کالج زنان هاکی: Brodt بهترین لحظات به عنوان یک بولداگ پیش رو با ویسکانسین در Amsoil عرصه آخر این هفته

همان درست است برای هم تیمی های Brodt آمد به UMD با عنوان دانشجویان سال اول در 2016-17 — بروک Schugel و سال دوم co-کاپیتان Jalyn Elmes. 2-1 دو وقت اضافه پیروزی بیش از مینه سوتا در WCHA نهایی Faceoff نیمه نهایی در ریدر عرصه سخت بود به ضرب و شتم.

که برای تغییر هر سه در ماه گذشته با Bulldogs ابتدای Gophers در مینیاپولیس در فوریه. 1 و به خانه رفت و برگشت از ایالت اوهایو دو هفته پیش. در حال حاضر آنها امید به فشار است که دو OT برنده از سال 2017 حتی بیشتر پایین لیستی از بهترین لحظات با دوم-رتبه ویسکانسین بازدید از شماره 9 Bulldogs 7:07 بعد از ظهر بازی جمعه و 2:07 بعد از ظهر مسابقه برگشت در روز یکشنبه در Amsoil عرصه است.

آن را نهایی به طور منظم فصل سری از 2019-20 برای هر دو تیم. UMD گره خورده است با Buckeyes سوم در WCHA در حالی که برای اولین بار از محل Badgers در حال تلاش برای خاموش نگه دارید دوم-محل مینه سوتا — سه امتیاز عقب برای WCHA را جولین خداحافظ جام حذفی و یک پاس مستقیم به فینال Faceoff نیمه نهایی.

“این سال ما تا به حال برخی از لحظات به عنوان یک تیم” Brodt گفت. “جارو اوهایو یکی از سری های مورد علاقه من و سپس ضرب و شتم Gophers در ریدر شد احتمالا یکی از مورد علاقه های من به خصوص از بازگشت از 5-0 دست دادن. و سپس ما رو خودمان به پیروزی که در بازی بعدی. آن را واقعا نشان داد شخصیت تیم ما است.”

Brodt خاطرات او چهار سال در دانشگاه مریلند فراتر از یخ با شروع اولین روز او را از پا در محوطه دانشگاه. او گفت: روز اول بود “عصب wracking” و او مقدار زیادی از دست داده. که همه تغییر هنگامی که او را به میدان یخ بازی ،

“من به یاد داشته باشید در آینده از این پیست برای اولین بار. من می خواهم در حال حاضر دیده می شود, امکانات, اما آن را متفاوت که آن را در واقع خانه خود را برای اولین بار” Brodt گفت. “من قطعا می تواند به یاد داشته باشید که هیجان فوق العاده ای را از اینجا دریافت کنید و آن را قطعا بیش از انتظارات من.”

یک سال بعد Brodt کاپیتان بود. به عنوان یک دانشجوی سال دوم. که “حقیقی” او گفت:.

حتی او مربی Maura Crowell, اعتراف او را نمی بینم که به آینده را زمانی که Brodt و شرکت برای اولین بار آمد به دانشگاه در پاییز سال 2016.

Minnesota Duluth senior forward Sydney Brodt (14) and Bemidji State forward Reece Hunt (29) compete for the puck in the second period on Jan. 5 at Amsoil Arena in Duluth. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

دولوت مینه سوتا ارشد به جلو سیدنی Brodt (14) و بمیجی دولت رو به جلو Reece شکار (29) رقابت برای جن در دوره دوم در Jan. 5 در Amsoil عرصه در دولوت. (تایلر Schank / tschank@duluthnews.com)

“گفتن این که من می دانستم که سید بود و کاپیتان به عنوان یک دانشجوی سال دوم خواهد بود که یک دروغ” گفت: Crowell بود که تنها در فصل سوم در دانشگاه مریلند در 2017-18. “من نمی دانم که قرار بود به اتفاق می افتد اما نه شگفت زده کرد او در رهبری تیم در حال حاضر.”

Elmes بعد پیوست Brodt به عنوان co-کاپیتان در 2018-19 و دوباره پوشیدن ‘C’ با Brodt در این فصل است.

Brodt گفت که سخت در 2017-18 پوشیدن ‘C’ به عنوان یک دانشجوی سال دوم به خصوص در یک تیم است که شامل 10 upperclassmen. او گفت که او می داند در حال حاضر او تا به حال هیچ چیز به نگرانی در مورد.

“آن دختر به من گفت که آن را پس از آن و من فکر می کنم من درک می کنم آن را بیشتر در حال حاضر مهم نیست که چگونه شما می توانید یک رهبر” Brodt گفت. “من می دانم که ما باید رهبران در تیم ما در حال حاضر است که بازیکنان جوان در این سال بیش از حد.”

Gabbie هیوز یک دانشجوی سال دوم به جلو ثابت کرده است که یکی از این رهبران با تیم اوج 18 اهداف و 27 کمک برای 45 امتیاز. تاریخ و اشتون بل نیز خواهد بود که در آن گروه انتقال از رو به جلو برای دفاع از این سال و هنوز هم داشتن یک حرفه ای سال با 11 گل و 18 پاس گل.

Brodt نیز داشتن یک شغل در سال است. مانند او بهترین لحظات به عنوان یک بولداگ او را نجات داد او را بهترین شماره گذشته با 15 گل و 20 پاس گل. او وارد این آخر هفته در یک کار حرفه ای-پنج بهترین-بازی نقطه و خط با به ثمر رساندن پنج گل و چهار پاس گل در طول.

شمال بلوط, Minn.-مادری است که در حال حاضر هشت امتیاز از رسیدن به 100 برای حرفه ای خود را با 36 اهداف و 56 کمک در 133 بازی.

“ما واقعا یک گروه خاص است و ما باید خیلی جلوتر از ما رفتن به این آخر هفته” Brodt گفت. “من امیدوار هستم که به برخی از خاطرات بزرگ و همچنین در پلی آف. پایین جاده من فکر می کنم ما باید از این قابلیت به ویژه پایان فصل ما.”

ارشد, خاطرات

The Bulldogs را افتخار خود را پنج سالمندان — Brodt, Elmes, Schugel Maddie رونی و Ryleigh هوستون — پس از بازی روز جمعه برابر Badgers است که همچنین برنامه سالانه “خودرا برای امتحان اماده-به-Am” شب. بلیط ها $1 رایگان و یا با مواد غذایی قفسه اهدای.

“ما واقعا در حال تیراندازی به 3000 نفر در این سال” Crowell گفت: از بازی روز جمعه. “ما در حال تلاش برای پر کردن که پایین بخش اگر ممکن است.”

رونی یک سال پنجم ارشد را UMD در پاییز 2015. او redshirted در 2017-18 به بازی در بازی های المپیک است. هوستون منتقل UMD در پاییز سال 2017 پس از داکوتای شمالی برنامه قطع شد.

Brodt, Elmes و Schugel در آمد و با هم در 2016-17. مانند Brodt هر دو Elmes و Schugel باید خاطرات زنده از اول فصل.

Elmes گفت که او ترسیده بود از کلاس ارشد که در آن سال شامل سیدنی مورن کاترین مک گاورن لارا Stalder دمی Crossman و در حال حاضر زمان دستیار مربی Ashleigh Brykaliuk.

“خود را به کل کلاس آنها خدایان به ما” Elmes گفت: این هفته در اخبار تریبون بولداگ خودی پادکست. Schugel و Brodt تکرار آن احساسات. “هنگامی که آنها حتی صحبت, ما, مانند, ‘Oh my God آنها آنقدر سرد است.'”

Schugel گفت که او به یاد می آورد اولین بار واقعی تعامل با Elmes که درگیر بحث های کوچک بی دست و پا بر روی یک نیمکت در سوپر یکی پس از خرید مواد غذایی.

تغذیه نمی شد قدرت خود را که در آن سال یا Schugel گفت.

“ما را از طریق یک جیب فاز یک زغال اخته لیموناد فاز. آنها در همان زمان. ما تا به حال یک کار بسیار دشوار و سال اول” گفت: Schugel بود که آن هم در پادکست این هفته است. “ما در حال حرکت است آن گذشته است. ما سال اول ما فقط نمی دانم هر چیزی در مورد تغذیه. در حال حاضر نوع از سلامت آجیل. این خنده دار است ما هر چند داغ جیب شد و یک میان وعده خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر