ویسکانسین-برتر pieced با هم یک دو هدف منجر شود از طریق دو دوره و سپس تخلیه با سه گل در سومین شکست Northland 5-1 در روز شنبه.

UWS’ Kaleigh Martinson گل در 4:42 دوره اول و 13:58 دوم. این Yellowjackets’ Cassie مک کلور به ثمر رساند در 2:32 سوم و پس از Northland شکست shutout با هدف مولی شلتون به ثمر رساند و دو بار در 10:51 13:00 — برای قرار دادن بازی خارج از دسترس است.

Martinson نیز تا به حال دو کمک و UWS دروازه بان مکنزی واندن متوقف 27 عکس. این Yellowjackets (16-7-1) بازی در WIAC قهرمانی در ویسکانسین-رودخانه می افتد در روز جمعه و شنبه. بازی زمان اعلام نشده است.

  • Rachel Anderson و ابی Pohlkamp هر دو به ثمر رساند و دو بار St. Scholastica شکست ماریان 5-1 در روز شنبه.

پس بدون گل اول دوره اندرسون و ماریا Haedrich به ثمر رساند حدود سه دقیقه از هم جدا در دوم 2-0 منجر شود. پس از ماریان به ثمر رساند به نصف کاهش سرب اندرسون و Pohlkamp به ثمر رساند 44 ثانیه از هم جدا به آن را 4-1. Pohlkamp اضافه شدن یک شبکه خالی هدف است.

پرستاران دروازه بان Lexi Thomeczek ساخته شده 21 متوقف می شود.

مردان

دیلن جانسون به ثمر رساند در بازی قدرت در 4:44 اضافه کاری به عنوان ویسکانسین-برتر شکست Northland 4-3 و جاروب دو بازی در دور اول از WIAC کمیسیون فنجان در روز شنبه. UWS برنده 6-3 روز جمعه.

تیم تقسیم چهار اول دوره اهداف با UWS’ چاد لوپز به ثمر رساند در 6:31 و Coltyn بیتس به ثمر رساند در 11:25. این Yellowjackets’ برونو Birzitis به ثمر رساند متهور هدف در 11:50 دوم اما Northland را Kyle Pouncy گل در 14:43 سوم به نیروی کاری ،

UWS’ اسکار Svensson ساخته شده 29 موجب صرفه جویی در.

  • نولان راس به ثمر رساند دو سوم دوره اهداف و دیویس راس و پارکر Colley هر دو به ثمر رساند در این دوره به عنوان ماریان را شکست داد St. Scholastica 4-1 در روز شنبه.

کایل ستاره بریده مقدسین هدف تنها در 6:48 سوم در کمک از برنت جونز و مایک نولان. پرستاران دروازه بان زین Steeves ساخته شده 49 متوقف می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im