CNBC می یابد راه منحصر به فرد برای پوشش بحران مالی


Coronavirus است راه تعریف شبکه های پوشش اخبار

با اقتصاد ما رفتن را از طریق جدی جنجال و هیاهو مقدار زیادی از بینندگان در حال تنظیم در به CNBC به ببینید که چگونه سهام خود را در حال برگزاری و چه در آینده در نظر coronavirus’ اثر در کشور ما مالی خوب بودن.

رو سفت چالش های آن, سنتی, گردش کار, CNBC است خلاق برای بدست آوردن کلمه. این شبکه با تکیه بر 40 padcaster کیت که اجازه می دهد تا خبرنگاران برای رفتن بر روی هوا از راه دور. یکی درج یک آی پد به padcaster فراهم می کند که اتصال دوربین و نورپردازی به صورت موثر از راه دور عکس.

دن Colarusso ارشد VP CNBC اخبار کسب و کار گفت: CNBC به دست آمده تنها padcaster چند ماه پیش برای تست. “ما همیشه به دنبال یک خوب failsafes و دو کمتر از گران قیمت راه برای رفتن از راه دور,” او گفت:.

COVID-19: داستان یک عمر

صحبت مارس 25 Colarusso گفت: CNBC Englewood Cliffs, New Jersey, ستاد کمتر از 100 نفر در آن روز به روز از آن معمول چند صد. “این قابل ملاحظه ای خالی, دفتر,” او گفت:.

بخش اتاق کاملا تمیز و سپس با طناب ، “ما در حال تلاش برای مردم را به یک قطعه کوچک از ذهن” گفت: Colarusso. “همه چیز به نظر می رسد بسیار تصادفی بنابراین شما سعی کنید به قطع کردن هر اتفاقی شما می توانید.”

او گفت: CNBC انتخاب یک تیم برای استقرار “اگر همه می رود به جهنم” در Englewood Cliffs. متشکل از یک تهیه کننده اجرایی چند تولید کنندگان و چند هوا میزبان آنها در منزل نگهداری می شوند. “اگر آنها تا به حال نیاز به مستقر می شود در جایی دیگر ما باید این امکان را به آنها وجود دارد,” او گفت:.

Colarusso نتواند لگد زدن در اطراف به صورت تصادفی ایده های داستان در پرواز است. اکثر ارتباطی این روز برنامه ریزی شده است به خوبی در پیشبرد. “این نیاز به مقدار زیادی بیشتر در ساختار و در این چرخه آن نوع می شود یک دوره مانع است.” “وجود دارد هیچ معامله شکن, اما آن را چیز کمی منظمتر و باعث می شود بداهه است که باعث ایجاد یک خبر بزرگ چرخه فقط کمی سخت تر است.”

CNBC یک “سلاح مخفی” گفت: Colarusso در اسکات Gottlieb که اعلام کرد ثبت نام خود را-به عنوان FDA کمیسر در اوایل این ماه. “ما فکر کردیم که او یک مرد هوشمند با تعداد زیادی از هوشمند طول می کشد بر روی چیزهایی که ما در مورد مراقبت از پوشش” گفت: Colarusso بنابراین شبکه های امضا شده او را به همکاران معامله است. “او تبدیل به یکی از مناسب ترین کارشناس صدای در همه این مسائل است.”

ارتباط روشن با کارکنان شده است حیاتی گفت: Colarusso حتی در مورد نسبتا بی اهمیت دفتر امور. “مردم درک کنند که هنگامی که شما پرداخت توجه به چیزهای کوچکی که شما پرداخت توجه به چیزهای بزرگ,” او گفت:. “مردم کمی مملو از آنچه می گذرد اما آنها احساس نیاز مخاطبان آنها بیشتر از همیشه. که یک عامل ایجاد انگیزه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>