کبالت و آهن نشانه VAD فن آوری برای توزیع قطب نما شرکت SaaS پشتیبان گیری از پلت فرم در خاورمیانه و شمال آفریقا


لارنس کن. — Feb. 20, 2020 — کبالت, آهن, Inc. امضا یک توافق نامه جدید با VAD فن آوری برای توزیع کبالت, آهن, شرکت SaaS حفاظت از داده ها, راه حل, قطب نما™ در خاورمیانه و شمال آفریقا است. تاسیس ارزش افزوده آن و تکنولوژی توزیع کننده در دبی, امارات متحده عربی, VAD فن آوری ارائه خواهد شد قطب نمای همراه با آموزش های فنی و پشتیبانی منابع به نمایندگان فروش و فروشندگان در بیش از 10 کشور جهان است.

“ما بسیار افتخار به همکاری با کبالت و آهن را به قطب نما سازمانی حفاظت از داده ها راه حل میانه و شمال آفریقا بازار” گفت: Mario M. Veljovic مدیر کل در VAD فن آوری. “قطب نما است که این پلت فرم ایده آل برای کمک به مشتریان شرکت در رقابت امروز multicloud next-generation حفاظت از اطلاعات جهان است. بنابراین کبالت و آهن کاملا متناسب با استراتژی ما برای ارائه برش لبه فن آوری و راه حل های به نمایندگی فروش ما اکوسیستم.”

VAD فن آوری ارائه می دهد عملکرد بالا و راه حل های سازمانی نمونه کارها با تمرکز بر hyperconverged زیرساخت های سازمانی و سیستم های ذخیره سازی آن زیرساخت های امنیت فیزیکی و امنیت سایبر. این شرکت با پشتیبانی از شرکای آن با فروش و بازاریابی همراه با خدمات حرفه ای از جمله مشاوره و آموزش استقرار و پشتیبانی فنی.

“خاورمیانه به سرعت در حال رشد منطقه برای پشتیبان گیری و امنیت سایبر و رسیده با فرصت برای مدرن SaaS مبتنی بر راه حل. با آن حضور قوی در سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا VAD فن آوری است که شریک زندگی ایده آل برای کمک به کبالت و آهن گسترش بازار ما حضور در حیاتی این منطقه گفت:” رادنی مدیر ارشد درآمد افسر کبالت و آهن است. “VAD فن آوری تمرکز ویژه بر ما شیرین نقطه از مشتریان شرکت با رفتن به بازار استراتژی و چشم انداز این منطقه است که اطمینان حاصل شود ما موفقیت طولانی مدت با قطب نما.”

اطلاعات بیشتر در مورد کبالت, آهن و قطب نما در دسترس است www.cobaltiron.com.

# # #

در مورد کبالت, آهن
کبالت و آهن رهبر جهانی در SaaS مبتنی بر سرمایه گذاری حفاظت از داده ها. این شرکت تاسیس شد در سال 2013 را در مورد تغییرات اساسی در جهان با رویکرد حفاظت از داده ها. از طریق تجزیه و تحلیل و اتوماسیون کبالت و آهن را قادر می سازد شرکت به تبدیل و بهینه سازی میراث راه حل پشتیبان به یک روش ساده مبتنی بر ابر معماری. با اعمال نفوذ ابر کبالت و آهن را کاهش می دهد به طور کلی capex توسط بیش از 50 ٪ در حالی که از بین بردن پشتیبان شکست و ناکارآمدی. پردازش بیش از 7 میلیون شغل در ماه برای مشتریان در 44 کشور کبالت, آهن, ارائه شرکت مدرن حفاظت از داده ها را برای مشتریان شرکت.

در مورد VAD فن آوری
VAD فن آوری تاسیس آن و تکنولوژی ارزش افزوده توزیع کننده مستقر در دبی, امارات متحده عربی. غذا به سرمایه گذاری و شرکتهای بازار از طریق یک کانال قوی ردپا در سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا است. ارائه در کلاس جهانی محصولات فن آوری و راه حل های که تبدیل آن چشم انداز و ارائه بهترین بازگشت سرمایه گذاری (ROI) و پایین ترین هزینه کل مالکیت (TCO) برای مشتریان خود. این شرکت به طور مداوم توسعه آن با عملکرد بالا و راه حل های سازمانی نمونه کارها با تمرکز ویژه بر روی hyper-همگرا زیرساخت های سازمانی و سیستم های ذخیره سازی آن زیرساخت های امنیت فیزیکی و امنیت سایبر. حمایت از شرکای خود را با فروش و بازاریابی و همچنین به عنوان حرفه ای, خدمات مانند مشاوره و آموزش استقرار و پشتیبانی فنی به شکل یک بخش کلیدی از آن رفتن به بازار استراتژی و چشم انداز این منطقه است. اطلاعات بیشتر در مورد VAD در https://www.vad.ae/.

محصول و یا خدمات نام که در اینجا ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/CobaltIron/200220CobaltIron-VADTech.docx

لینک عکس ها: www.wallstcom.com/CobaltIron/CobaltIron-RodneyForeman-CRO.JPG
عکس عنوان: کبالت, آهن رادنی مدیر ارشد درآمد افسر

لینک عکس ها: www.wallstcom.com/CobaltIron/CobaltIron-Mario_Veljovic.JPG
عکس عنوان: VAD فن آوری های’ ماریو M. Veljovic مدیر کل

لینک عکس ها: www.wallstcom.com/CobaltIron//VAD_Logo.pdf
عکس عنوان: VAD فن آوری لوگو

دنبال کبالت, آهن:
توییتر: https://twitter.com/cobaltiron
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cobalt-iron/
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/CobaltIronLLC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر