کالج, رسوایی: شش ماه برای Atherton سرمایه که همسر دختر gloated از

یک Atherton سرمایه که همسر و دختر شد و گفت: به gloated بیش از او آزمون در این دانشکده پذیرش رسوایی محکوم شد روز شنبه به مدت شش ماه در زندان به نقش خود در خرید راه خود را به مدارس نخبگان از طریق فاسد پذیرش مشاور.

هرکول سرمایه بنیانگذار مانوئل Henriquez’ حکم یک ماه بیش از پنج ماه دادستان پیشنهاد کرده بود. Henriquez نیز دستور داده شد به انجام 200 ساعت از خدمات اجتماعی و پرداخت جریمه نقدی از $200,000.

Henriquez, 56, که پس از پا به دور از پالو آلتو شرکت سرمایه گذاری شد و توبه و پشیمانی در جولای 21, نامه ای به ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل Gorton التماس برای رحمت.

“من به طور کامل درک و اذعان کرد که آنچه که من انجام داده اند اشتباه بود غیر قانونی ناعادلانه و مضر به خصوص برای بسیاری از صادق کالج متقاضی دانش آموزان و پدر و مادر” Henriquez نوشت. “من شرمنده از اعمال من از قرار دادن خودم و خانواده ام بیش از همه کودکان و پدر و مادر که بازی های برگزار شده توسط این قوانین است.”

دادستان در ابتدا خواست 18 ماه برای Henriquez استدلال او و همسرش الیزابت “رتبه در میان مقصر پدر و مادر متهم به” در جست و خیز در اطراف محور فاسد کالیفرنیا پذیرش مشاور ویلیام “ریک” خواننده که هم التماس کرد به جرم کمک به پدر و مادر ثروتمند تقلب بچه های خود را به کالج.

اما در این ماه دادستان پیشنهاد پنج ماه برای Henriquez یک اصطلاح آنها گفته شد بیشتر در خط با هفت ماه حبس همسر خود را در خدمت است و از نظر دیگر متهم پدر و مادر که التماس گناه.

کسانی که شامل اخیر درخواست چانه زنی با بازیگر زن هالیوود Lori Loughlin از “خانه کامل” شهرت و مد-طراح شوهر, Mossimo Giannulli که در آن دادستان توصیه دو ماه در زندان برای او و پنج برای او بر اساس فردی خود مشارکت در این طرح است. آنها به محکوم Aug. 21.

طولانی ترین حکم برای هر پدر و مادر که التماس گناه در گسترده مورد تا کنون بود و نه ماه زندان برای, Douglas Hodge, سابق, مدیر اجرایی اقیانوس آرام سرمایه گذاری شرکت مدیریت. دادستان پی بود 24 ماه برای او در فوریه صدور حکم است.

دادستان گفت: در آغاز سال 2015 Henriquezes پرداخت خواننده نزدیک به 50.000 دلار برای آزمون تقلب برای دو دختر خود را و 400.000 دلار نسبت به رشوه دادن به سابق دانشگاه جورج تاون مربی تنیس به اعتراف دختر بزرگتر به عنوان یک بازیکن برای تیم خود.

در طول یک خودرو سواری با خوانندگان فاسد آزمون proctor بعد از اصلاح, مسن, دختر پاسخ در آزمون نشسته دادستان گفت: proctor, که همچنین دارای التماس کرد گناه “gloated با الیزابت Henriquez و دخترش, جشن خود موفق تقلب.” دختر بزرگتر بستری شد جورج تاون.

دادستان گفت: در ازای آزمون تقلب برای دختر جوان مانوئل Henriquez با استفاده از نفوذ خود در دانشگاه در بوستون که در آن او است “برجسته فارغ التحصیل” به امن پذیرش برای یکی دیگر از خواننده مشتری. این Henriquezes’ دختر جوان بستری شد به دانشگاه نورث وسترن در نزدیکی شیکاگو است.

دادستان گفت: خود را توصیه می شود حکم خواهد شناخت “جدیت Henriquez را رفتار مجرمانه در حالی که اجتناب از بی دلیل صدور حکم نابرابری.” آنها اشاره کرد که “Henriquez همراه با همسرش درگیر خواننده به تقلب در امتحانات ورودی کالج از هر پدر و مادر است.”

Henriquez’ وکلا استدلال “نقش خود را در جرم بود جزئی” و خواست کوتاه مدت اضافه دادستان به رسمیت شناخته شده خود نقش بیشتری در این طرح به دنبال یک دیگر حکم برای او. گفتند Henriquez به دنیا آمد و در جمهوری دومینیکن, یک داستان موفقیت که غلبه دوران کودکی از فقر و ناتوانی در یادگیری و افزود: او در معرض خطر بالا برای بیماری کروناویروس گسترده ایالات متحده در زندان است.

او در نامه ای به قاضی Henriquez گفت: خرید اینترنتی از رسوایی شده است ویرانگر برای او. او گفت: دختران خود زندگی “شده اند ریشه کن و نابود” و با همسر خود در زندان ازدواج خود را “teetering در آستانه سقوط است.” از دست دادن شرکت خود او افزود: “مانند از دست دادن فرزند سوم ام.”

“کاملا وجود دارد هیچ بهانه ای برای آنچه که من انجام داده اند” Henriquez گفت. “من عمیقا متاسفم برای گناهان من و از فرزندان و پدر و مادر از خانواده های دیگر لطفا به من ببخش.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر