کالج بسکتبال مردان: سابق WNBA بازیکن مور نام Mesabi محدوده سر مربی

سابق WNBA بازیکن تامارا مور دریافت یک فرصت نادر پس از نام مربی بسکتبال مردان تیم در Mesabi محدوده دانشگاه, تاریخ و کالج در ویرجینیا, Minn.

مور شد 40 روز شنبه را تبدیل به یکی از معدود زنان به مربی مردان تیم کالج.

“من افتخار دارم به مربی در هر سطح” مور ESPN گفت: در یک داستان ارسال شده در روز یکشنبه ، “هدف نهایی من این است که به یک بخش من مربی. من هرگز شک در مورد مربیگری من توانایی. من فقط فکر می کنم آن را همه چیز در مورد فرصت است. پیام با من استخدام شده است که سقف این است که در حال حاضر شکسته و اجازه دهید فقط آن را حتی بیشتر است.”

با توجه به ESPN مور نیز خواهد بود و سافتبال سر مربی در Mesabi محدوده.

مور که بازی شش WNBA فصل طول می کشد بیش از یک تیم است که رفت و 6-19 فصل گذشته تحت David Wilson.

مور گفت: مربیگری مردان نمی خواهد نشان دهنده یک انتقال بزرگ برای او. او همچنین احساس می کند او نمی خواهد که مشکل گرفتن نر بازیکنان برای پاسخ.

“من می توانم با استخدام تماس در این فرایند به عنوان یک پاسخ به این سوال: من حتی به این سوال یک بار” مور گفت. “من رزومه برای خود صحبت می کند.”‘

مور شد یک بازیکن ستاره در ویسکانسین قبل از تبدیل شدن به 15 انتخاب در سال 2002 WNBA پیش نویس توسط میامی. او به طور متوسط 4.4 امتیاز در 145 ظاهر (65 شروع می شود) در طول شش فصل به فصل قبل از ادامه زندگی حرفه ای خود را در خارج از کشور.

مور گفت: زنانی که ساخته شده اند تاثیر در بسکتبال قبل از او کمک کرد در حال حاضر این فرصت را. این لیست شامل سن آنتونیو اسپرز دستیار مربی Becky Hammon و دو زنان با New Orleans Pelicans — اجرایی Swin نقد و دستیار مربی ترزا Weatherspoon.

علاوه بر کری-ان McTierman مربی Kingsborough کالج (n. y.) مردان تیم به یک کنفرانس عنوان در سال 2000.

“برای من این جدید نیست فقط کسی که همیشه سعی کردم به فشار بازی رو به جلو” مور گفت. “من فکر می کنم آن را به معنای زیادی به دنبال در Becky Hammon و ترزا Weatherspoon و نوسان در جنگل با پول همه زنان من بازی با و یا در برابر در WNBA که در را باز کرد برای این فرصت. بزرگترین چیزی که برای من درهای آن منجر به این درب. “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>