ستون: باید فرمانداران عبور از خط سفارش خارج از staters به قرنطینه?

کالیفرنیا ، فیل اسکات با صدور چنین دستوری برای ورمونت. فقط چند مایلی جنوب, رود آیلند, دموکرات, Gina Raimondo همین. در واقع رژیم صهیونیستی است. Raimondo سعی کردم به موضوع “هیچ نیویورکی مجاز” به منظور به طور خاص هدف قرار دادن ساکنان این امپراتوری دولت است. اما زمانی که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تهدید به اقدام قانونی Raimondo گسترش این دستور به پوشش در خارج از کشور بازدید کنندگان از coronavirus “نقاط داغ,” سفارش آنها را به خود قرنطینه برای 14 روز پس از ورود.

چند کشورهای دیگر — از جمله فلوریدا و تگزاس و کارولینای جنوبی و اوکلاهما — نیز با استفاده از “نقطه داغ” استراتژی.

برخی از کشورها در تلاش هستند تا نرمتر رویکرد اصرار اما نه نیاز به — خارج-از-ورود دولت به خود شده است. در ماساچوست کالیفرنیا ، چارلی بیکر “اصرار” در خارج از کشور بازدید کنندگان را به خود قرنطینه به مدت دو هفته و دولت اتحاد کارگران عبور از آگهی در فرودگاه لوگان بوستون با این پیام. برخی از خلیج Staters باور نمی بیکر رفته است به اندازه کافی دور. بیش از 7,300 مردم باید امضا طومار خواستار دسترسی به کیپ کاد بود را تکذیب کرد به هر کسی به غیر از سال-دور ساکنان اضطراری کارگران و لوازم ضروری.

“ما احساس می کنیم مثل اردک نشسته و هیچ کس پشت ما” چتم ماساچوست ساکن نانسی پترسون گفت: بوستون هرالد. “این یک وضعیت اضطراری است و ما تنها باید اجازه می دهد در وسایل نقلیه ضروری. آن را فقط به گرفتن ترسناک از اینجا.”

این ترس است که افزایش حمایت در میان آمریکایی ها برای گسترش قدرت دولت مانند اجباری قرنطينه. یک AP-NORC نظرسنجی پنجشنبه منتشر شد متوجه شد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی مورد علاقه محدود کردن سفر به ایالات متحده برای افرادی که از کشورهای دیگر (82%) نیاز شهروندان آمریکایی بازگشته از کشورهای دیگر به قرنطینه خود را برای 14 روز (88%) و اقامت در خانه دستور پوشش تمام شهروندان (78%).

و تقریبا به عنوان بسیاری از 76 درصد به نفع محدود کردن سفر در داخل ایالات متحده به عنوان این فرمانداران در حال انجام است.

“برای لحظه ای آمریکایی ها کاملا حمایتی بسیار قوی اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر” ناظر انتخابات اسکات راسموسن گفت. “به این دلیل که آنها متقاعد ضرورت و بر این باورند نگرانی های دیگر باید کنار گذاشته شود تا از بحران عبور می کند.”

اما محبوب بودن و قانونی بودن نیست همین. چه در مورد قانون اساسی ایالات متحده?

“بله این اقدامات را افزایش قانون اساسی سوال” گفت: جان Greabe مدیر وارن B. Rudman مرکز عدالت و مديريت و خدمات عمومی در دانشگاه نیوهمپشایر. “بنابراین بسیاری از این اقدامات فوق العاده ای هستند اما ما در زمان فوق العاده ای.”

Greabe وجود دارد گفت: در قانون اساسی برای حمایت از شهروندان زمانی که آنها عبور خطوط دولت به ویژه در مقاله چهارم بخش 2 تضمین “شهروندان هر کشور باید به عنوان تمام امتیازات و مصونیت از شهروندان در چند متحده است.”

اما “در واقع حقوق خود هستند چه دادگاه در حال حاضر به اجرا و در طول این coronavirus اضطراری قضات بعید به ابطال مقامات منتخب.”

با توجه به جسیکا لوینسون مدیر خدمات عمومی موسسه در Loyola Law School در لس آنجلس “امتیازات و مصونیتهای بند ممنوع متحده از تبعیض علیه در خارج از کشور بازدید کنندگان اما وجود دارد مقدار زیادی از استثنا. شده است وجود دارد یک مورد توضیح اینکه یکی از این استثنا شامل توانایی به زور در خارج از کشور بازدید کنندگان را به خود قرنطینه,” او نوشت.

لوینسون و حقوقی دیگر کارشناسان اشاره می کنند که بسیاری از دستور اجرایی که فرمانداران در حال صدور می تواند اجرا گرفتار متعدد قانون اساسی حمایت نه فقط حق سفر آزادانه در میان متحده است. او با اشاره به رود آیلند سیاست از متوقف کردن خودرو با خارج از کشور صفحات به عنوان یک پتانسیل نقض متمم چهارم حقوق به رایگان از جستجوهای غیر منطقی و تشنج.

جرمی Dys ویژه مشاور برای دادخواهی و ارتباطات در اولین لیبرتی موسسه می گوید وجود دارد متمم اول قانون اساسی مسائل در بازی به عنوان به خوبی. “مقامات دولتی باید مراقب باشید احترام به آزادی مذهبی حتی در برابر یک بیماری همه گیر. واقعیت این است که دولت باید کلیسا برای ارائه آسایش و صلح در طول این زمان و کلیسا نیاز دولت به بهداشت عمومی اپارات.”

قرنطينه انکار افراد توانایی حضور در خدمات مذهبی و ممنوعیت گروه 10 یا بیشتر مطمئن ترین خدمات عبادت غیر قانونی است. “در حال حاضر است زمان برای پیدا کردن راه هایی برای با هم کار می کنند, نه تنها برای جلوگیری از اثرات این ویروس اما برای انجام این کار در راه است که احترام به نقش مهم آزادی مذهبی نقش ما به عنوان انجام” Dys می گوید.

آدم سفید جورج میسون دانشگاه دانشکده حقوق می گوید متحده می تواند به لحاظ نظری تحمیل تحریم بر ساکنان از کشورهای دیگر اما آنها را بالا حقوقی مانع.

“قانون اساسی ایالات متحده هر دو ما را محافظت دلیل فرایند حقوق و مانع متحده از تحمیل بار اضافی بر تجارت بین ایالتی و سفر,” او گفت:. “اما آن را سخت به می گویند در کل چقدر طول و عرض داده شده دولت واقعا چرا کسانی که از حمایت قانون اساسی به طور کلی ترک اتاق قابل توجهی برای دولت برای مقابله با شرایط اضطراری واقعی.

“بنابراین صحبت کردن در شرایط بسیار کلی. اگر دولت را به اعمال قرنطینه در برابر دولت دیگر آن را به نشان می دهد که این محدودیت واقعا لازم است برای حفاظت از بهداشت عمومی” سفید گفت.

مایکل گراهام سیاسی است, سردبیر InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>