاده 490 بسته های اطلاعاتی (شکایت در مورد مستند) به هر استاد در دانشگاه سوفیا,” Dezaki می گوید.”Tهی ام در واقع یک کنفرانس مطبوعاتی جذاب به پاپ که تا به حال به سوفیا دانشگاه شده است.”

در صورت عدم وجود توزیع گسترده برای دریافت مستند خود را در مقابل مخاطبان و به تولید و فروش بلیط Dezaki در حال حاضر crisscrosses جهان نشان “Shusenjo” در جشنواره فیلم. او در حال حاضر به دنبال یک توزیع کننده در شمال امریکا است.

“‘Shusenjo” است نه ضد ژاپن می گوید:” Dezaki. “Revisionists می خواهید برای محافظت و یا بازگرداندن ژاپن افتخار است اما به جای آن در حال انجام دقیق مخالف است.”

سازمان دیده بان تریلر برای ‘Shusenjo’ در اینجا:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme