کبالت, آهن, قطب نما, شرکت SaaS راه حل های پشتیبان گیری در حال حاضر ارائه می دهد NAS قدرتمند پشتیبان گیری


لارنس کن. — Feb. 11, 2020 — کبالت, آهن, Inc., امروز اعلام کرد که فرمت آن قطب نما™ سازمانی SaaS پشتیبان گیری از پلت فرم است که ارائه می دهد حفاظت پیشرفته برای شبکه متصل ذخیره سازی (NAS) داده است. قطب نما ارائه می شود این صنعت کارآمد ترین و رویکرد جامع به NAS پشتیبان گیری و بازیابی از طریق یک قدرتمند پروکسی قابلیت به نام قطب نما NAS عامل.

“در امروز شرکت مقدار زیادی از کسب و کار-داده های حساس برگزار می شود در سیستم های NAS. مقدار ذخیره شده NAS داده و ضرورت حفاظت از آن را به طور مداوم در حال رشد; اما NAS پشتیبان گیری و تکنیک های بازیابی نیست بسیار بهبود یافته در طول سال گفت:” گرگ Tevis معاون رئیس جمهور از استراتژی جهانی در کبالت و آهن است. “در مقایسه با سنتی NAS طرح مانند NDMP که می تواند عملیاتی به چالش کشیدن و نتایج اغلب در مقادیر عظیم داده های ذخیره شده برای پشتیبان گیری ما NAS حفاظت از داده ها فرمت جدید را ارائه می دهد و رویکرد مدرن است. با استفاده از قطب نما NAS, عامل, قطب نما است که سریع تر و کارآمد تر و ساده تر برای مدیریت راه حل برای پشتیبان گیری از میلیاردها فایل ها و ارائه یکپارچه حفاظت از بحرانی NAS داده است.”

قطب نما NAS عامل بهینه سازی شده برای مشتری NAS حجم کار ارائه قابلیت های پیشرفته, بالا, راندمان, صرفه جویی در هزینه و بهبود سطح خدمات برای پشتیبان گیری و بازیابی از جمله هدف مستقل بازیابی. NAS عامل فراهم می کند یک راه حل تهیه پشتیبان به جای چند NDMP سیلوهای که اغلب اضافه کردن پیچیدگی به یک شرکت پشتیبان و بازیابی محیط زیست, حفاظت از NAS داده ها به شیوه ای سازگار با دیگر شرکت داده پشتیبان گیری مکانیسم.

توسط پشتیبان گیری از اطلاعات به جای دستگاه های قطب نما NAS عامل کاربران را قادر می سازد برای مدیریت NAS داده ها بر اساس سیاست های کسب و کار و بازگرداندن اطلاعات در هر زمان و هر کجا که به آن نیاز است. NAS پشتیبان گیری و بازگرداندن عملیات نیز یکپارچه متمرکز مبتنی بر وب داشبورد فراهم می کند که دید کامل به کل پشتیبان گیری چشم انداز. پس از قطب نما عمل در یک موازی گردش کار به جای ترتیبی گردش کار NDMP پشتیبان گیری و بازیابی عملکرد نیز می تواند به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

“البته کبالت, آهن, پشتیبانی از NDMP و دیگر NAS پشتیبان گیری مکانیسم. اما یک تفاوت بزرگ این است که قطب نما تحویل داده شده است به عنوان نرم افزار به عنوان یک سرویس در نتیجه از بین بردن اسیاب روزانه از NDMP مدیریت. شرکت پرداخت می تواند به عنوان آنها رشد می کنند و در مقیاس حل کردن بر اساس نرخ رشد و الزامات کسب و کار” Tevis اضافه شده است. “با اعمال نفوذ پروکسی قابلیت قطب نما NAS عامل ارائه می دهد به مراتب نسبت به آن را افزایش می دهد پشتیبان گیری بهره وری و بهبود بازگرداندن انعطاف پذیری. این یک مثال دیگر از کبالت و آهن وعده — برای تبدیل مشتریان ما سرمایه گذاری و تجارب از طریق روش های مدرن برای شرکت های حفاظت از داده ها هستند که ساده و امن و خودکار می باشد.”

NAS حفاظت از داده ها قابلیت های ساخته شده را به یک خودآموز و رابط کاربری وب سایت تحویل به تمام کبالت, آهن مشتریان به عنوان بخشی از اساسی قطب نما SaaS ارائه شده است. اطلاعات بیشتر در مورد کبالت, آهن و قطب نما در دسترس است www.cobaltiron.com.

# # #

در مورد کبالت, آهن
کبالت و آهن رهبر جهانی در SaaS مبتنی بر سرمایه گذاری حفاظت از داده ها. این شرکت تاسیس شد در سال 2013 را در مورد تغییرات اساسی در جهان با رویکرد حفاظت از داده ها. از طریق تجزیه و تحلیل و اتوماسیون کبالت و آهن را قادر می سازد شرکت به تبدیل و بهینه سازی میراث راه حل پشتیبان به یک روش ساده مبتنی بر ابر معماری. با اعمال نفوذ ابر کبالت و آهن را کاهش می دهد به طور کلی capex توسط بیش از 50 ٪ در حالی که از بین بردن پشتیبان شکست و ناکارآمدی. پردازش بیش از 7 میلیون شغل در ماه برای مشتریان در 44 کشور کبالت, آهن, ارائه شرکت مدرن حفاظت از داده ها را برای مشتریان شرکت.

محصول و یا خدمات نام که در اینجا ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/CobaltIron/200211CobaltIron.docx

لینک عکس ها: www.wallstcom.com/CobaltIron/CobaltIron-NAS.jpg
عکس عنوان: کبالت, آهن, NAS, مشتری, سیستم پروکسی

دنبال کبالت, آهن:
توییتر: https://twitter.com/cobaltiron
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cobalt-iron/
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/CobaltIronLLC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر