کالج زنان هاکی: Badgers مربی باقی می ماند در دلوت به جشن

“من به طوری که من مجبور به انجام کار من” جانسون گفت: پس از چهار پیروزی 4-1. “من مطمئن هستم که آنها را به یک زمان خوب است.”

دوم-رتبه Badgers’ برنده بیش No. 9 UMD مسجل حداقل یک سهم از WCHA به طور منظم فصل عنوان و حافظ در آینده در پلی آف لیگ. دفاع از NCAA قهرمان خواهد شد به صورت آشکار عنوان در 2:07 بعد از ظهر یکشنبه در این تیم به طور منظم فصل آخر.

آنها را انجام خواهد داد تا با جانسون در پشت نیمکت. سابق UMD standout علامت Pavelich از Eveleth که مستقر در یک مرکز روانپزشکی پس از دستگیر شدن برای حمله در سال گذشته و در اواخر باب Suter تنها دیگران نمی رود به حضور در لاس وگاس.

“من هرگز تایید یک راه یا دیگری که آیا من که قرار بود برای رفتن و یا من در حال رفتن به” جانسون گفت. “بدیهی است که مهم ترین چیز برای من این بود که باشگاه من. من هرگز واقعا راحت آنها را ترک. اگر آن را در سال گذشته و یا در زمان های مختلف تا شاید.

“من شده است به رسمیت شناخته شده قبل و پس از آن OK.”

ویسکانسین تمدید آن شکست نخورده خط vs. the Bulldogs به 11 بازی رفتن 10-0-1 پس از سال 2016 اما UMD به نظر می رسد به یک جامد شانس پس از ملال انگیز اولین دوره Badgers.

The Bulldogs (16-10-5 به طور کلی 11-8-4) رخ داد برای اولین بار در ارشد مرکز Ryleigh هوستون هدف چهارم از فصل 11:31 به بازی. هوستون deked یک defenseman و wristed یک شات گذشته goaltender کریستن کمپبل ارشد که وارد شده با یک 1.32 اهداف-برابر میانگین در 100 بازی های حرفه ای.

ویسکانسین زمان فقط دو عکس در هدف در این دوره است.

“ما نیاز به رقابت سخت تر و سخت تر کار. آنها بهتر از ما در این دو زمینه” جانسون گفت. “آنها به نظر می رسید که انرژی و ما نمی باید انرژی زیادی من مطمئن هستم که چرا.

“ما در پاسخ به ثمر رساند در اوایل دوره دوم اما ما نمی رقابت بسیار سخت در این دوره برای اولین بار.”

آن زمان Badgers (27-4-2, 17-4-2) تنها 55 ثانیه از دوره دوم به تساوی. دانشجوی سال دوم سوفی شرلی pounced در یک جن است که منعکس شده به حافظه خاموش انتهای تخته و ضرب و شتم Maddie رونی برای او 27th, هدف از این فصل است.

تاریخ defenseman فضل Bowlby شکست کراوات با قدرت-بازی بازی هدف 6:09 به دوره سوم.

ویسکانسین 18 عکس در دوره دوم و پس از آن شروع قوی در سوم.

تاریخ Daryl وات ساخته شده آن را 3-1 فقط 74 ثانیه به سوم زمانی که او زدم در جن فقط در خارج از چین برای او 69 نقطه فصل است. دقیقه بعد junior Brette Pettet در زمان استفاده از رونی misplayed پاکسازی تلاش برای نمره 12th او هدف است.

ویسکانسین نگه داشته UMD در خلیج بقیه راه که اولین گام به سوی یک ششم مسابقات NCAA تحت جانسون.

“این یک گام خوب,” او گفت:. “ما tiebreaker که بدان معنی است که ما لازم نیست که به بازی آخر هفته آینده. اما در این زمان از سال شما می خواهید برای ادامه پیشرفت و بازی خوب است.”

  • جمعه بود UMD ارشد شب به عنوان تیم جشن رونی, کون گشاد, Schugel سیدنی Brodt هوستون و Jayln Elmes با نزدیک به 30 دقیقه postgame تصویری ادای احترام. با توجه به طول این برنامه اعضای تیم در دسترس نیست به نظر قبل از این نسخه از اخبار تریبون رفت و به را فشار دهید.

ویسکانسین 0-2-2—4
Minn. دلوت 1-0-0-1
دوره اول — 1. UMD Ryleigh هوستون 4, 11:31.
دوره دوم — 2. Wis, سوفی شرلی 27 (نیکول LaMantia, Daryl وات), 0:55; 3. Wis فضل Bowlby 3 (Brette Pettet, Mekenzie Steffen), 6:09 (ص).
دوره سوم — 4. Wis, Daryl وات 23 (Pettet ناتالی Buchbinder), 1:14; 5. Wis, Pettet 12, 3:52.
موجب صرفه جویی در — کریستن Campbell, Wis, 6-5-6-17; Maddie رونی, UMD 2-16-10-28.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید