ستون: COVID-19 برجسته نیاز به صورت رایگان و مطبوعات در سراسر جهان

در همان زمان دلسردکننده قسمت مانند یکی از ما در حال به دام افتاده در ما یادآوری نقش بسیار مهم است که به خوبی آموزش دیده و روزنامه نگاران به عنوان به خوبی. ما در بر کیفیت روزنامه نگاری برای یک جریان اطلاعاتی که به ما کمک می کند درک — و نیز می دانم آنچه را فکر می کنم — یک بیماری ویرانگر مانند COVID-19.

به تازگی, به عنوان مثال, the Dallas Morning News, my hometown روزنامه (تائید: من به دو دهه) انجام آموزنده گزارش علم نویسنده آنا Kuchment های مختلف درمان و واکسن دانشمندان در سراسر جهان در حال پیگیری است. چگونه گسترده دسترسی به این نوع از اطلاعات را بدون آگاه گزارش داد که بستگی به طیف وسیعی از منابع?

متاسفانه شما به احتمال زیاد برای دریافت کنید که در کشورهایی که فاقد یکی از اساسی ترین عناصر یک دموکراسی: یک رایگان و پر جنب و جوش را فشار دهید. و بیش از حد بسیاری از مکان ها در سراسر جهان نیست که این نوع از رسانه ها به عنوان خانه آزادی اسناد و مدارک در آن سالانه آزادی در جهان گزارش.

2020 نسخه از آن گزارش شد فقط منتشر شد و آن را به ما یادآوری می کند که چگونه کنترل دولت از مطبوعات, چوچول زن مخالف و صدای فیزیکی و تهدید روزنامه نگاران در میان واقعیت است که محدود کردن یک جریان باز اطلاعات و ایده ها در داخل کشورها و در سراسر مرز.

از 46 ملل خانه آزادی در گزارش برای آزادی های اساسی مانند باز رسانه های مستقل تنها نه کشور به ثمر رساند سه یا بالاتر در چهار نقطه مقیاس برای ملت خود را درجه آزادی برای روزنامه نگاران است. (و نه همه ملت هنوز مورد بررسی قرار گرفت به طوری که تعدادی از کشورهای نسبتا مطبوعات آزاد خواهد شد و به احتمال زیاد رشد می کنند. اما ممکن است کسانی که بدون واقعا آزاد را فشار دهید.)

در نظر گرفتن امتیاز از این گزارش:

* * * * * در چین که به ثمر رساند یک صفر برای آزادی مطبوعات: “این (دیروز) حفظ کنترل بر اخبار گزارش مستقیم از طریق مالکیت مجوز رسمی از روزنامه نگاران مجازات های خشن برای انتقاد و روزانه دستورات را به رسانه ها و وب سایت هایی که راهنمای پوشش اخبار فوری. … هزاران نفر از وب سایت های مسدود شده است برای بسیاری از سال از جمله عمده اخبار و رسانه های اجتماعی هاب مانند نیویورک تایمز, YouTube, Twitter و Facebook.”

فکر می کنم که چگونه مختلف جهان ممکن است اگر اطلاعات در مورد این ویروس تا به حال شده است قادر به جریان آزادانه تر از چین به عنوان COVID-19 توسعه در ووهان.

* * * * * در مصر که به ثمر رساند یکی: “رسانه های مصری بخش است که توسط دولت, رسانه; ترین انتقادی یا مخالفت گرا رسانه ها تعطیل شد, در پی 2013 کودتا. علاوه بر این در سال های اخیر تعدادی از کانال های تلویزیونی و روزنامه ها راه اندازی شده اند و یا به دست آورد طرفدار دولت و بازرگانان و افراد با روابط ارتش و سرویس های اطلاعاتی. روزنامه نگاران که موفق به چین گزارش خود با منافع صاحبان و یا دولت در خطر اخراج است.”

* * * * * در مکزیک که به ثمر رساند دو: “خبرنگاران کاوش پلیس مسائل قاچاق مواد مخدر و رسمی فساد صورت به طور فزاینده ای در معرض خطر از آسیب فیزیکی. خودسانسوری افزایش یافته است و با بسیاری از روزنامه ها در این مناطق اجتناب از انتشار داستان در مورد جرایم سازمان یافته است.”

* * * * * در مجارستان نیز به ثمر رساند دو “در حالی که خصوصی مخالفت تراز رسانه ها وجود دارد, ملی, منطقه ای و محلی در رسانه ها به طور فزاینده ای تحت سلطه طرفدار دولت رسانه ها که اغلب استفاده می شود به لام مخالفان سیاسی و برجسته اتهامات نادرست است.”

** حتی تاسیس دموکراسی مانند خود ما باید کار را به انجام. با وجود نمره چهار برای آزادی مطبوعات و آزادی خانه اشاره می کند که در ایالات متحده “مستقل منابع محلی از اخبار را تلاش برای نگه دارید تا با تکنولوژی محور تغییرات در اخبار مصرف و تبلیغات کمک قابل توجهی به مالکیت تحکیم در برخی از بخش ها و تعدادی از جوامع تنها با یک یا هیچ محلی اخبار خروجی. پوشش خبری نیز رشد بیشتر قطبی با برخی رسانه ها و ستاره مفسران ارائه به طور مداوم به راست یا چپ متمایل چشم انداز.”

تا مطمئن شوید که بسیاری از روزنامه نگاران در سراسر جهان و همچنین در ایالات متحده خود را ارائه خوانندگان یا بینندگان گزارش قابل اعتماد در مورد عناصر مختلف کشور زندگی است. مشکل این است که مطبوعات آزاد است که چیزی جز یک اتفاق معمول در سراسر جهان است. و این بدان معناست که دسترسی به اطلاعات قابل اعتماد می تواند بیش از حد اغلب در تامین کوتاه مدت. است که به سختی آرام در طول زمان هنگامی که به جهان و نه فقط آمریکا در ایالات متحده — نیاز به دانش عمیق در مورد این جهانی و همه گیر.

ویلیام مکنزی ارشد سرمقاله مشاور در دولت جورج دبلیو بوش موسسه است که در دانشگاه متدیست جنوبی در دالاس. او نوشت: این در اصل برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>