کالج هاکی مردان: برونز, بلوز, ایجاد روابط قوی برای قفل کردن UMD را ولف و Perunovich

ولف دفاعی شریک قبلی سه فصل با Bulldogs, اسکات Perunovich نیز تا به حال این گزینه برای تبدیل شدن به یک محدودیت عامل رایگان در ژوئن 1 اگر او نبود با علامت St. Louis Blues این تیم که پیش نویس او دو سال پیش.

هر دو در هفته های اخیر تصمیم به پاداش این فرانچایز که ایستاده بود با طرف خود دو سال گذشته است. ولف امضا یک سال و ورود به سطح قرارداد در 18 مارس با بوستون برونز این تیم آورده است که او برای توسعه اردوگاه قبلی دو تابستان است. روز جمعه Perunovich و بلوز توافق برای دو سال قرارداد که به اثر هر زمان که NHL رزومه بازی در 2019-20 یا 2020-21.

در حالی که هر تیم NHL شد در بازی به صورت ولف پس از NCHC و گپ خود را لغو postseason مسابقات با توجه به COVID-19 pandemic — از این رو خود را به پایان, کالج حرفه ای — وجود دارد یک زن و شوهر دیگر تیم های علاقه مند در 23 سال 6-پا-5, 203-پوند فیزیکی آبی بوش از Eagan, مینه سوتا.

ولف گفت که او هرگز به کسانی که ارائه می دهد بسیار فکر کردم. پس از او با حضور شعله کلگری’ اردوگاه در سال 2017 بین او دانشجوی سال اول و دوم فصل او صرف دو بعدی تابستان با برونز. بنابراین زمانی که پیشنهاد خود آمد و در عرض چند روز از فصل بودن بیش از او آن را امضا کردند.

“من احساس بسیار راحت با هر کس در سازمان و چگونگی رفتار آنها با من چگونه بزرگ این سازمان است و تاریخ در پشت آن” ولف گفت. “این عجیب و غریب بود که چگونه همه چیز به پایان رسید. صبح روز دوشنبه ما تماس بگیرید از (UMD مربی اسکات Sandelin) گفت: همه چیز در حال خاموش کردن آن را بیش از. همه چیز به سرعت اتفاق افتاد پس از آن از آنجا که ذهن من ساخته شده بود.

“این بسیار فروتنی به بخشی از یک سازمان بزرگ و به فقط نگه داشتن در بازی پیشبرد زندگی حرفه ای من. این یک افتخار است. من قصد دارم به دست دلوت مانند دیوانه. آنها به من آموخته ام که بسیاری از درس های زندگی, این مربیان داشته باشد. من قصد دارم به آن را از دست صمیم قلب اما از آن زمان به حرکت می کند و مراحل بعدی.”

21-در سال 5-10, 175 پوند Perunovich گرفته شده توسط پاریسنژرمن در دور دوم 2018 NHL ورود پیش نویس در شماره 45 کلی. چون هیبینگ بومی تبدیل شد 20 در زمان بلوز تنها حفظ حقوق خود به مدت دو سال.

بنابراین بلوز, درمان دو بار (به زودی به سه زمان) همه آمریکایی مانند او یک عامل رایگان هر چند یکی از آنها تا به حال دسترسی منحصر به فرد به. مربی تیم توسعه گلن وسلی با حضور به عنوان بسیاری از Bulldogs بازی گذشته دو فصل به عنوان Perunovich خود خانواده. این تیم مدیر توسعه بازیکن تیم تیلور و مدیر بازیکن, استخدام کیت Tkachuk همچنین نگهداری در تماس مداوم.

Scott Perunovich (7) of Minnesota Duluth controls the puck near Taylor Schneider (11) of Bowling Green during Saturday's NCAA Division I Men's Ice Hockey Midwest Regional semifinal game at the PPL Center in Allentown, Pa. Minnesota Duluth defeated Bowling Green 2-1 in overtime. Clint Austin / The Rink Live

اسکات Perunovich (7) از دولوت مینه سوتا کنترل جن در نزدیکی تیلور اشنایدر (11) بولینگ سبز در طول روز NCAA بخش مردان هاکی روی یخ میانه منطقه ای نیمه نهایی بازی در PPL مرکز در Pa. دولوت مینه سوتا را شکست داد بولینگ سبز 2-1 در وقت اضافه. کلینت آستین / سرسره زنده

بلوز مدیر کل داگ آرمسترانگ در Lawson یخ آرنا در کالامازو, میشیگان در اواخر فوریه به تماشای Perunovich and the Bulldogs را در میشیگان غربی است. که یک لحظه که گیر با 2019-20 NCHC بازیکن سال و 10 فینالیست برای Hobey بیکر یادبود جایزه در روزهای منتهی به احتمالی خود را در مقابله با سنت لوئیس.

“زمانی که داگ آرمسترانگ آمد به غرب و با من صحبت کردند و بعد که به معنای یک تن که دانستن آنها مراقبت به سفر خارج وجود دارد” Perunovich گفت.

برای ولف فرد در برونز’ سازمان که در سمت چپ یک احساس قوی در او بود که این تیم بازیکن توسعه هماهنگ کننده کلوکت بومی جیمی Langenbrunner.

“این یک رابطه خوب و به جایی که در آن همه آغاز شده با جیمی Langenbrunner,” ولف گفت. “او به بسیاری از بازی ها یک کلوکت مرد. ما ساخته شده است یک رابطه واقعا خوب چند سال گذشته در حال رفتن به خود را توسعه اردوگاه. آن را واقعا به نظر می رسید مانند یک مناسب است.”

مینه سوتا وحشی دستیار مدیر کل تام Kurvers که قبلا در سراغ ادارات و دفاتر Phoenix Coyotes و خلیج تمپا نور گفت: ایجاد روابط با آرزو undrafted رایگان عوامل مانند ولف است فقط به عنوان مهم به عنوان ایجاد یک ارتباط با یک پیش نویس انتخاب کنید مانند Perunovich.

اگر شما موفق به ایجاد یک رابطه با یک بازیکن اولیه و گام در در زنگ شما بیش از حد دیر است.

“شما در حال به پایان رساندن این روند از (وحشی) را از نقطه نظر” گفت: Kurvers های 1984 Hobey بیکر برنده از UMD و برای اولین بار از پنج Bulldogs به پیروزی کالج هاکی بالاترین فرد افتخار است. “شما لازم نیست که یک شانس برای دریافت یک کالج عامل رایگان مگر اینکه شما علاقه نشان داده و مشغول به کار بر روی توسعه یک رابطه به حدی که بازیکن می خواهد به مقابله با آن. ما سعی می کنیم به توان واقعی حساس به این واقعیت است که آنها در حال بازی برای تیم خود و ما نمی خواهید برای دریافت در راه است. ما نگه داشتن در تماس با عوامل و ما در بررسی با مربیان این تیم کالج.

“بسیاری از این تیم ها هستند که تهاجمی در (کالج رایگان آژانس) را پایه راه از رفتار تقریبا یک رود راه رفتن آنها در مورد کسب و کار خود را. ما در حال تلاش برای ایجاد یک بسیار چشمگیر و صادقانه رویکرد با همه درگیر — این بدان معناست که این بازیکن در حال حاضر او مربی و بازیکن است.”

Tom Kurvers, who won the Hobey Baker Memorial Award as a senior at Minnesota Duluth in 1983-84, speaks with the News Tribune after watching a Minnesota Wild prospect-development camp scrimmage last summer at Xcel Energy Center in St. Paul. Kurvers will be inducted into the DECC Athletic Hall of Fame this week. File photo / Duluth News Tribune

تام Kurvers که برنده Hobey بیکر یادبود جایزه به عنوان ارشد در دولوت مینه سوتا در 1983-84 با بیان News Tribune پس از تماشای یک مینه سوتا وحشی چشم انداز توسعه اردوگاه داد و بیداد تابستان گذشته در اکسل انرژی مرکز در خیابان. Kurvers خواهد بود القاء به DECC ورزشی تالار مشاهیر این هفته است. فایل عکس / اخبار دولوت تریبون

کسب و کار به عنوان معمول برای NHL مدیران مراسم آشتی ترتیب دادند

مثل خیلی از امریکا Kurvers است که کار از خانه در این روز است. اما او و بقیه وحشی در مقابل دفتر هنوز هم نگه داشتن در تماس مداوم مورد جریان اطلاعات که از لیگ ، وجود دارد امیدوارم که 2019-20 NHL فصل نمی خواهد همان سرنوشت دیدار به عنوان 2019-20 NCAA فصل هاکی آیا با توجه به کوروناویروس.

“وجود دارد خوشبینی است که در زمان مناسب زمانی که این حق ما ممکن است قادر به پایان فصل ما,” Kurvers گفت.

در ضمن وحشی را امضا کرده اند سه نفر از پیش نویس میدارد که عمده junior فصل لغو شد در اوایل مانند NCAA است. وحشی نیز دستگیر چه Kurvers به عنوان یک “هدف بزرگ” در جلو Mitchell, Chaffee, عامل رایگان undrafted از ماساچوست است.

“آن را تا حدودی کسب و کار به طور معمول” Kurvers گفت. “یک بار در کالج فصل رسما لغو شد که ما در پیگیری.”

Kurvers نیز به عنوان مدیر کل وحشی را بالا minor-لیگ سهامداران در Des Moines, آیووا ، با اهل نجومی نیز به حالت تعلیق در او نبوده است قادر به ثبت نام در هر کالج بازیکنان به جاسوس (شناخته شده به عنوان یک ATO). تیم با استفاده از آنها به عنوان یک راه برای تست کردن یک بازیکن در سطح حرفه ای و یا به اجازه می دهد یک چشم انداز مانند چافی یا ولف — که قرارداد نمی رویم به اثر تا 2020-21 فصل — برای دریافت برخی از نرم افزار های زیر آنها را قبل از آنها rookie فصل است.

Dylan Samberg of Minnesota Duluth answers questions during a press conference Friday during the NCAA Frozen Four practices at the KeyBank Center in Buffalo, N.Y. Clint Austin / The Rink Live

دیلن Samberg از دولوت مینه سوتا, پاسخ به سوالات در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه در NCAA منجمد چهار شیوه در KeyBank مرکز در بوفالو, n. y. Clint آستین / سرسره زنده

Samberg در برگزاری الگوی

اخبار تریبون با Bulldogs junior defenseman دیلن Samberg هفته گذشته است. پس کالج فصل کوتاه بود که هرمانتاوون بومی شده است با نگه داشتن مدرسه آنلاین. او را از انجام برخی از اجتماعی فاصله ماهیگیری.

“واقعا فقط نوع حوصله به صداقت” گفت: Samberg, یک سال 2017 دور دوم انتخاب Winnipeg Jets.

در حالی که تیم NHL مانند برونز — که او نیز امضا St. Cloud State ارشد defenseman جک Ahcan در هفته گذشته — و به آن مشغول بوده است در طول توقف جت ندارد. یکشنبه, جت یکی از 15 تیم در NHL به امضا کالج بازیکن. در مجموع 31 NCAA بازیکنان امضا کرده بود که از بعد از ظهر یکشنبه از جمله 17 عوامل و 12 underclassmen.

Samberg برآورد او تنها حدود 20 اعتبارات دور از فارغ التحصیلی با درجه ای از UMD و در هفته گذشته گفت: او تا به حال یک تصمیم هنوز در مورد آینده اش.

وجود دارد بدون نیاز به عجله چیزی در حال حاضر با زمان NHL فصل معلق, او گفت:.

“در حال حاضر همه چیز فقط در برگزاری” Samberg گفت. “خود را توسعه بازیکن مرد با من تماس تا ببینید که چگونه همه چیز داره, دیدن اگر من امن بود اگر خانواده من امن بود. آنها در حال تلاش برای کشف کردن آنچه که آنها در حال رفتن به انجام با فصل خود را هنوز هم و چگونه این همه چیز در حال رفتن برای پایان دادن به. وجود دارد هیچ دلیلی برای عجله هر چیزی. فقط در حال انتظار برای دیدن جایی که همه چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>