کالج هاکی مردان: Hobey برنده Perunovich برجسته Bulldogs’ چهار آمریکایی آفرین در 2019-20

اما او تنها honoree از UMD تا کنون.

دو بار از قهرمان ملی Bulldogs — که در مسیر به سه سنگ تا COVID-19 همه گیر لغو postseason — فرود در مجموع چهار بازیکن آمریکایی و هاکی روی مربیان کانون همه آمریکایی های اول و دوم تیم شنبه شب. که دوم بیشتر برای UMD برنامه در یک فصل پشت افسانه ای 1983-84 Bulldogs.

Perunovich شد تنها تیم اول honoree در غرب در حالی که ارشد goaltender شکارچی شپرد و دوم بال نوح Cates و کول Koepke بودند به نام به غرب دوم تیم است.

Cole Koepke (17) of Minnesota Duluth shoots the puck past Jack Ahcan (12) of St. Cloud State on Jan. 18 at Herb Brooks National Hockey Center in St. Cloud, Minn. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

کول Koepke (17) از دولوت مینه سوتا شاخه جن گذشته جک Ahcan (12) از St. Cloud State on Jan. 18 در گیاه بروکس ملی هاکی مرکز در خیابان, Minn. (کلینت Austin /[email protected])

“با توجه به همه چیز راه سال به پایان رسید, آن را بزرگ برای دیدن او برنده (Hobey) و آن را بزرگ برای دیدن چهار نفر از بازیکنان ما به رسمیت شناخته شده به عنوان همه آمریکایی” Bulldogs مربی اسکات Sandelin گفت: اواخر روز شنبه. “که واقعا عالی برای کسانی که بچه ها و برنامه است.”

این سومین آمریکایی افتخار برای Perunovich بود که یک تیم اول انتخاب به عنوان دانشجوی سال اول که او نیز ملی rookie از سال است. سال گذشته به عنوان دانشجوی سال دوم او در تیم دوم.

Perunovich که نوشته شده شش گل و 34 کمک به پایان برساند در یک کراوات برای 10th در کشور در به ثمر رساند و دوم در میان تمام آبی آستر سوم سه بار همه آمریکایی در UMD, تاریخ پیوستن 2012 Hobey بیکر برنده جک کانلی (2009-12) و 1986 Hobey بیکر فینالیست هنجار Maciver (1983-86). هر دو آنها را نیز دو بار اول teamers و یک بار دوم teamers.

“من نمی دانم که در آن من می خواهم بدون هم تیمی های من,” Perunovich گفت: شنبه شب از طریق مجازی در کنفرانس مطبوعاتی پس از پیروزی در Hobey. “من از سال اول داشتن بچه ها مثل Karson Kuhlman نوع از هدایت من و مرا رهبری و سپس پارکر مککی و نیک ولف. داشتن یک گروه از بچه ها در اطراف ما در همه زمان چیزی است که ما را از غرور در دانشگاه مریلند.”

Minnesota Duluth senior goaltender Hunter Shepard makes a save against St. Cloud State during on March 6 at Amsoil Arena in Duluth. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

دولوت مینه سوتا ارشد goaltender شکارچی شپرد باعث صرفه جویی در برابر St. Cloud دولت در طول روز 6 مارس در Amsoil عرصه در دولوت. (کلینت Austin /[email protected])

Shepard نیز تکرار honoree ساخت غرب دو تیم در فصل گذشته. دو بار NCHC Goaltender سال و سه بار نامزد برای مایک ریشتر جایزه Shepard نوشته شده 2.18 اهداف برابر میانگین و .918 صرفه جویی در صد در 34 بازی در طول coronavirus-کوتاه 2019-20 فصل است. او شروع هر بازی به صورت UMD ارشد و تنها خالی خالص اضافی مهاجم.

Koepke و چنانند نیز همه NCHC اول-انتخاب تیم ها در این فصل به عنوان هر دو انباشته 33 امتیاز به عنوان رشته. Koepke یک Tampa Bay Lightning چشم انداز از هرمانتاوون led, UMD در با 16 گل به ثمر رساند. Cates یک Philadelphia Flyers چشم انداز از Stillwater گره خورده تاریخ رو به جلو جاستین ریچاردز — در حال حاضر نیویورک رنجر — دوم با 14 گل.

“به طور معمول, شما هیجان زده در مورد گرفتن یک” Sandelin گفت. “من اهمیتی نمی دهند اگر تیم اول یا دوم تیم به رسمیت شناخته شود که همه آمریکایی ها, من فقط فکر می کنم آن را بسیار جذاب برای آن دسته از بچه ها. آنها سال خوب — بزرگ سال است. کسانی که جوایز که به رسمیت شناخته شده توسط همکاران ما (مربیان) رای چیزهای که. کسانی که همه چیز بسیار خاص است. نه وجود دارد بسیاری از مردم که می تواند خود را یک آمریکایی است.”

Noah Cates (21) of Minnesota Duluth controls the puck near Micah Miller (15) of St. Cloud State on March 7 at Amsoil Arena in Duluth. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

نوح Cates (21) از دولوت مینه سوتا کنترل جن در نزدیکی میکا میلر (15) از St. Cloud دولت در 7 مارس در Amsoil عرصه در دولوت. (کلینت Austin /[email protected])

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>