کالج هاکی مردان: Bulldogs باقی می ماند در پنروز مسابقه جام با پیروزی 4-2 در کالج کلرادو

به نفع خود نگه داشته و دوم-محل Bulldogs شش امتیاز از مبارزه Hawks که ضرب و شتم میشیگان غربی 3-1 در گرند فرک. هر دو تیم در سه بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم با دانشگاه مریلند در کالج کلرادو در 6:07 بعد از ظهر شنبه.

هاوکز می پرچ سهم پنروز در جام حذفی با یک پیروزی شنبه برابر Broncos.

“این چیزی است که من در مورد نگران بود. من نگران در تلاش برای برنده شدن در یک بازی هاکی روی اینجا” Bulldogs مربی اسکات Sandelin گفت: مسواک زدن خاموش NCHC عنوان مسابقه که UMD شده است قادر به نگه داشتن خود را در. “ما به دست آورد. نبود ما بهترین بازی را, اما ما به شما گرفتن امتیاز.”

دانشجوی سال دوم بال کول Koepke و تنر Laderoute به ثمر رساند برای Bulldogs, آیا به عنوان junior defensemen دیلن Samberg و اسکات Perunovich.

Samberg به ثمر رساند بازی برنده با هدف تحت سه دقیقه به بازی در دوره دوم. این هرمانتاوون بومی را برای اولین بار در این فصل پس از ضبط 16 پاس گل در 24 بازی از 2019-20.

Samberg هدف آمد در بازی قدرت به عنوان او قادر به یک بار یک خوراک توسط Perunovich — که مسجل پیروزی با خالی netter سوم — یک دقیقه به عمده بازی و سوء رفتار در ببر اشتباه ارشد کریس Wilkie.

“خوب است که برای دریافت میمون پشت من” Samberg گفت: از این هدف است. “این احساس خوب به این هدف و فشار پسران به نفع خود.

“ما تا به حال آنها را hemmed در منطقه برای مدتی به طوری که آنها شروع به بسته بندی آن را در. من راه من به سمت وسط و در نهایت در بر داشت یک خط.”

UMD پرید جلو 2-0 در دوره اول به ثمر رساند و دو بار خاموش faceoffs برنده توسط junior مرکز جاستین ریچاردز.

Koepke به ثمر رساند اولین هدف 3:38 به بازی زمانی که او به ضرب گلوله کشته قرعه کشی ظهور و بیش از ببر دانشجوی سال اول goaltender مت ورنون. Laderoute — گیرنده Wilkie را غیر قانونی مرکز-یخ ضربه دوم رو گل دوم فقط به گذشته 13 دقیقه علامت زمانی که او برداشت ارتجاعی که در یکی دیگر از Koepke شات کردن faceoff.

“سریع شات کار وجود دارد” ریچاردز گفت: از faceoff اهداف است. “امیدوارم آن همچنان ادامه دارد چرا که هر جرم ما می توانید ایجاد کردن faceoffs رفتن به مفید پایین جاده” ریچاردز گفت. “

ببر کشیده در عرض یک هدف دو دقیقه پس از Laderoute به ثمر رساند زمانی که اشتباه ارشد کریس Wilkie — قبلا از داکوتای شمالی — به ثمر رساند 21 خود هدف از این فصل خان درون لوله تفنگ شات گذشته Perunovich و ارشد goaltender شکارچی شپرد.

کالج کلرادو junior بال جک دروازه بسته بازی در 2-2 در 13:22 دوم از طریق فقط هدف او سوم از فصل گرفتن یک جن به شدت گذشته شپرد.

Shepard به پایان رسید و با 20 صرفه جویی در حالی که ورنون — ساخته شده است که 43 موجب صرفه جویی در اوایل این فصل در از دست دادن در دانشگاه مریلند — متوقف 35 عکس.

“به طور کلی من واقعا دوست دارم بازی ما” Sandelin گفت. “من می دانم که ما می توانیم بهتر بازی. ما تا 2-0 و ما ساخته شده برخی از تصمیم گیری های بد. ما صحبت در مورد جن مدیریت امشب و چقدر مهم است. که منطقه ما رو به بهتر است.”

دولوت مینه سوتا 2-1-1-4
کالج کلرادو 1-1-0-2

دوره اول — 1. UMD کول Koepke 14 (جاستین ریچاردز), 3:38; 2. UMD تنر Laderoute 8 (Koepke ریچارد), 13:08; 3. CC, کریس Wilkie 21 (Alex Berardinelli, جوزایا Slavin), 15:08.

دوره دوم — 4. CC, جک دروازه 3 (اندرو Gaus, John Flanagan), 13:22; 5. UMD, Dylan Samberg 1 (اسکات Perunovich کوبه راث), 17:41 (ص).

دوره سوم — 6. UMD Perunovich 6, 18:47 (en).

عکس در هدف — UMD 12-18-9-39; CC 8-10-4-22. Goalies — شکارچی شپرد, UMD (22 عکس-موجب صرفه جویی 20); مت Vernon, CC (38-35). قدرت پخش — UMD 1-از-3; سی سی 0-از-1. مجازات — UMD 2-4; CC 4-19. داوران — Geno Binda, Ian باغچه. صف نگهدار — Dylan Peper اریک Contino. Att. — 2,883.

به روز رسانی 12:18 صبح: داستان به روز شده است تا منعکس کننده یک نمره را تغییر دهید. ببر’ گل دوم اهدا شد به جک دروازه با اندرو Gaus گرفتن اولین کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر