کالج بسکتبال زنان: Huskies نگه Bulldogs در NSIC مسابقات عنوان بازی

The Bulldogs در حال رفتن به مسابقات NCAA بدون در نظر گرفتن اما اصلا به آنها بگویید که.

“آنها در حال رقابتی و آنها ناراحت هستید” UMD مربی مندی پیرسون گفت: در یک مصاحبه تلفنی سه شنبه شب از Sioux Falls. “این برای آنها مهم است. آنها می خواهند به پیروزی در هر بازی است. آنها مجموعه ای از اهداف بالا به عنوان یک تیم و می خواست برای پیروزی در این مسابقات است.”

NSIC مسابقات MVP نیکی Kilboten اضافه شده 15 امتیاز و هشت ریباند برای Huskies (23-7) که دستگیر دوم خود را NSIC مسابقات عنوان در برنامه تاریخچه و برای اولین بار از سال 2009 است.

دانشجوی سال دوم به جلو بروک اولسون 23 امتیاز و تاریخ و گارد ان Simonet اضافه شده 18 امتیاز به رهبری Bulldogs (26-6).

UMD و St. Cloud State را پیدا خواهد کرد زمانی که و که در آن آنها در هنگام بازی NCAA بخش دوم مسابقات زمینه اعلام کرد: در 9 بعد از ظهر یکشنبه در NCAA.com. UMD رتبه دوم را در آخرین منطقه مرکزی رتبه بندی شد برگزاری امیدوارم که از دخالت مرکزی میسوری برای ردیف 1 نقطه اما که به نظر می رسد بعید است. این komnady دیوانه (24-4) واقع در Mo., بازی باز در اواسط امریکا بین دانشکده انجمن دو و میدانی مسابقات در روز پنج شنبه.

“من خوب نیست با اعداد” پیرسون گفت. “من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد احتمالا یک فرصت کوچک اما بعید است.”

این بازی یک آماری ناهنجاری که UMD نیست نوبه خود توپ را از طریق بیش از سه چهارم اما رفت به سه ماهه چهارم انتهایی 50-44. که به دلیل Huskies’ مزیت تصمیم گرفت که روی شیشه با 48 ریباند در مقایسه با فقط 19 به صورت UMD. The Bulldogs به پایان رسید تنها با سه گردش.

“است که بسیار سرد” پیرسون گفت. “ما در زمان مراقبت از بسکتبال و در زمان برخی از واقعا خوب عکس. ما برخی از به نظر می رسد که ما می خواستیم. این دیوانه شد; برخی از آنها فقط در رفت و از سبد. آنها فقط و دفاعی ما فقط ساخته شده برخی از اشتباهات پایین کشش است که صدمه دیده است ما یک کمی.”

علاوه بر rebounding, UMD تلاش تیراندازی, بازی بسکتبال, رفتن 22-برای-61 از زمین (36.1 درصد) و 6-برای-23 از 3 نقطه در محدوده (26.1 درصد) در مقایسه با 23-برای-54 (42.6 درصد) و 10-برای-19 (52.6 درصد) برای Huskies منجر شد که بسیاری از این بازی.

نه تیم به ثمر رساند برای اولین بار 3:34 از سه ماهه چهارم قبل از UMD آمد به آن گره 52-52 در Simonet 3-اشاره گر با 4:26 باقی مانده است. در آن باقی می ماند قبل از خیابان ساخته شده یک جفت رایگان می اندازد و سپس Evans sidestepped یک مدافع و سپس خشک 3-اشاره گر به عنوان Huskies به دست آورد کنترل با پنج نقطه کوسن با 2:21 باقی مانده است. UMD را نزدیک تر از چهار امتیاز بقیه راه به عنوان آنها را از دست داده و برای اولین بار در سه مسابقات در برابر Huskies از در این فصل است.

“ما مانند یک کار خوب از مبارزه عقب, اما پس از آن ما نیاز به یک یا دو اموال به رفتن راه ما و ما فقط نمی توانستم بیش از آن قوز” پیرسون گفت. “St. Cloud State چنین تیراندازی خوب تیم است. ما هرگز اجازه بازی دور. ما نمی توفنده به عنوان سخت به دلیل St. Cloud می توانید نمره به سرعت در حال گذار. هدف ما این است که آنها را به کسب هر شات.”

پیرسون گفت: rebounding خواهد بود یک نقطه کانونی در عمل این هفته اما همیشه است. در حالی که پیرسون گفت: Bulldogs می تواند بسته بندی کردن بهتر است برخی از پرتاب ریباند شد یک محصول تمام عکس های UMD بود. او امیدوار است روز سه شنبه از دست دادن کمک می کند تا Bulldogs تجدید قوا و تمرکز.

“آنها ناراحت هستید با این بازی اما آنها را به گزاف گویی و هیجان زده برای رفتن به ملی مسابقات” پیرسون گفت. “من امیدوارم که ما می توانیم با استفاده از این (به نفع ما). گاهی اوقات هنگامی که شما برنده یک دسته از بازی ها در یک ردیف به شما نوع از فراموش کردن آنچه در آن احساس می کند مانند به از دست دادن بنابراین امیدوارم این را به ما انگیزه فقط بهبود بخشد. من فکر می کنم این گروه دارای سطح دیگری که ما می توانیم به طوری که چیزی است که تمرکز ما در حال رفتن به در برای تمرین در هفته آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>