سن خوزه — جاش عشق تولید سوم-بهترین تک نجومی عبور عملکرد در San Jose State تاریخچه پاییز گذشته اما ارشد کارفرمایی تا به حال یک بزرگ تکمیل در سمت چپ او.

اسپارتها اعلام کرد که پنج بازیکن را به خود جذب کلاس امضای ملی روز led توسط فارغ التحصیل انتقال کارفرمایی نیک Starkel.

Starkel که آغاز شده و در برابر اسپارتها با Arkansas Razorbacks اکتبر گذشته می رسد به عنوان نامزد پیشرو به جای عشق به عنوان SJSU کارفرمایی را در این پاییز. و با توجه به Starkel آن عشق بود که متقاعد 6-پا-3 سیگنال-تماس گیرنده برای انتقال به SJSU در فصل زمستان به استراحت پس از جفت ملاقات کرد در حالی که مربیگری در Steve Clarkson کارفرمایی اردوگاه در بهار گذشته.

پس از یک تعطیلات آخر هفته از spikeball در ساحل است که ممکن است عشق و Starkel ماند در تماس نزدیک. نتیجه نهایی عشق بود قانع کننده Starkel که انتقال به ایالتی سن خوزه بود راست حرکت می کند به صورت حرفه ای آغاز شد که در تگزاس A&M.

“من برای دادن اعتبار به جاش برای من در اینجا” Starkel گفت: در مقدماتی کنفرانس خبری در Simpkins ورزشگاه مرکز. “این خیلی ساده بشه. او گفت: “من می روم و هر کس دیگری است که تقریبا ماندن. اگر شما می خواهید برای رفتن وجود دارد و آن وضعیت برای شما.'”

SJSU سر مربی نفت برنت برنان گفت: “من دیده ام آنچه [نیک] می تواند انجام دهد و من می دانم که چقدر استعداد او است که چه نوع از شخصیت او بود و من دوست دارم که او هم بزرگ فوتبال پس زمینه. ما هیجان زده به عنوان هک که او به ما ملحق شد.”

اسپارتها که قبلا تایید کرده بود 16 استخدام در دسامبر. که مرتکب اعلام کرد عبارتند از:

OL Keydrell Lewis (FR) آتلانتا

WR ترنس Loville (FR) San Mateo, CA

د تره اسمیت (FR) مسا آر

QB نیک Starkel (گرادیان) Argyle, TX

DL Soane Toia (FR) Nuka’alosa, تونگا

در اینجا بیشتر چیزهایی که ما یاد گرفتیم از ایالتی سن خوزه در امضای ملی روز:

Starkel است اما برای کسب درآمد شروع کار

پس از از دست دادن خود را شروع کارفرمایی در عشق که منجر چهارم-سازنده ترین عبور از حمله در NCAA در سال گذشته سه تجربه جایگزینی به نظر می رسد دقیقا همان چیزی SJSU نیاز به کمک برنان نگه داشتن این برنامه روند رو به بالا.

اما برنان خواست کسانی که با توجه به اسپارتها فوتبال برنامه به تدهین Starkel استارت فقط رتبهدهی نشده است.

“ما فکر می کنیم که [کارفرمایی] گروه که رقابت در حال رفتن به شدید” برنان گفت. “این چیزی است که ما می خواهیم و آنچه که ما گفته نیک [Starkel] و این چیزی است که او را در اینجا برای انجام آن به رقابت بپردازند.”

همچنین در این کارفرمایی پایدار برای اسپارتها که دانشجوی سال دوم جیک سیمونز دانشجوی سال اول الک, Trujillo, دوم شانس La Chapelle دانشجوی سال اول مت Der Torossian و دانشجوی سال اول نیک نش.

گذشته از عشق نش ترین استفاده شده توسط SJSU فصل گذشته به عنوان طبقه بندی شده اسپارتها’ “موبایل و کامپیوتر” برای تیم با توجه به Brennan. در حالی که برخی انتظار نش به حزب سوسیالیست برای شروع کار تحت مرکز علاوه بر این از Starkel در حال حاضر پیچیده است که معادله است.

اما Starkel مطمئن باشید کسانی که در حضور چهار شنبه که او و نش دوستان بسیار نزدیک هستند و در حال حاضر که او به دنبال به جلو به رفتن به محل کار به منظور اثبات ارزش خود را به عنوان یک پتانسیل استارت.

“من تضمین شده نیست یک ضربه محکم و ناگهانی” Starkel گفت. “من باید برای به دست آوردن آن و این هدف من است. من می خواهم به یک شروع کارفرمایی و من می دانم که نمی شود به من تحویل داده. من باید برای قرار دادن در کار است. ببینید من چقدر سخت این بچه های دیگر کار می کنند و این باعث می شود من می خواهم به کار حتی سخت تر است.”

تمرکز روشن بر دفاع در سال 2020 استخدام در کلاس

در حالی که Starkel خواهد شد اکثریت توجه در اسپارتها’ 2020 استخدام در کلاس به عنوان تنها بازیکن خط حمله اضافه شود و این مهم به اطلاع SJSU را آشکار هدف: بهبود دفاع از آن.

در سال 2019, San Jose State داد تا 443.8 حیاط در هر بازی دفاعی که رتبه 106 از 130 تیم در NCAA است. نه به ذکر است, آن را نیز اجازه ششم-اکثر عجله متری در NCAA در هر بازی (232.1).

با در نظر گرفتن 16 از 21 بازیکن در استخدام به عنوان اسپارتها برای سال 2020 فصل بازی خواهد کرد در دفاعی در کنار توپ از جمله هفت دفاعی پشت و پنج دفاعی linemen.

“بدیهی است که ما رفت و دفاعی سنگین” برنان گفت. “وجود دارد برخی از نقاط که در آن ما احساس می کنیم می خواستم برای ادامه فشار یا بزرگتر و یا بزرگتر و یا همچنان به فشار رقابت در برخی از نقاط است.”

اندازه قطعا اختصاص به خصوص در خط دفاعی به عنوان اسپارتها استخدام که در آن موقعیت باید ارتفاع متوسط نزدیک به 6-پا-4 و 284 پوند است.

علاوه بر این متوسط ارتفاع دفاعی پشت استخدام نزدیک به 6-پا-1 حسابداری برای برخی از ارتفاع و طول SJSU را در برابر غرب کوه گیرنده های این فصل است.

پس از از دست دادن سالمندان اتان Aguayo و جسی اسونا که رتبه اول و چهارم به ترتيب در مجموع پردازد برای اسپارتها در 2019, linebacker است یکی دیگر از نقطه اسپارتها احساس مانند آنها نیاز به بهبود در عنوان به بهار.

“من اهمیتی نمی دهند که نقش اما من قصد دارم به بازی بچه ها” برنان گفت. “بدیهی است که از دست دادن جسی [اسونا] و اتان [Aguayo] در حال ضرر و زیان بزرگ برای ما است اما ما احساس می کنیم برخی از بازیکنان جوان وجود دارد … ما یک مقدار زیادی از استعداد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de