کالج هاکی مردان: داکوتای شمالی بری کرنل را Schafer سهم مربی سال افتخارات

داکوتای شمالی براد بری و کرنل مایک Schafer شد نام شرکت-برندگان اسپنسر پنروز جایزه در روز سه شنبه به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال از سال مارک فقط دومین بار این جایزه را به اشتراک گذاشته بود.

بری که NCHC این گیاه بروکس مربی سال رهبری مبارزه با شاهین به یک 26-5-4 رکورد کلی و NCHC فصل به طور منظم ، داکوتای شمالی بود No. 1 در رتبه بندی دو به دو که 2019-20 فصل به پایان رسید اوایل توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

شفر که ECAC مربی سال, led قرمز بزرگ به 23-2-4 کلی علامت گذاری و شماره 1 رتبه بندی در فینال USCHO.com نظرسنجی. کرنل برنده نه مستقیم بازی را به پایان برساند کوتاه فصل است.

دولوت مینه سوتا مربی اسکات Sandelin یک نامزد برای فصل چهارم در یک ردیف. او خود را به دست آورد و تنها اسپنسر پنروز جایزه در سال 2004.

این برای اولین بار بود پنروز جایزه بری که فقط خود را به پایان فصل پنجم به عنوان سر مربی در داکوتای شمالی و برای اولین بار Schafer است که سر مربی در کرنل از سال 1995.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>