کالج بسکتبال: Bulldogs’ اولسون نام همه آمریکایی توسط زنان, بسکتبال, مربیان, انجمن

دولوت مینه سوتا دانشجوی سال دوم به جلو بروک اولسون بود به نام All-آمریکا روز دوشنبه بسکتبال زنان, مربیان, انجمن, یکی از 10 به دریافت این افتخار است.

اولسون, برنج, Lake Wisconsin می پیوندد سابق Bulldogs Jheri بوکر لیندزی Dietz Dina Kangas و استیسی نلسون به عنوان تنها پنجم آمریکایی در برنامه تاریخ است.

به طور متوسط 17.2 امتیاز در هر بازی در این فصل بروک نیز حاکم NSIC بازیکن سال و, بخش دوم کنفرانس کمیساریای انجمن منطقه مرکزی بازیکن سال. او همچنین به طور متوسط 6.4 ریباند و 27.6 دقیقه در هر بازی در 2019-20 برای NSIC فصل به طور منظم قهرمان Bulldogs.

بروک و دوم-کشت Bulldogs فصل به پایان رسید و در مارس 12 در آستانه از خود NCAA مرکزی منطقه چهارم بازی برابر فورت هیز دولت که مسابقات لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مایر به نام همه-منطقه

UMD مردان ارشد به جلو براندون مایر برتر شده است به نام انجمن ملی مربیان بسکتبال مرکزی تمام منطقه اول تیم.

شروع تمام 31 بازی در 2019-20, Myer به طور متوسط 23.7 امتیاز و 9.7 ریباند در هر بازی. خود را به ثمر رساند متوسط رتبه دوم را در NSIC و 13 در سراسر کشور.

Myer شد Bulldogs’ تمام وقت منجر گلزن این سال اتمام کالج حرفه ای با 2,045 امتیاز. او اولین بار بولداگ به نام NSIC بازیکن سال پس از Jason Schneeweis در 2002-03.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>