وات به ثمر رساند در پر شور در بازی 3-در-3 اقدام به کلاه یک دیوانه رالی به عنوان دومین رتبه Badgers به دست آورد اضافی کنفرانس نقطه زیر یک 5-5 اضافه کاری کراوات در برابر نهم-رتبه Bulldogs قبل از 1,164.

ویسکانسین است که دو گل و سه پاس گل از وات بسیج از یک 5-3 کسری با دو گل در فینال 59 ثانیه تنظیم برانگیخته توسط بهره بردار پنالتی روی UMD را مگی فلاهرتی.

“این بازی تا به حال برخی از بالا و پایین” ویسکانسین مربی Mark Johnson گفت. “وجود دارد ما را بازی نمی کند به خوبی و آنها بازی بسیار خوبی است. ما تا به حال برخی از بازی ها در این سال با پایان دوست دارم که, که در آن ما کشیده ما goaltender به ایجاد برخی از شانس اول 6-on-4 و سپس 6 بر 5. ما قادر به آن کراوات و سپس در وقت اضافه آن پایین می آید به یک شات.

“سپس 3-در-3 وات باعث می شود یک حرکت درخشان. که یک ESPN-برجسته نوع هدف است. چیزی که بزرگ است ما در بر داشت یک راه برای بستن این بازی است.”

ویسکانسین (27-4-3 به طور کلی 17-4-3 WCHA, 56 امتیاز) تنها نیاز به یک نقطه را به نفع خود WCHA به طور منظم فصل عنوان آشکار با مینه سوتا (25-5-3, 17-5-2 و 54 امتیاز) نیاز به حل و فصل دوم.

“این خوب نیست که برای به اشتراک گذاشتن تروفی و من قدردانی کرد این تیم پس از آن گفت:” جانسون که از دست رفته یک “معجزه در یخ” جشن سالگرد این آخر هفته در لاس وگاس بود و تیم خود را. “آنها هرگز-به-تا نگرش پرداخت می شود امروز.”

چهارم-کشت UMD (16-10-6, 11-8-5) میزبان پنجم-کشت بمیجی دولت (15-16-3, 9-13-2) در دور اول از WCHA نهایی Faceoff این آخر هفته آینده در Amsoil عرصه است. در حالی که Bulldogs هستند بدون شک شعرم پس از این به عنوان ضرب المثلی حباب تیم آنها در حال حاضر به این مفهوم است که آنها را برای برنده شدن در این لیگ مسابقات به NCAA Division من برگشتی.

“هنگامی که ما از دست داده و در شب جمعه (به Badgers), ما می دانستیم که ما می رویم به را به نفع خود (در WCHA مسابقات),” UMD مربی Maura Crowell گفت. “چیزهایی که ما می توانیم از این بازی این است که جرم ما عالی بود. من مطمئن هستم که اگر آنها داده ایم تا پنج این سال است. آن لحظات مهم نیست که چقدر دردناک آنها در حال حاضر ما را بهتر در پایان.”

UMD outshot ویسکانسین 15-4 در دوره اول و led 2-0 میدوی از طریق دوم قبل از Badgers آمد به آن گره 2-2 پس از دو دوره.

در این روند UMD ارشد Maddie رونی گذشت Kayla سیاه به عنوان Bulldogs’ تمام وقت رهبر در goaltender دقیقه بازی کرد.

“من نمی دانم که اما آن را هیچ جای تعجب” UMD ارشد کاپیتان سیدنی Brodt گفت:. “او باور نکردنی است. او بهترین دروازه بان من تا کنون در برابر بازی در عمل و یا در بازی. او یک افسانه و واقعا فقط باور نکردنی هم تیمی بیش از حد.”

دوره سوم بود سرگرم کننده در ضربات پنالتی با تیم ترکیب برای شش گل.

واتس اپ را باز کرد به ثمر رساند فقط 47 ثانیه قبل از Brodt به ثمر رساند یک جفت از اهداف و آنا کلاین به نحوی جن گذشته ویسکانسین دروازه بان کریستن کمپبل با وجود اینکه قطع در یک مسخره زاویه به Bulldogs یک 5-3 سرب با کمتر از چهار دقیقه به سمت چپ در قوانین و مقررات.

“سید Brodt شد تفاوت” Crowell گفت. “او می اندازد این تیم را بر پشت او. هنگامی که خواهد شد یک راه وجود دارد و او به عنوان مثال از آن, و سپس کلاین هدف به بالا رفتن 5-3 آن باید به پایان رسید وجود دارد با یک 5-3 برنده شوید. که به عنوان کلاچ از یک هدف که من دیده ام.”

آن را به عنوان ویسکانسین با دروازه بان کشیده رو قدرت-بازی بازی هدف از سوفی شرلی در 19:01 و مقید هدف از ابی رقو در 19:45.

پس بدون گل اول وقت اضافه این تیم را به یک دوم اضافه کاری این بار 3-در-3 و پسر بچه, چیزهایی وات می توانید با جن در دست او است. او بدبختانه جن به خودش به deke مدافع و سپس به خاک سپرده شد آن را به بالا و در گذشته یک بیچاره رونی و آن را بازی بیش از.

Brodt گفت که “بسیار ناامیدکننده” را به دور یک بازی مانند آن اما اعتراف کرد که هدف نهایی شد “شیرین است.” هر کسی که دوست دارد هاکی که قدردانی مهارت به جلو و یک “آیا شما می بینید که” نوع بازی را درک است که هدف.

برای Bulldogs آنها اسکیت رو به جلو دانستن آنها هستند که نزدیک است.

“آنها تیم بسیار خوبی است اما ما هم” Brodt گفت. “هنگامی که ما در حال نورد زمانی که ما با اعتماد به نفس و جن در دست ما ما در حال بازی هاکی بزرگ. بنابراین هیچ تعجب به من که به ما مسلط شدند و آنها را مانند آن, اما وجود دارد مقدار زیادی از شتاب نوسانات در طول بازی و ما فقط نیاز به رسیدگی است که بهتر است.”

ویسکانسین 0-2-3-0-1—6
Minn. دلوت 1-1-3-0-0-5
دوره اول — 1. UMD کایلی Hanley 6, 18:17 (pp).
دوره دوم — 2. UMD Ryleigh هوستون 5 (Hanley), 10:01 (sh); 3. Wis., ابی رقو 24 (بریتا حلقه, Daryl وات), 12:49 (pp); 4. Wis., الکسیس Mauermann 7 (Roque) 15:21.
دوره سوم — 5. Wis., وات 24 (سوفی شرلی, Roque): 47; 6. UMD سیدنی Brodt 16 (Gabbie هیوز Lizi نورتون), 1:25; 7. UMD Brodt 17 (هیوز, آنا کلاین) 3:51; 8. UMD کلاین 12 (هیوز, اشتون بل), 16:28; 9. Wis., شرلی 28 (وات ناتالی Buchbinder), 19:01 (pp); 10. Wis., رقو 25 (وات شرلی), 19:45.
اولین کاری — هیچ به ثمر رساند.
دوم اضافه کاری — 11. Wis., وات 25, 1:04.
موجب صرفه جویی در — کریستن Campbell, Wis, 5-14-7-3-0-24; Maddie رونی, UMD 4-13-10-2-0-29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر