کبالت® دیجیتال را NAB خط رهبری جدید مبتنی بر کارت روتر سری مینی openGear® قاب و دوباره مشکلات ناسازگار بودن داس با 4K پشتیبانی

کبالت® دیجیتال را NAB خط رهبری جدید مبتنی بر کارت روتر سری مینی openGear® قاب و دوباره مشکلات ناسازگار بودن داس با 4K پشتیبانی

Champaign, IL – 17 فوریه سال 2020 — کبالت® دیجیتال, طراح و تولید کننده برنده جایزه لبه دستگاه به صورت زنده تولید و استاد و موسس شریک در openGear® ابتکار عمل را از ویژگی های یک خط به بالا از openGear محصولات سازگار در NAB سال 2020 خواهد شد که برجسته کردن یک کارت جدید مبتنی بر روتر سری است که انعطاف پذیری را به یک سطح جدید قاب کوچک است که پاسخ این صنعت نیاز به صرفه جویی در فضا شاسی اما نمی قابلیت سازش و اداره می شود از راه دور و طیف وسیعی از تقویت کننده های توزیع که جواب ظهور 4K با قابلیت پخش 12G-SDI سیگنال در یک Rackspace. این راه حل های جدید نشان خواهد در کنار کبالت کل پلت فرم است که طراحی شده است برای کمک به رسانههای انتقال به IP, 4K, HDR, ابر و فراتر از آن.

9942-RTR سری – منحصر به فرد openGear® card-بر اساس مقیاس پذیر راه حل روتر

کبالت جدید 9942-RTR سری از 12G/3G/HD/SD-SDI/ASI/مهدیه روتر ارائه چگالی بالا مبتنی بر کارت راه حل برای openGear® با یک طراحی به طور خاص برای بهینه سازی 12G پشتیبانی است که متناسب با در یک جمع و جور 2RU قاب. بی سابقه انعطاف پذیری و سهولت استفاده و ادغام بدون درز ایجاد مجموعه ای منحصر به فرد در این پلت فرم.

در علاوه بر این به استاندارد openGear داشبورد™ پشتیبانی از سری ارائه می دهد ساخته شده در پورت اترنت برای مبتنی بر IP پروتکل های مانند کبالت را رفلکس و SW-P-08. این 9942-RTR نیز ارائه می دهد سریال و GPIO رابط.

روتر در دسترس هستند در 24×24 و 12×12.

BBG-1300-FR – مینی openGear® قاب زمانی که فضای یک موضوع است

کبالت معرفی یک مینی قاب را پر می کند که یک نیاز در زمانی که فضای یک موضوع است و قابلیت های خود را نمی تواند به خطر بیافتد. این BBG-1300-FR یک 1/3 رک عرض 1RU openGear® سازگار قاب قادر به مسکن تا دو کارت. ساخته شده در کارت شبکه گنجانده شده است با شاسی اجازه می دهد openGear کارت به کنترل و نظارت در داشبورد™. این واقعا کوچک openGear 3.0 ویژگی های شاسی حلقه مرجع قدرت برکنار شده منابع و پشتیبانی با قدرت بالا برای تحویل (60W قابل استفاده).

با استفاده از 1RU سینی کوه تا سه BBG-1300-FR واحد مناسب می تواند بر روی یک 1 RU – مناسب برای چگالی بالا نصب هنگامی که یک 2RU قاب امکان پذیر نیست. این BBG-1300 را می توان در مکان های از راه دور به عنوان یک مستقل که اندازه کامل 2RU 22 اسلات openGear قاب مورد نیاز نمی باشد. یکپارچه ال سی دی دکمه ها و دستگیره کنترل باعث می شود نظارت بر وضعیت و شبکه راه اندازی یک نسیم است.

توزیع کننده — 4K توزیع است که فراتر از محدودیت

کبالت خواهد بود برجسته یک سری از تقویت کننده های توزیع که توزیع 12G-SDI سیگنال در یک

Rackspace در پاسخ به افزایش تقاضا برای 4K. جدید 9915DA-1×16-12G 12G/6G/3G/HD/SD-SDI 1×16 Reclocking توزیع کننده پشتیبانی از یک کانال ورودی است که توزیع به 16 خروجی دا. این 9915DA-1×16-12G نیز ارائه می دهد اختیاری SFP پشتیبانی از فیبر ورودی و خروجی دا.

کبالت را 9915DA-2×16-XPT-12G است 12G/6G/3G/HD/SD چهار کانال چند رای Reclocking دا با x4 خروجی Crosspoint است که پشتیبانی از دو کانال ورودی است که می تواند crosspoint-روت تا 16 خروجی دا.

این کبالت 9915DA-4×16-XPT-12G 12G/6G/3G/HD/SD چهار کانال چند رای Reclocking دا ویژگی های همان x4 خروجی Crosspoint اما پشتیبانی از چهار کانال ورودی است که می تواند crosspoint-روت تا 16 خروجی دا.

این 9915DA-4×16-XPT-12G و 9915-2×16-XPT-12G هر دو شامل اختیاری SFP حمایت از گسترش سیگنال رسیدن به فراتر از محدودیت های کواکسیال و اتصالات.

“معرفی پیشرفته عملی و مقرون به صرفه راه حل در NAB است کبالت سنتی توضیح داد:” کریس شاو کبالت اجرایی معاون فروش و بازاریابی. “در این سال از این قاعده مستثنی است. ما گوش به مشتریان خود و توسعه محصولات است که تمرکز بر افزایش سازگاری 4K; روند به صرفه جویی در فضا با عملکرد بالا و جمع و جور واحد و کلی مهاجرت به IP HDR و عملیات در ابر است.”

# # #

در مورد کبالت دیجیتال
کبالت, Digital, Inc. طراحی و تولید برنده جایزه لبه دستگاه های است که کمک به تولید فیلم زنده و کارشناسی ارشد کنترل انتقال مشتریان به IP, 4K, HDR, ابر و فراتر از آن. به عنوان یک شریک موسس در openGear® ابتکار و افتخار عضو SMPTE کبالت نیز ارائه می دهد بهترین نژاد همکاری پلت فرم است که ساده فن آوری تصویب. توزیع از طریق شبکه در سراسر جهان از فروشندگان فروشندگان سیستم و دیگر شرکای کبالت و محصولات دیجیتال هستند حمایت با پنج سال گارانتی. اطلاعات بیشتر در www.cobaltdigital.com.

کبالت تماس :

کریس شاو EVP فروش و بازاریابی

chris.shaw@cobaltdigital.com

مطبوعات تماس با ما:

ماه کویر ارتباطات

هریت Diener

+1 – 845-512-8283

harriet@desertmoon.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im