کبالت و آهن کمک می کند تا شرکت های سوئیچ را بدون خطر’ برای فعال کردن از راه دور پشتیبان گیری


لارنس کن. — 7 آوریل سال 2020 — کبالت, آهن, Inc. امروز اعلام کرد: “سوئیچ را بدون خطر” برنامه پشتیبان گیری حرفه ای مشغول به کار از خانه و دیگر مکان های از راه دور. ویژه ارتقاء و گسترش کبالت, آهن, قطب نما™ enterprise software-as-a-service (SaaS) حفاظت از داده ها راه حل به مشتریان جدید با همان قیمت آنها در حال حاضر پرداخت برای خدمات و پشتیبانی قرارداد خود موجود سیستم های پشتیبان با هیچ پرداخت و یا بهره در سال 2020 است.

“طیف گسترده ای از شرکت ها در حال حاضر در حال پیشروی به سمت بیشتر از راه دور فرهنگ کار به عنوان تیم تبدیل شده اند بیشتر جهانی شده. اما در حال حاضر با این بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از شرکت ها در حال تقلا برای انتقال به کنترل از راه دور پشتیبان گیری در عملیات های بسیار فشرده قاب زمان” گفت: Andy صدمه دیده افسر ارشد بازاریابی کبالت و آهن است. “در مواجهه با بزرگترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم آخرین چیزی که شرکت ها باید به نگرانی در مورد موثر است پشتیبان استقرار عملیات اجرایی و حفاظت از داده ها از تهدیدات سایبری.”

وی افزود: “با اجازه دادن به سازمان ها برای نوسازی خود نسخه پشتیبان تهیه زیرساخت ها برای سرمایه اسمی این ارتقاء کمک خواهد کرد که آنها را به حفظ داده ها امن و اطمینان از تداوم کسب و کار — حتی زمانی که مدیران نمی تواند حضور فیزیکی در مرکز داده است. مهاجرت به قطب نما می توانید آنها را capex کاهش تا 50 درصد و opex صرفه جویی تا 90٪. و آنها را درو مزایای نزدیکی-خودمختار عملیات صنعت پیشرو cyber security ransomware حفاظت و حمایت از میراث و مدرن حجم کار.”

این سوئیچ را بدون خطر برنامه را قادر می سازد شرکت به مهاجرت به قطب نما با صفر افزایشی افزایش در هزینه های نرم افزاری و بدون هیچ پرداخت و یا بهره در سال 2020 و آن را نیز ارائه می دهد تخفیف های عمیق در بهینه سازی سخت افزار و چندین گزینه های تامین مالی. کبالت و آهن را ارائه استقرار از راه دور, راه اندازی و پیکربندی. این پیشنهاد در دسترس است از طریق اعضای کبالت, آهن IronClad شریک استفاده برنامه.

“این آسان برای نظارت و مدیریت پشتیبان گیری از هر مکان با استفاده از قطب نما,’ وب سایت بر اساس رابط کاربر. اما در علاوه بر این به دسترسی از راه دور وجود دارد مقدار زیادی از دیگر دلایل قانع کننده برای مهاجرت به قطب نما تحت این برنامه گفت:” صدمه دیده است. “برای بیش از فعلی خود را پشتیبانی و تعمیر و نگهداری هزینه های سازمان می توانید به یک راه حل تهیه پشتیبان است که پشتیبانی از خصوصی هیبرید و ابر عمومی استقرار. و به جای ترک امنیتی و ransomware حفاظت به عنوان یک چاره اندیشی موقت و یا اضافه کردن در ما بافته شده در این صنعت پیشرفته ترین اقدامات امنیتی اینترنتی به پارچه از قطب نما.”

اطلاعات بیشتر در مورد سوئیچ را بدون خطر و قطب نما شرکت SaaS حفاظت از داده ها راه حل در دسترس است www.cobaltiron.com.

# # #

در مورد کبالت, آهن
کبالت و آهن رهبر جهانی در SaaS مبتنی بر سرمایه گذاری حفاظت از داده ها. این شرکت تاسیس شد در سال 2013 را در مورد تغییرات اساسی در جهان با رویکرد حفاظت از داده ها. از طریق تجزیه و تحلیل و اتوماسیون کبالت و آهن را قادر می سازد شرکت به تبدیل و بهینه سازی میراث راه حل پشتیبان به یک روش ساده مبتنی بر ابر معماری. با اعمال نفوذ ابر کبالت و آهن را کاهش می دهد به طور کلی capex توسط بیش از 50 ٪ در حالی که از بین بردن پشتیبان شکست و ناکارآمدی. پردازش بیش از 7 میلیون شغل در ماه برای مشتریان در 44 کشور کبالت, آهن, ارائه شرکت مدرن حفاظت از داده ها را برای مشتریان شرکت.

محصول و یا خدمات نام که در اینجا ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/CobaltIron/200407CobaltIron-RemoteBackupCampaign.docx

لینک عکس: www.wallstcom.com/CobaltIron/CobaltIron-Campaign.jpg
عکس عنوان: سوئیچ را بدون خطر – کبالت, آهن, کمپین

دنبال کبالت, آهن:
توییتر: https://twitter.com/cobaltiron
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cobalt-iron/
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/CobaltIronLLC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>