Cohan می پیوندد نیلسن به عنوان رئیس رشد افسر


سابق A+E exec نیز نام رئیس جمهور بین المللی

دیرین A+E Networks اجرایی شان Cohan اتحاد پیوست نیلسن به عنوان رئیس رشد افسر و رئیس جمهور بین المللی است.

نیلسن همچنین ترویج دو تن دیگر از مدیران ارشد پست. Karthik رائو منصوب شد افسر ارشد عامل برای نیلسن رسانه های جهانی و پیتر بردبری نامگذاری شد رئیس تجاری افسر در آمریکا

رائو شده بود رئیس محصول تکنولوژی و عامل افسر. بردبری شده بود اجرایی معاونت و مدیر عامل ما رسانه های فروشندگان ،

Cohan شد رئیس جمهور بین المللی و رسانه های دیجیتال پس از 15 سال در یک+E. در Nielsen او را سرپرستی استراتژی رشد و مشارکت شرکت های بزرگ و توسعه کسب و کار و همه نیلسن کسب و کار بین المللی از جمله Gracenote نیلسن ورزشی و نتایج ارائه شده است. او سمت چپ+E در پایان 2018 شد و رئیس جمهور از Wheelhouse سرگرمی.

نیلسن در حال آمدن است یک چالش برانگیز سال در آن تحت فشار توسط سهامداران و نصب شده در یک بررسی استراتژیک که منجر به یک تصمیم به تقسیم آن کسب و کار به شرکت های جداگانه.

“این ملاقات نشان دادن تعهد ما به ساختمان را دقیق و رو به جلو به دنبال کسب و کار اختصاص داده شده به یکی از رسانه ها حقیقت و اعتقاد به این که یک شفاف, واحد مستقل از نظر تعداد مخاطبان کمک خواهد کرد که کل اکوسیستم موفقیت و پیشرفت در این تحول چشم انداز گفت:” نیلسن مدیر عامل دیوید کنی. “این ملاقات ما تا به خوبی برای آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>