سی ان ان می دهد جدید خود را Coronavirus پادکست عمده تبلیغی فشار

و بیشتر از تبلیغاتی موجو منحصر به فرد ما رتبه بندی بارگیری در این هفته از برنامه نویسی شبکه در حال ترویج بیشتر به شدت

B&C با همکاری همیشه در تلویزیون تبلیغ سنجش و اسناد شرکت iSpot.tv شما را به نمودار هفتگی ما تماس تبلیغی موجو: منحصر به فرد نشان داده پنج تلویزیون وله رتبه بندی توسط این آگهی. این است که محتوای شبکه شده اند با ترویج بیشتر به شدت به درایو لحن-در (داده های ما را پوشش می دهد هفت روز از طریق مارس 29).

در قدرت از 277.6 میلیون تلویزیون و آگهی های تبلیغاتی برای سی ان ان Coronavirus: واقعیت در مقابل داستان شماره 1. این برای اولین بار تبلیغی موجو در آن است که در واقع برنامه های تلویزیون اما یک پادکست جدید توسط شبکه ارشد پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا.

فاکس نیوز در جایگاه دوم و ان بی سی نیوز در پنجمین همچنین ترویج COVID-19 تخصص و پوشش. در ضمن در مقام سوم جام فرستادن آن sportscasting استعداد از جمله جیم Nantz جیمز براون و تریسی Wolfson به پیشنهاد کلمات پشتیبانی برای بینندگان به عنوان بخشی از آن #InThisTogether ابتکار.

مرتبط با: روز, اخبار کابل دریافت تقویت به تماشای تلویزیون رونق

یک مهلت از بیماری همه گیر در ترکیب ما: مواد غذایی شبکه تبلیغی برای بزرگ مواد غذایی کامیون مسابقه در مکان چهارم است.

قابل توجه سی ان ان تبلیغی را بدست آورده بالاترین iSpot توجه شاخص (135) در رتبه بندی ما گرفتن 35% وقفه کمتری از میانگین تبلیغی (وقفه شامل تغییر کانال کشیدن تا, راهنمای سریع-حمل و نقل و یا خاموش کردن تلویزیون).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>