کبالت و آهن جعل جدید با همکاری خلیج کسب و کار ماشین آلات برای فروش, قطب نما, شرکت SaaS پشتیبان گیری از پلت فرم در خاورمیانه و شمال آفریقا


لارنس کن. — مارس 14, 2020 — کبالت, آهن, Inc. امروز اعلام کرد پیمان استراتژیک با دیجیتال و ارائه دهنده راه حل های خلیج کسب و کار ماشین آلات (GBM). به عنوان جدیدترین عضو کبالت, آهن Ironclad شریک مزیت (IPA) برنامه GBM خواهد فروش کبالت, آهن, قطب نما™ سازمانی SaaS پشتیبان پلت فرم با یک هدف به منظور افزایش تجربه کاربر از موجود در آن پایه از آی بی ام طیف محافظت از حساب. علاوه بر این GBM را گسترش خواهد Compass حضور در سراسر منطقه در حال توسعه فرصت های جدید برای صنعت پیشرو در حفاظت از داده ها راه حل است.

“GBM متعهد به ارائه راه حل های صنعت برای مشتریان ما انتقال دیجیتال سفر. قطب نما SaaS مبتنی بر multicloud پلت فرم را تکمیل موجود ما آی بی ام اطلاعات نمونه کارها و ما گسترش کسب و کار دیجیتال ارائه” گفت: Cherif Morcos معاون رئیس جمهور – دیجیتال کسب و کار راه حل های خلیج فارس, کسب و کار ماشین آلات.

با بیش از 30 سال تجربه و هفت دفاتر و بیش از 1500 کارمند در سراسر شورای همکاری خلیج فارس GBM ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از صنعت پیشرو دیجیتال زیرساخت ها و کسب و کار راه حل برای مشتریان خود.

“به عنوان برتر کسب و کار, تکنولوژی, کانال در این حیاتی منطقه GBM علاوه بر خوش آمدید به IPA خانواده است. GBM بسیار انتخابی در مورد فن آوری آن همکاران و تنها نشان دهنده شرکت های پیشرو در جهان گفت:” رادنی مدیر ارشد درآمد افسر کبالت و آهن است. از جمله این همکاری ها است قدرتمند صنعت به رسمیت شناختن قطب نما در شرکت SaaS پشتیبان بازار است.”

اطلاعات بیشتر در مورد کبالت, آهن و قطب نما در دسترس است www.cobaltiron.com.

# # #

در مورد کبالت, آهن
کبالت و آهن رهبر جهانی در SaaS مبتنی بر سرمایه گذاری حفاظت از داده ها. این شرکت تاسیس شد در سال 2013 را در مورد تغییرات اساسی در جهان با رویکرد حفاظت از داده ها. از طریق تجزیه و تحلیل و اتوماسیون کبالت و آهن را قادر می سازد شرکت به تبدیل و بهینه سازی میراث راه حل پشتیبان به یک روش ساده مبتنی بر ابر معماری. با اعمال نفوذ ابر کبالت و آهن را کاهش می دهد به طور کلی capex توسط بیش از 50 ٪ در حالی که از بین بردن پشتیبان شکست و ناکارآمدی. پردازش بیش از 7 میلیون شغل در ماه برای مشتریان در 44 کشور کبالت, آهن, ارائه شرکت مدرن حفاظت از داده ها را برای مشتریان شرکت.

در مورد خلیج فارس, کسب و کار ماشین آلات (GBM)
با بیش از 30 سال تجربه هفت دفاتر و بیش از 1500 کارمند در سراسر منطقه خلیج کسب و کار ماشین آلات (GBM) پیشرو end-to-end دیجیتال و ارائه دهنده راه حل های ارائه این منطقه گسترده ترین نمونه کارها از جمله صنعت پیشرو زیرساخت های دیجیتال, دیجیتال کسب و کار راه حل های امنیتی و خدمات است. ما پرورش مشارکت از سال 1990 با جهان پیشرو شرکت های فن آوری و سرمایه گذاری در یک با استعداد و نیروی کار ماهر برای پیاده سازی راه حل های است که تهیه کردن به مشتریان خاص و پیچیده و متنوع نیازهای کسب و کار.

برخی از شرکای استراتژیک ما در خلیج فارس شامل آی بی ام. GBM است که خود توزیع کننده انحصاری در سراسر شورای همکاری خلیج فارس (به استثنای عربستان سعودی و انتخاب IBM محصول و خدمات) سیسکو به عنوان Gold Partner (بالاترین سطح از گواهینامه در سیسکو و VMware به عنوان یک شریک برتر (بالاترین شریک وضعیت درون VMware).

محصول و یا خدمات نام که در اینجا ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/CobaltIron/200414CobaltIron-GBM.docx

لینک عکس: www.wallstcom.com/CobaltIron/CobaltIron-Gulf.jpg
عکس عنوان: کبالت, آهن, جعل جدید با همکاری خلیج کسب و کار ماشین آلات.

دنبال کبالت, آهن:
توییتر: https://twitter.com/cobaltiron
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cobalt-iron/
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/CobaltIronLLC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>