کبالت و آهن نشانه های توافق با پیکان الکترونیک برای آمریکای شمالی توزیع قطب نما شرکت SaaS پشتیبان پلت فرم


لارنس کن. — مارس 24, 2020 — کبالت, آهن, Inc. امروز اعلام کرد یک توزیع جدید توافق با پیکان الکترونیک. کلید الکترونیک’ enterprise computing solutions کسب و کار را نشان کبالت, آهن, قطب نما™ enterprise software-as-a-service (SaaS) پشتیبان گیری از پلت فرم به آن اکوسیستم کامل از شرکا و مشتریان.

این توافق باعث می شود Arrow جدیدترین عضو Ironclad شریک مزیت (IPA) کبالت, آهن, برنامه برای شرکای کانال راه اندازی در اواخر سال گذشته. به عنوان برجسته کانال توزیع برای پشتیبان گیری داده ها و امنیت فلش را انتخاب و به تیم با کبالت و آهن بر اساس قطب نما’ صنعت-موقعیت پیشرو در SaaS مبتنی بر داده های سازمانی حفاظت از بازار است. فلش ارائه خواهد شد قطب نما برای مشتریان در آمریکای شمالی همراه با آموزش های فنی و پشتیبانی منابع است.

“ما با خوشحالی به استقبال پیکان الکترونیک به IPA خانواده است. به عنوان صنعت نوآورانه ترین و پاداش مالی شریک برنامه IPA در حال حاضر حتی بالاتر پروفایل با علاوه بر این از فلش — یکی از راه حل های فن آوری ارائه دهندگان خدمات در آمریکای شمالی گفت:” رادنی مدیر ارشد درآمد افسر کبالت و آهن است. “نه تنها این توافق به ما دسترسی به کلید گسترده اکوسیستم ارزش افزوده فروشندگان موفق ارائه دهندگان خدمات و سیستم های integrators, اما آن را قوی سنجی از قطب نما به عنوان یک تحول SaaS مبتنی بر حفاظت از داده ها راه حل است. حتی بیشتر مشتریان در آمریکای شمالی در حال حاضر قادر به بهره مندی از multicloud تجزیه و تحلیل ترافیک محور قطب نما روش برای پشتیبان گیری داده ها با قوی و بومی حفاظت در برابر حملات سایبری راست در ساخته شده است.”

اطلاعات بیشتر در مورد کبالت, آهن و قطب نما در دسترس است www.cobaltiron.com.

# # #

در مورد کبالت, آهن
کبالت و آهن رهبر جهانی در SaaS مبتنی بر سرمایه گذاری حفاظت از داده ها. این شرکت تاسیس شد در سال 2013 را در مورد تغییرات اساسی در جهان با رویکرد حفاظت از داده ها. از طریق تجزیه و تحلیل و اتوماسیون کبالت و آهن را قادر می سازد شرکت به تبدیل و بهینه سازی میراث راه حل پشتیبان به یک روش ساده مبتنی بر ابر معماری. با اعمال نفوذ ابر کبالت و آهن را کاهش می دهد به طور کلی capex توسط بیش از 50 ٪ در حالی که از بین بردن پشتیبان شکست و ناکارآمدی. پردازش بیش از 7 میلیون شغل در ماه برای مشتریان در 44 کشور کبالت, آهن, ارائه شرکت مدرن حفاظت از داده ها را برای مشتریان شرکت.

محصول و یا خدمات نام که در اینجا ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/CobaltIron/200324CobaltIron-ArrowElectronics.docx

لینک عکس: www.wallstcom.com/CobaltIron/CobaltIron-Arrow.png
عکس عنوان: آرم تلفیقی برای کبالت, آهن و پیکان الکترونیک.

دنبال کبالت, آهن:
توییتر: https://twitter.com/cobaltiron
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cobalt-iron/
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/CobaltIronLLC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>