کالج زنان هاکی: Bulldogs ، Beavers نبرد در WCHA چهارم و آخر

هی که برای او آسان می گویند. او نه تنها انجام بازی هفت دوره.

نهم-رتبه UMD آینده طولانی ترین بازی هاکی در مدرسه تاریخچه شنبه شب ثابت می شود تا به کار ذهنی و جسمی در روز یکشنبه. The Bulldogs اعزام بمیجی دولت 4-1 در بازی تصمیم گیری 3 WCHA چهارم سری قبل 596 در Amsoil عرصه است.

Mannon مک ماهون نشده تولید بسیاری از نقاط او دانشجوی سال اول فصل اما او تولید شده یکشنبه با یک هدف و کمک به رهبری Bulldogs. راه مک ماهون دیدم آن تیم ها با هم برابر بودند پس بمیجی دولت 2-1 چهارگانه اضافه کاری پیروزی شنبه شب. هر دو تیم به ضرب گلوله کشته شدند.

“این فقط در مورد بازی یک بازی ساده” مک ماهون گفت. “شما تا به حال به انجام پاس کوتاه و ساده را بازی می کند. شما نمی خواهید برای رفتن پایان به پایان در هر زمان. شما تا به حال برنده شدن در جنگ خود و انجام چیزهای کوچک. بنابراین پاها رفته بودند اما قلب وجود دارد.”

چهارم-کشت Bulldogs (18-11-6) پیشرفته برای بازی بالا-کشت ویسکانسین (27-4-3) در WCHA نهایی Faceoff نیمه نهایی در 2:07 بعد از ظهر شنبه در ریدر عرصه در مینیاپولیس. پنجم-کشت بمیجی دولت به پایان رسید 16-17-3.

دانشگاه مریلند و ویسکانسین ملاقات در بازی پایانی فصل به طور منظم Feb. 23 در Amsoil عرصه با Badgers به ثمر رساندن دو گل در دقیقه آخر به آن کراوات و سپس با برنده شدن در طول 3-در-3 بازی.

در حالی که UMD است که بدون شک به دنبال به جلو به داشتن یک شات در رستگاری در برابر ویسکانسین در حال حاضر Bulldogs فقط به مزه این یکی.

طرفداران قطعا ارزش پول خود را در این آخر هفته در Amsoil عرصه به عنوان روز جمعه مسابقه برنده 2-1 توسط UMD و همچنین رفت و به اضافه معنی این سه سری بازی احساس بیشتر شبیه به یک پنج-پرنیان.

چهار مسابقه به پایان رسید که در 8:43 در چهارم اضافه شد دوم-طولانی ترین بازی در NCAA هاکی زنان تاریخ در 128 دقیقه, 43 ثانیه است. این طولانی ترین WCHA بازی همیشه و منفجر دور UMD قبلی رکورد 119:26 از NCAA سه گانه-اضافه کاری عنوان بازی در برابر کرنل در مارس 21, 2010. روز شنبه مسابقه شروع شد و در 4:07 بعد از ظهر به طول انجامید و تا 8:57 بعد از ظهر نزدیک به پنج ساعت بعد.

“که فقط یک حماسه هاکی بازی شب گذشته و من امیدوارم که طرفداران ما از آن لذت می برد” Crowell گفت. “صحبت خواهیم کرد که برای سال. اما بر روی روز بعد ما فقط تا به حال به توجه به آنچه که حق در مقابل از ما. نه به دنبال به جلو به فینال Faceoff. نه فکر کردن در مورد گذشته ، فقط گرفتن کار انجام می شود.”

UMD junior آنا کلاین رو به ثمر رساند آغاز شده و 16 دقیقه به مدت زمانی که او یک کار خوب دادن یک مدافع و کاشت خوبی قرار داده مچ شوت به گوشه بالا سمت راست از روی شبکه به قرار دادن Bulldogs تا 1-0.

که هدف این بود که یک زمان طولانی. فقط چه مدت ؟ این بود که تقریبا خشکسالی از همه به ثمر رساند خشکسالی. UMD نشده بود به ثمر رساند پس از 8:48 روز اول دوره است. انجام محاسبات ریاضی در طول 24 ساعت بیش از دو مسابقه یکی رفتن به چهار overtimes, UMD نشده بود به ثمر رساند در 135 دقیقه, 55 ثانیه است.

در این زمان Bulldogs تا به حال به فکر بمیجی دولت دروازه بان لورن نیمکت به حال خود نیروی میدان و یا کانال افسون ارواح به جای سحر و جادو بر روی آنها. اما با این هدف این طلسم شکسته شد.

“من فکر می کردم ما تیم تازه اولین دوره” گفت: Beavers مربی جیم Scanlan که بریده 100 خود را حرفه ای برنده پنج شنبه. “آنها مسطح و ما پریدن. ما فقط می تواند یکی. آنها انداخت یکی در خالص از یک زاویه تنگ و آن را به نحوی از طریق یک پنجره کوچک و در حال حاضر ما هیچ چیز نیست. من فکر کردم ما تا به حال سه یا چهار نمایشنامه که در آن هر یک از کسانی که می رود در آن توپ بازی کاملا متفاوت. نمره اول شده اند ، ذهنی برای دلوت را از طریق رفتن است که شب گذشته و از دست دادن آن را دشوار است برای غلبه بر. گرفتن که اول یک نفر باید بزرگ شده است.”

به جای UMD استفاده از آن به عنوان یک سکوی پرشی برای دوره دوم با ارشد سیدنی Brodt به ثمر رساند فقط 14 ثانیه به دوره و مک ماهون به ثمر رساند بیش از یک دقیقه پس از آن. کایلی Hanley منحرف یک شات در در 6:09 در دوره دوم به قرار دادن Bulldogs تا 4-0 و نیمکت بود ناگهان benched فقط 20 دقیقه پس از اتمام برنامه-رکورد 70 موجب صرفه جویی در.

قطعا آن بود تقصیر او را به عنوان پرش رفت the Bulldogs’ راه های یکشنبه. دانشجوی سال اول Reece شکار که به ثمر رساند این بازی برنده در شب شنبه رو Beavers در هیئت مدیره با قدرت-بازی بازی هدف در اواخر دوره دوم. که همه آنها را به عنوان UMD ارشد دروازه بان Maddie رونی به پایان رسید با صرفه جویی 17 یک روز پس از 59 شب قبل از.

هیچ یک از این از دست داده بود و رونی در المپیک مدال طلا از Andover, Minn. که به ترک Amsoil عرصه برای آخرین بار برنده است.

بعد از آن او استقبال شد به شعارهای “رونی, رونی, رونی” پس از خروج از UMD اتاق قفل و پیوستن به خشن و بی ادب UMD وفادار ،

“این قطعا تلخ و شیرین” رونی گفت. “من احساس بهتری در مورد آن شناخت ما در حال انجام نشده است, اما من قطعا بسیاری از خاطرات در اینجا آنهایی که من را برای همیشه گرامی.”

بمیجی وزارت امور خارجه 0-1-0—1

Minn. دلوت 1-3-0—4

دوره اول — 1. UMD آنا کلاین 13 (تیلور استوارت, مگی فلاهرتی), 16:00.

دوره دوم — 2. UMD سیدنی Brodt 18 (Gabby هیوز کلاین): 14; 3. UMD Mannon مک ماهون 2 (Jalyn Elmes کایلی Hanley), 1:27; 4. UMD Hanley 7 (مک ماهون Brodt), 6:09; 5. BSU, Reece شکار 7 (Lydia Passolt تینا Kampa), 15:57 (ص).

دوره سوم — هیچ به ثمر رساند.

موجب صرفه جویی در — لورن نیمکت BSU, 4-2-0-6; Kerigan Dowhy, BSU, 0-8-5-13; Maddie رونی, UMD 6-8-3-17.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>