کالج هاکی مردان: هیبینگ لی انتقال از شمال میشیگان به UMD

هیبینگ بومی جارت لی است که انتقال از شمال میشیگان به دولوت مینه سوتا برای 2020-21 فصل 20 ساله دانشجوی سال دوم به جلو اعلام کرد عصر جمعه در توییتر.

لی سابق هیبینگ/Chisholm هم تیمی فعلی Bulldogs junior defenseman اسکات Perunovich داشتن آخرین بازی همراه با کت آبی که Perunovich بود junior و لی دانشجوی سال دوم بود در 2015-16.

مانند Perunovich لی چپ دبیرستان سال زود به بازی juniors. لی صرف یک فصل کامل با مینه سوتا جادوگران در آمریکای شمالی لیگ هاکی در 2017-18 قبل از ثبت نام در شمال میشیگان. او با ثبت دو گل و سه پاس گل در 28 بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول در 2018-19 قبل از بازی فقط 17 بازی با Wildcats در این فصل ثبت نام یک کمک. آخرین بازی با, شمال, شد, Jan. 3 در بازی بولینگ سبز.

لی است که در پایان از 2019-20 فصل با سبز خلیج قماربازان از ایالات متحده آمریکا — که به حالت تعلیق در بازی تا اطلاع ثانوی به دلیل شیوع COVID-19 — پس از گل هشت گل و 18 پاس گل در 19 بازی پس از پیوستن به حق رای دادن در Jan. 9.

لی که با توجه به NCAA انتقال قوانین نخواهد بود واجد شرایط برای بازی the Bulldogs تا نیمه دوم 2020-21 یک سرطان بازمانده. او تشخیص داده شد با داکتیل اسکلروزان لنفوم هوچکين در سال 2014 زمانی که او در کلاس هشتم. او شده است به سرطان-رایگان برای مدت پنج سال به علاوه در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>