کلرادو نامزد تازه ها در ایران مربوط به QAnon

توسط جیم Anderson, نیکلاس Riccardi و آلن فرهم | آسوشیتد پرس

دنور — زمانی که لورن Boebert خواسته شده بود در ماه مه در مورد QAnon, او نمی خجالتی و دور از راست تئوری توطئه که پیشرفت های اثبات نشده و اتهامات در مورد یک اصطلاح دولت توطئه علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که شامل شیطان پرستی و قاچاق جنسی کودکان.

“همه چیز را که من شنیده ام از س من امیدوارم که این است زیرا آن را تنها بدان معنی است که آمریکا قوی تر و بهتر است و مردم در حال بازگشت به ارزش های محافظه کار” او گفت:.

در آن زمان Boebert بود در سیاسی, fringe, در حال اجرا مبارزات انتخاباتی تا حد زیادی متمرکز بر تفنگ خود را با مضمون رستوران و مقاومت به کروناویروس مستندات. او در حال حاضر در یک مسیر تبدیل شدن به یک عضو کنگره پس از ناراحت کننده پنج-مدت Rep. اسکات Tipton در روز سه شنبه جمهوریخواه اولیه. ایران با تکیه روستایی غرب کلرادو منطقه خواهد شد به احتمال زیاد پشتیبانی حزب نامزد در انتخابات عمومی ماه نوامبر.

Boebert بخشی از یک گروه کوچک اما رو به رشد لیست نامزدهای جمهوری خواه که در برخی از راه حمایت QAnon. آنها عبارتند از Marjorie گرین تیلور که در حال پیشروی به رواناب برای یک کنگره در ایران تحت سلطه گرجستان کنگره منطقه و جو Rae, پرکینز, حزب سنا نامزد در اورگان.

روند محدودتر در مقایسه با قبلی حرکات که جاروب کاپیتول هیل مانند سال 2010 حزب چای موج. اما در زمانی که ایران با آن مواجه است تند headwinds در میان زنان و در حومه شهر QAnon نامزدها می تواند اضافه کردن اضافی و سردرد.

“این بار شما باید از نامزدها که در حال دیوانه تر از خود درد است با نام تجاری” گفت: جان Feehery یک جمهوری خواه و مشاور سابق خانه رهبری aide. “ترفند این است برای جمهوری خواهان به آغوش ضد استقرار و خوی بدون استقبال دیوانه.”

رهبران جمهوری خواه را دور از برخی از نامزدها مانند گرین. اما در حال حاضر که Boebert است نامزد در کلرادو ایران روشن ساخته یکشنبه این امر حمایت از او.

“لورن او برنده اصلی عادلانه و مربع و دارای پشتیبانی ما” مینه سوتا در کنگره تام Emmer صندلی از خانه جمهوریخواه کمپین بازو در بیانیه ای گفت. “این است که یک جمهوری خواه صندلی و باقی خواهد ماند و یک جمهوری خواه صندلی به عنوان نانسی پلوسی و ارشد آمریکا همچنان نا مشخص خود را رادیکال تئوری های توطئه و فشار خود را رادیکال انصراف از فرهنگ است.”

Boebert انتخاباتی مدیر Sherronna اسقف گفت: کمپین نادیده گرفتن سرفصل بستن نامزد به QAnon توطئه است.

“ما می دانیم دقیقا آنچه که ما در مورد این است که قانون اساسی و آزادی” اسقف گفت. “ما به تئوری های توطئه است.”

او گفت: Boebert در دسترس بود برای مصاحبه تا روز یکشنبه از آنجا که او در سفر به داکوتای جنوبی برای دوچرخه سواران برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد در نزدیکی تهمت استقلال روز تجمع در کوه راشمور.

این QAnon نظریه ricocheted در اطراف گوشه تیره تر از اینترنت از اواخر سال 2017. این است که در اطراف یک ناشناس عالی رتبه دولت رسمی شناخته شده به عنوان “س” که ظاهرا اشک پشت حجاب در “دولت عمیق,” اغلب به شیطان پرستی, کودک آزاری و حتی آدم خواری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است را بازتوییت کرد QAnon-ترویج حساب. پیروان گله به مغلوب ساختن پیشی جستن و تظاهرات و پوشیدن لباس و کلاه با QAnon نمادها و شعارها.

جمهوری خواه رای دهندگان نمی دانند ممکن است جزئیات این نظریه, اما آنها به تبدیل شدن به بیشتر متمایل به مفهوم توطئه به دلیل تهمت و سوء استفاده آنها را در طول مبارزات انتخاباتی خود و دولت گفت: یوسف Uscinski یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه میامی که مطالعات تئوری های توطئه است.

“همانطور که مشغول به کار برای او وجود دارد در حال رفتن به شرکتی بیش از حد” او گفت:.

Uscinski تاکید کرد که دموکرات ها نیز بر این باورند در تئوری های توطئه — وی ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز’ اصرار که 1% اجرای سیاست که خود 2016 زیان های دموکراتیک در انتخابات مقدماتی نشان داد که این سیستم “تقلب.”

و Uscinski گفت: هیچ چیزی در QAnon نظریه که ذاتا محافظه کار و Boebert به هیچ وجه نزدیک به عنوان مشتاق در مورد آن را به عنوان نامزدهای دیگر.

برای مثال پرکینز ایران را در سنا نامزد در اورگان تکرار QAnon سوگند در اخیر تصویری. او در زمان پایین تصویری پشتوانه حرکت و سپس گفت: او duped شده توسط خود کمپین کارکنان و پشتیبانی آن را دوباره.

هنوز پرکینز تقریبا هیچ شانسی در قابل اعتماد دموکراتیک اورگان است. Boebert در حال اجرا است در یک صندلی که خم جمهوری خواه و می ایستد بهترین شانس هر یک از نامزدها که flirted با QAnon به پایان رسید تا در کنگره است.

“من نمی باید به حدس می زنم اگر من congressperson معتقد شیطانی کودک غذا خوردن کودک molesters,” Uscinski گفت.

Boebert صاحب بورس کوره یک رستوران که در آن سرورهای حمل اسلحه در درستی نام غرب کلرادو شهر از تفنگ. او به پایان رسید تا عصر روز پس از مواجهه دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار Beto o’rourke در حومه دنور در سال گذشته بیش از برنامه های خود را به مصادره حمله به سبک تفنگ.

Boebert تنها شناخته شده نظرات به QAnon آمد ممکن است در طول یک مصاحبه با اینترنت روزنامه نگار ان Vandersteel که سایت نکات برجسته دیگر تئوری های توطئه است. Vandersteel خواسته Boebert آنچه او فکر “س” ،

Boebert گفت: او می دانست که در مورد آن از او و مادرش بود که “یک کمی fringe.” فشرده او افزود: “اگر این واقعی است, آن می تواند واقعا بزرگ برای کشور ما است.”

برخی از نامزدهای جمهوری خواه را با اشاره به تئوری توطئه در رسانه های اجتماعی پست ها اما می گویند که آنها در حال مؤمنان است. آنجلا استانتون-پادشاه ایران نامزد در گرجستان را محکم دموکراتیک 5th کنگره منطقه در بیانیه ای گفت که یک پست لینک دادن به یک QAnon ویدیو در Instagram که آغاز می شود: “این را توضیح دهد که چرا آنها خیلی تلاش کردم تا ما را از او متنفرم…” فقط سوال این جنبش است. او همچنین گفت که او با استفاده از QAnon هشتگهای در توییتهایی معنی نیست که او یک طرفدار توضیح او فلفل رسانه های اجتماعی خود را با هشتگ به گسترش خود برسد.

در ضمن در واشنگتن را شکست داد Tipton دیده شد یکشنبه نشسته به تنهایی در کنگره برجک. او گفت: مبارزات انتخاباتی خود بر منطقه و مسائل نمی حمله حریف خود را.

پرسید: اگر در نگاه به گذشته او بر این باور بود که برنده تاکتیک او گفت: “من نمی دانم. شاید ما در یک جهان متفاوت است در حال حاضر.”

فرهم گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسنده لیزا Mascaro در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>