و این بار آن را در رفت, رفتن بیش از UMD دروازه بان Maddie رونی شانه راست.

شکار دومین هدف از این بازی این یکی در 8:43 در چهارم وقت اضافه به پایان رسید حماسی به بمیجی دولت هایی نهم-رتبه UMD 2-1 قبل از 708 در Amsoil عرصه در طولانی ترین بازی UMD تاریخچه هاکی مردان یا زنان.

“راستش آن زمان پاهایم بی حس مغز من خیلی سرخ شده” شکار گفت. “من فقط شات آن را برای بهترین امید و خدا را شکر آن رفت.”

تصمیم گیری بازی 3 WCHA چهارم سری 4:07 بعد از ظهر یکشنبه در Amsoil.

چه تفاوت در خلق و خو پس از Beavers در کاهش 2-1 در وقت اضافه در جمعه شب سری بازکن. به جای بمیجی دولت بازیکنان به یکدیگر دوستانه مسخرگی و همه لبخند خروج از رختکن به عنوان Redbone “بیا و عشق خود را” blared از استریو.

با ترکیب تیم برای 132 عکس در هدف یکی می تواند نوشتن یک کتاب در مورد شانس به ثمر رساند در این, اما یکی که به ذهن می آید آنا بود کلاین شات کردن لوله در سوم اضافه کاری که UMD (17-11-6) فکر رفته بود و شروع به جشن می گیرند. بمیجی دولت (16-17-3) تا به حال ایده های دیگر. Beavers نمی خواهید را به ایستادگی در اطراف و گفتن تبریک برای آینده نزدیک; در عوض, آنها آمد شلیک و رونی مسدود جن پس از ساخت یکی دیگر از صرفه جویی در انتهای دیگر.

UMD مربی Maura Crowell گفت که او تا به حال هیچ چیزی به دیوانه در مورد بعد از این یکی.

“هر دو تیم خالی مخازن,” او گفت:. “این یک بازی تاریخی بین یک تیم به شدت در تلاش برای نگه داشتن خود در فصل زنده و تیم دیگری به شدت در تلاش برای پایان دادن به بمیجی فصل. ما می دانیم که عالی بود بازی هاکی با هر دو تیم مبارزه برای هفت دوره. ما همه. ما همه چیز را به آن کوتاه آمد. اعتبار آنها را برای گرفتن یک شات خوب خارج وجود دارد در حال پایان است.”

بازی روز شنبه رو به تهاجمی شروع در مقایسه با روز جمعه مسابقه زمانی که بازی بدون گل باقی مانده تا سوم.

UMD دوم مرکز Gabby هیوز را باز کرد به ثمر رساند با 20 هدف و 50 نقطه از فصل در 8:48 در ابتدا به نحوی پانچ آن را در خارج از دروازه بان به عنوان هیوز مشغول به کار در پشت net. بمیجی وزارت امور خارجه پاسخ داد: کمتر از سه ساعت بعد زمانی که Reece شکار شات به نظر می رسد به گزاف گویی کردن رونی و تا به شبکه به عنوان رونی شد سامانه در مقابل.

و این خواهد بود که آن را برای بقیه از اول و سپس دوم و سوم و اضافه کاری و دوم اضافه کاری و سوم. دوم و سوم دوره تنظیم شد و نه hum ho — UMD را پپ گروه تا به حال بیشتر پپ — اما اول اضافه کاری وجود ندارد, اهداف سرگرم کننده بود بالا و پایین عمل با مقدار زیادی از فرصت به ثمر رساند. دوم و سوم overtimes نیز سرگرم کننده است. این goalies ثابت می شود بزرگ اکولایزری تا پایان.

رونی به پایان رسید با 59 برای صرفه جویی در UMD و لورن نیمکت تا به حال 70 برای بمیجی دولت از جمله 18 در سوم اضافه کاری به تنهایی.

“تمرکز ما در حال حاضر فقط در حال آماده شدن برای (یکشنبه)” Crowell گفت.

آن UMD 10 اضافه کاری بازی از فصل اول the Bulldogs باید از دست رفتن 3-1-6 در آن مسابقات است. آن را محو قبلی رکورد طولانی ترین بازی در Amsoil عرصه تاریخ گذشته به مدت پنج ساعت و اساسا از جمله بیش از دو بازی هاکی است.

رفتن به دوره چهارم طرفداران صحبت شد در میان خود در اجتماع تکان دادن سر خود را و گفت: “باور می کنید این ؟ این دیوانه است.”

آن قابل توجه بود که بسیاری از طرفداران در اطراف گیر می کردند تا شاید تحقق آنها شاهد بخشی از تاریخ است.

حماسه مبارزه سنگین وزن که در آن هر دو مبارزان حاضر به تسلیم و با هیچ محدودیتی در دور, هیچ قضات برای تصمیم گیری ویکتور.

“این احساس خوب” شکار گفت. “من فکر می کنم بیهوش شدم بعد از این هدف است. ما فقط می خواستم آن را بسیار بد است.”

بمیجی خارجه 1-0-0-0—1

Minn. دلوت 1-0-0-0—1

دوره اول — 1. UMD Gabbie هیوز 20 (آنا کلاین) 8:48; 2. BSU, Reece شکار 5 (هیلی مک), 11:36.

دوره دوم — هیچ به ثمر رساند.

دوره سوم — هیچ به ثمر رساند.

اولین کاری — هیچ به ثمر رساند.

دوم اضافه کاری — هیچ به ثمر رساند.

سوم اضافه کاری — هیچ به ثمر رساند.

چهارم vertime — 3. BSU, شکار 6 (ماک, Briana Jorde), 8:43.

موجب صرفه جویی در — لورن نیمکت BSU, 11-8-6-13-10-18-4-70; Maddie رونی, UMD 11-13-7-10-7-8-3-59.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de