سی ان ان را پوشش نمی دهد COVID-19 کنفرانس دیوار-به-دیوار

سی ان ان را پوشش نمی دهد خیلی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه (14 آوریل).

رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ایالات متحده آمریکا بود تعلیق کمک های سازمان بهداشت جهانی حمایت خود از چین سی ان ان دور برش به Wolf Blitzer, جان شاه و سانجی گوپتا صحبت کردن در مورد مفاهیم است که حرکت می کند.

روباه ادامه داد: برای پوشش جمهور و سخنرانان در کنفرانس مطبوعاتی به او اعلام پویا ونتیلاتور رزرو برنامه آیا به عنوان MSNBC.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن مژه ها در, رسانه ها, Fauci

سی ان ان شروع به پریدن کرد به کنفرانس مطبوعاتی در وسط تهمت صحبت کردن در مورد اقتصاد “خروشان” یک بار دیگر و صحبت کردن در مورد بازار سهام برگشت به سطح قبلی خود و حتی فراتر از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را اجازه یک “بسیار قدرتمند” بازگشایی طرح های خود را برای دولت این نکته که هم او بود که اجازه دادن به آنها در تصمیم گیری خود را در مورد بازگشایی برنامه ای است که یک نقطه درد با رئیس جمهور که با تدبير دولت فدرال قدرت نهایی بیش از بازگشایی اقتصاد است.

تعدادی از مردمی اند که رسانه ها به پوشش روزانه جلسات نشان می دهد آنها را جایگزین رئیس جمهور تظاهرات سیاسی به عنوان یک شکل از خود agrandizing تبلیغات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>