ستون / همه از ما homeschoolers در حال حاضر

به عنوان یک مدرسه در منزل از من می توانم با اعتماد به نفس است که این تجربه است که هیچ چیز مانند نمونه مدرسه در منزل. کتابخانه ها و موزه ها, جامعه, کلاس های لغو شده دوستان دور و ما در حال همه گیر در داخل. در حالی که به دور از ایده آل این ناگهانی در مقیاس بزرگ آزمایش در مدرسه در منزل و آموزش مجازی را بی درنگ بیشتر خانواده ها به سوال معمولی جرم تحصیل و کشف و پرورش جایگزین.

مدارس در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه برای ادامه سال تحصیلی در حالی که دانش آموزان در خانه هستند از جمله ایجاد آموزش آنلاین گزینه های. اما برخی از مدارس در حال تحقق است که هر درسی آنها اختصاص خواهد تلقی اختیاری برای غنی سازی اهداف تنها به دلیل آنها نمی تواند اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان باید اتصال به اینترنت و دسترسی برابر به محتوا.

این ارائه فرصت برای والدین و کودکان برای قطع اتصال از استاندارد درسی و منطقه تکالیف و کشف منابع فراوان و یادگیری ابزار در دسترس به آنها. پدر و مادر را ببینید که آنها نمی باید بدانید که چگونه به کودکان خود آموزش جبر خاطر, خان, آکادمی, رایگان, پلت فرم آموزش آنلاین می تواند کمک به کودکان خود را ساخت مهارت های ریاضی. پدر و مادر لازم نیست بدانید که چگونه برای آموزش یک زبان خارجی به دلیل ابزارهای رایگان مانند Duolingo می تواند کمک به فرزندان خود یاد بگیرند که تقریبا هر زبان آنها را انتخاب کنید. حتی بیشتر وجود دارد دیجیتال برنامه نویسی جوانه که در حال حاضر پرداخت می شود ارائه دهندگان محتوا در حال ارائه دوره های خود را به صورت رایگان در طول این هفته از اجتماعی فاصله و سازمان هایی مانند موزه ها قرار داده و مجموعه های خود را آنلاین.

پدر و مادر می تواند کمک به تسهیل یادگیری فرزندشان با اتصال آنها به این منابع کافی, اما آنها نباید احساس فشار به تکرار مدرسه در خانه. به جای خانه در چگونه به “آموزش رفتن” در طول این زمان دشوار پدر و مادر باید به جای تمرکز بر اجازه می دهد یادگیری اتفاق می افتد.

ما همه در زندگی از طریق یک لحظه تاریخی و زیادی وجود دارد که خانواده ها می توانند یاد بگیرند که با هم در حالی که پردازش و تأمل در این تجربه است. بدون فشار از تحصیل سنتی پدر و مادر می تواند تمرکز بر تشویق فرزندان خود را به کاوش منافع خود را در راه های جدید و به ایجاد به جای مطابقت داشته باشد. اسحاق نیوتن که فرار کرد لندن در طول قرن 17 را طاعون کشف حساب دیفرانسیل و انتگرال گرانش و نظریه اپتیک در طول دوره خود را از خود جدا می کند. او آن را تماس خود را “سال شگفتی است.” رها کردن تخیل کودک خود را در خارج از استاندارد تحصیل نیز می تواند منجر به پیشرفت های جدید به عنوان احساسات پرورش داده می شوند و استعدادهای خود را نشان داد.

مشاهده دست اول چگونه فرزندان خود را یاد بگیرند و رشد در یک محیط آموزشی ممکن است منجر به برخی از پدر و مادر به فکر می کنم دو بار در مورد فرستادن فرزندان خود به مدرسه پست-همه گیر.

آنها را پیدا خواهد کرد که مدرن مدرسه در منزل است که در مورد نشستن در تمام طول روز در داخل گره خورده است به یک صفحه نمایش. جای آن است که در مورد معتبر غوطه وری در افراد و مکان ها و همه چیز یک جامعه است. Homeschoolers در بوستون را در کلاس های هفتگی در موزه هنرهای زیبا. در واشنگتن آنها شرکت در چند هفته برنامه نویسی از طریق باغ وحش ملی اسمیتسونین. و در اوهایو آنها لذت بردن از به طور منظم در کلاس های سینسیناتی موزه مرکز. ترکیبی مدرسه در منزل مدل همچنین به دست آوردن محبوبیت ترکیب در خانه آموزش سنتی تحصیل در هر هفته.

این یک زمان استرس زا برای همه ما و به خصوص برای پدر و مادر و کودکان که خودشان آواره از آشنا روال کار و مدرسه. اما پوشش نقره ای است که بسیاری از خانواده ها را کشف آزادی و انعطاف پذیری از مدرسه در منزل — و آنچه در آن واقعا به معنی تحصیل کرده بدون اینکه تحصیلات.

کری مک دونالد کمکی محقق در موسسه کاتو در واشنگتن و نویسنده “Unschooled: بالا بردن کنجکاو و تحصیل فرزندان در خارج از کلاس معمولی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>