کالج, سافتبال: UMD انشعابات چهار بازی بیش از آخر هفته

دولوت مینه سوتا تقسیم دو بازی پنج شنبه, شکست, Southern New Hampshire 3-2 و از دست دادن به وین دولت 11-10 در تمپا, فلوریدا.

لورن Oberle جسیکا Bren و دمار از روزگارمان درآورد Jordyn توماس تمام homered و Oberle و Jayme Langbehn هر دو سوار در سه اجرا می شود در 11-10 از دست دادن. در پیروزی بیش از SNH, Mady Stariha رو برد و سام Pederson به دست آورده و ذخیره کنید.

Oberle و Bren هر دو homered در یک 6-2 برنده بیش از ترومن دولت در روز شنبه و توماس homered برای اجرا در یک 4-1 دست دادن به Grand Valley State در روز شنبه.

  • St. Scholastica کاهش یافت و دو بار در روز یکشنبه در تمپا, فلوریدا سقوط 10-3 به D’Youville و 5-1 به دومینیکن (بیمار است.).

نیکول اندرس و Kayla Christopherson هر دو تا به حال دو بازدید در برابر D’Youville و تونی اسقف homered برای CSS’ اجرا در برابر دومینیکن.

  • ویسکانسین-برتر زمان یک جفت از Edgewood روز شنبه در آوگسبورگ در مینیاپولیس.

این Yellowjackets’ اشلی Taipale برداشت تا اولین پیروزی در یک 6-0 برنده شوید. او اجازه دو بازدید و زده را نه. آماندا Kishish و کهربا Yoch هر دو سوار در دو اجرا می شود و بیلی Kinnunen تا به حال سه بازدید و RBI.

در یک 6-2 برنده بیش از Edgewood, Kaela Kraemer بود 4-برای-4 به ثمر رساند و چهار اجرا می شود Taipale ضربه و سه RBI و جوزی Steen رو برد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>